Skocz do zawartości

Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema! Na Satkurierze pisało, że TTV po zakodowaniu sygnału będzie dostępny na Cyfrze+ od pakietu Start. https://satkurier.pl/news/72240/zakodowa ... z-13e.html

 

Czy ktokolwiek odbiera ten kanał w pakiecie Start, bo u mnie dekoder pisze, że nie mam uprawnień. Nie ukrywam, że jestem tym bardzo poirytowany, bo zdążyłem już polubić ten kanał póki był niekodowany. :x:x:x Mój kolega też ma pakiet Start Cyfry+ i też mu nie odbiera TTV od 1 lutego. Jak to naprawdę jest z tym TTV na Cyfrze+? Będzie od pakietu Start czy już nie ma co na to liczyć? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz lepiej. Nowy program na żywo codziennie o 21:05 "Raz lepiej raz gorzej". Prowadzą Monika Richardson i Roman Czejarek. Można się nawet dzwonić na Skyp'ie do studia i wypowiedzieć się na dany temat. Swoje wstawki ma w tym programie Kuba Jankowski znany z "Matura to bzdura". Studio mają dość biedne, 99% to green room.

 

Ciekawostką jest też prowadzący pogodę w TTV - Maciej Dolega. Wcześniej prowadził pogodę w TVP Info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostką jest też prowadzący pogodę w TTV - Maciej Dolega. Wcześniej prowadził pogodę w TVP Info.
O tym to już od miesiąca wiemy :D

A "Raz lepiej, raz gorzej" prowadzą również Kinga Burzyńska i Paweł Loroch, ale nie trudno się domyśleć że to Richardson i Czejarek w tym programie są lokomotywą napędową, tak jak Porada i Prokopiuk w Expressie, a Cebula w "Blisko Ludzi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty myślisz że jak ruszy to będzie mlekiem i miodem płynący....? zapewniam Cię że nie będzie bo główny TVN nie będzie sobie odbierał widowni, tracąc przewagę Polsatu....

 

Jedyną alternatywą dla TVP, TVN i Polsatu może być TV Puls lub Tele 5 - nikogo innego niestety nie ma.

 

W TV Puls dostrzegam jeszcze usilne próby rozwinięcia się, by przekroczyć pewien pułap oglądalności. Tele 5 niestety przez 10 lat nie zdołała się wybić, nie udowodniła też, że jest alternatywą dla większych nadawców. Stos powtórek, brak konsekwencji w kwestii produkcji programów własnych... w Tele 5 ambicji brakło już po przeinwestowaniu jej w 2002 roku - władowano kupę kasy, nie dbając o efekt końcowy. Nie wiele w tej kwestii się zmieniło. Teraz raz na pół roku kupią 2-3 seriale (jednosezonowe) i myślą, że są piękni.

 

Jeśli natomiast chodzi o TTV to nie zgodzę się z Tobą. TTV jako teoretycznie zależna od TVN telewizja ma prawo w jakiśtam sposób odebrać widzów macierzystej stacji, chociaż są to dwa kanały prezentujące różne dziedziny - jeden jest poradnikowy, drugi rozrywkowy. Pierwszy ma dotrzeć do jednej grupy widzów, drugi do innej, a oba częściowo do wspólnej. To się nazywa wypełnianie jakiejś niszy. Idąc twoim tokiem rozumowania Grupa TVN nie powinna inwestować w kanały tematyczne (TVN24, TVN Turbo, etc.) bo przypadkiem odbierze widzów głównej antenie. Przykro mi, takie czasy - mamy boom na kanały tematyczne, nie ogólne. TVP, Polsat i TVN będą musiały się z tym pogodzić, że oddadzą oglądalność mniejszym stacjom, lepiej sprofilowanym - dlatego uruchamiają nowe stacje tematyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię oglądać na TTV Expres Popołudniowy, ponieważ jest brak newsów z polityki i jest też dużo takich, o których z innych stacji się bym nie dowiedział.

TTV ogląda 5 000 widzów, hitem “Express popołudniowy”

Po pierwszych jedenastu dniach nadawania nowy kanał naziemny TTV w każdej minucie śledzi 5 tys. widzów. Największą popularnością na jego antenie cieszy się serwis “Express popołudniowy” oraz magazyn “W trasie”.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tt ... poludniowy

 

Jak widać kanał się rozwija :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki, które podałeś ("po pierwszych jedenastu dniach") na pewno są już znacznie większe. Pierwszy miesiąc już za nami, czas robi swoje (oczywiście na korzyść TTV), a dodatkowo od 1 lutego stacja znajduje się na pozycji 104 Cyfrowego Polsatu. Nie mam wątpliwości co do tego, że TTV czeka świetlana przyszłość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dostęp do stacji dopiero od kilku dni ... ale zakasuje mnie z dnia na dzień jak najbardziej Pozytywnie :)

Fajna Grafika , dobre , solidnie wykonane programy . Szarego Nowaka nie interesuje do kogo należy ta stacja .... tylko to co na niej się znajduję :)

 

Osobiście jednak jestem zaniepokojony tym iż TVN tylnymi drzwiami uzyskał w DVB-T Trzecią stację. DVB-T miała reprezentować pluralizm ... a niestety tak nie jest . ZPR 2 stacje a może i nawet 3 ( jak dogadają się z Pulsem ?) Polsat 2 ... TVN aż 3 no i TVP .

 

Nie podzielam poglądów politycznych Trwam i Radia Maryja ... ale gdzie jest obecny pluralizm polityczny , światopoglądowy w darmowej naziemnej telewizji ??? Niestety brak :( Przecież 1,4 milionów ludzi to spora grupa społeczna która nie ma dostępu w DVB-T do ich codziennej stacji ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jednak jestem zaniepokojony tym iż TVN tylnymi drzwiami uzyskał w DVB-T Trzecią stację. DVB-T miała reprezentować pluralizm ... a niestety tak nie jest . ZPR 2 stacje a może i nawet 3 ( jak dogadają się z Pulsem ?) Polsat 2 ... TVN aż 3 no i TVP .
Polsat tak na prawdę ma 4 stacje w dvb-t, a być może i z ATM się dogadają to może będą mieć ich 5.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN stał się większościowym udziałowcem w stacji - wynika tak z rocznego raportu finansowego TVN. Stacja posiada 50,55% w kanale TTV.

Nie będzie trzeba długo czekać a będzie 90% Z resztą widać to po programach - we większości znanych z TVN.

Osobiście jednak jestem zaniepokojony tym iż TVN tylnymi drzwiami uzyskał w DVB-T Trzecią stację. DVB-T miała reprezentować pluralizm ... a niestety tak nie jest . ZPR 2 stacje a może i nawet 3 ( jak dogadają się z Pulsem ?) Polsat 2 ... TVN aż 3 no i TVP .

No i tu jesteś w błędzie bo Polsat zyskał najwięcej bo w rękach Solorza Żaka w ramach DVB-T są: Polsat, TV 4, TV 6, Polsat Sport News, i w ATM Rozrywka posiadają coś koło 20% udziałów.... czyli Polsat ma 4 stacje, a jak pójdzie po ich myśli będzie miał aż 5. Nie ma to jak monopol rynku do którego niestety doprowadza KRRiT. Odskocznią od tej monopolizacji były by m.in. TELE 5, TV Trwam, RMF TV, oraz Next TV. Nie wspomniałem tutaj o SuperStacja bo jej właścicielem jest Zygmunt Solorz Żak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się to robi Panowie. Wprowadza się spółki krzaki,które dostają koncesję,później następuje to oficjalne przejęcie i tak buduje się imperium medialne z ominięciem przepisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...