Skocz do zawartości

Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecna ramówka zostanie w najbliższych tygodniach poszerzona m.in. nadawany na żywo o 21.00 ponad godzinny magazyn z rozmowami na różne tematy. Program ten realizowany będzie w studiu TTV, które ruszy w lutym br.
O szczegółach oferty programowej twórcy stacji mają opowiedzieć na konferencji pod koniec stycznia br.

Czyli wraz ze wzrostem dostępności ramówka będzie się rozrastać.

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/st ... owka-wideo

 

Póki co nie jest źle kilka programów naprawdę ciekawych szczególnie "W trasie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia raczej od powyższych różnić się nie będzie :P - na razie jest "fajnie". Nie ma polityki, a tego najbardziej oczekiwałem po TTV. W końcu pojawiła się telewizja, która zajmuje się tylko wydarzeniami z kraju ("blisko ludzi") i nie jest niepotrzebnie rozpolitykowana (choć materiały są produkowane przez TVN 24, więc zawsze jakichś wtrętów pewnie się co niektórzy dopatrzą). Cieszy duża liczba programów na żywo i teraz pozostaje już tylko czekać na pełną ramówkę...

 

Również z niecierpliwością oczekuje dnia, w którym ("docelowo") kanał będzie miał "w każdej miejscowości w Polsce swojego korespondenta “obywatelskiego”, który za pomocą internetu kontaktować się będzie z redakcją i dostarczać informacji oraz komentarzy". Chyba pojawiła się w tym zdaniu mała nieścisłość, bo na razie ten plan wydaje się być całkowicie nierealny. :P Ale jeśli uściślić to do np. korespondenta "obywatelskiego" na każdy powiat to może bym uwierzył... Na razie jednak TTV czeka jeszcze długa droga do zadomowienia się na polskim rynku i ugruntowania marki, bo póki co gdy słyszę "Twoja Telewizja" to jakoś dziwnie śmiesznie się czuję. No i jest jedna rzecz, która wg mnie wymaga jak najrychlejszej zmiany - oprawa graficzna! Kolorystyka taka sobie (jeszcze przeżyje), ale te spoty są po prostu śmieszne. Gdyby zestawić oprawę TTV i TVN Warszawa (do której porównań już chyba nie unikniemy), to przedstawia się to mniej więcej jak perfekcja (TVN Warszawa) i amatorstwo (TTV).

 

Żeby mi tu zaraz nikt nie wypominał, że dopiero po dwóch dniach i już taka ocena to przypominam, że oceniałem tylko to, co tej pory wdziałem i nie wykluczam, że stacja będzie się zmieniać na plus. A tak w ogóle to ocena ogólna jak najbardziej pozytywna. Póki co jest to najlepszy kanał (i pewnie ostatni) powstały na potrzeby NTC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniajmy stacji po 2 dniach nadawania docelowo bedzie wiecej takich programow. A do tego program Przed polnoca to faktycznie poruszane byly odwazne tematy.

 

Dziś tematem tego wieczornego programu na żywo będzie "orgazm" wczoraj było o "rozmiarze penisa czy ma znaczenie" Kanał dostępny szeroko niech się ludzie edukują i słuchają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja nie mam dźwięku na TTV?

 

Poza tym, strasznie mieszają w ramówce. Raz leci "Kartoteka", raz nie leci. Myślałem, że to cyklicznie naprzemian z innym programem ale spojrzałem na ramówkę i widzę że to jakoś losowo jest. Bardzo głupi pomysł, nie wiem czy to ma zachęcić do przypadkowego oglądania innych programów ale strasznie zniechęca. Powinno to być jakoś cyklicznie puszczane. Chyba, że źle przejrzałem ramówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja na pewno z bardziej wartościową ofertą od TV6 (choć to nawet inne rodzaje kanałów). Trochę jednak te wszyskie programy "blisko ludzi" trącą "Uwagą" czy "Interwencją" Jeżeli tylko nie będzie za dużo polityki i historii "60 letniej pani Jadwigi oszukanej przez osobę podszywającą się pod wnuka" (a na razie pod tym względem jest dobrze), przyklasnę temu projektowi - w końcu tego naszej NTC potrzeba.

 

Przy "Pogodnym poranku" można usnąć, choć z drugiej strony taka formuła ma swój urok. Ciekawszy, niż wsadzenie Kuźniara, Zubilewicza i jakiejś Werner :D W ogóle widział ktoś tam zdjęcia widzów, o które cały czas proszą na belkach?

 

Te "rozmowy o seksualności" wieczorami, owszem, są jakimś przełomem (żadna stacja tak szeroko takiej tematyki nie poruszała), ale ludzie powiedzą "nie ucz ojca dzieci robić" i cała misja tego programu pójdzie hen, daleko. To temat tabu (o czym ktoś w TTV chyba zapomniał) i raczej nie ma dobrego gruntu na cokolwiek poza pogadankami w "Dzień dobry TVN" czy innym takim programie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy "Pogodnym poranku" można usnąć, choć z drugiej strony taka formuła ma swój urok. Ciekawszy, niż wsadzenie Kuźniara, Zubilewicza i jakiejś Werner :D W ogóle widział ktoś tam zdjęcia widzów, o które cały czas proszą na belkach?
Formuła Pogodnego Poranka za jakiś czas się zmieni. Będzie gospodarz i studio (studio ma być gotowe w lutym, ale na większe zmiany będzie trzeba prawdopodobnie dłużej poczekać)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formuła Pogodnego Poranka za jakiś czas się zmieni. Będzie gospodarz i studio (studio ma być gotowe w lutym, ale na większe zmiany będzie trzeba prawdopodobnie dłużej poczekać)

 

Akurat ze studiem większego problemu mieć nie powinni, bo mają chyba jeszcze budynek redakcji "TVN Warszawa" (chyba go nie sprzedali, ani nie zburzyli po zamknięciu tego kanału :D???)???

 

Pozostaje czekać na "pełną wersję" kanału, chociaż już nie jest tak źle :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają jeszcze ten budynek. Widocznie za studio zabrali się za późno, albo uznali, że na początek i tak nie muszą się spieszyć, bo dostępność kanału kiepska, więc i widownia pewnie też. Wiadomo na razie, że pasmo poranne i wieczorne ma być rozbudowane, ale w bliżej nieokreślonym terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają jeszcze ten budynek. Widocznie za studio zabrali się za późno, albo uznali, że na początek i tak nie muszą się spieszyć, bo dostępność kanału kiepska, więc i widownia pewnie też. Wiadomo na razie, że pasmo poranne i wieczorne ma być rozbudowane, ale w bliżej nieokreślonym terminie.

 

Być może to rzeczywiście przez niską widownię. Gdyby chcieli, to przecież mogliby wypożyczyć studio od TV Puls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno to lepszy kanał od kanałów powtórkowych. Ma własne programy i to w dodatku takze live. Ten kanał może być dość chętnie oglądany. Uważam,że to jedna z naprawdę lepszych pozycji w NTC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...