Skocz do zawartości

Pakiet Mini HD


Luxorrr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem zainteresowany pakietem Mini HD z modułem za 1zł na własność. Chcę zamówić na stronie internetowej CP.

W związku z tym mam pytanie czy wysyłka modułu i umowy poprzez kuriera będzie dla mnie płatna, czy może bezpłatna?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogatą tematykę Pakietu Familijnego HD możesz sprawdzić już teraz wraz z całą rodziną. Specjalnie dla Ciebie, od 26 grudnia 2013 r. do 26 stycznia 2014 r. kanały zostaną udostępnione bezpłatnie.
Fragment z listu do abonenta pakietu Mini. Faktycznie, po ponowieniu uprawnień, kanały działają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogatą tematykę Pakietu Familijnego HD możesz sprawdzić już teraz wraz z całą rodziną. Specjalnie dla Ciebie, od 26 grudnia 2013 r. do 26 stycznia 2014 r. kanały zostaną udostępnione bezpłatnie.
Fragment z listu do abonenta pakietu Mini. Faktycznie, po ponowieniu uprawnień, kanały działają.

 

U mnie w smsie napisali, że do 3 stycznia 2014 r. promocyjnie mam 36 kanałów więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ja wiem, czy ten mini hd jest taki zły ? :):P

 

Rozważałem przejście na telewizję naziemną i byłbym przy tym 180 zł rocznie do przodu, to zaledwie kilka kanałów mniej, a taka kwota rocznie starczyłaby mi na doładania na telefon.

 

Jednak są też plusy tego pakietu,

- po pierwsze sygnał ze satelity jest stabilniejszy i nie zacina

- zawsze te kilka kanałów więcej

- są promocje tak jak teraz 40 kanałów przez 1.5 miesiąca gratis, :jupi:

 

Są też minusy, a konkretnie jeden:

- nie da sie podłączyć zwykłego pendriva do pod dekoder hd5000, nie wiem jak jest przy innych dekoderach polsatowskich - może mi ktoś podpowiedzieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz, :)

 

mam jeszcze pytanie, czy podpisując umowe na mini hd wymieniliby mi dekoder hd5000 na dekoder z dyskiem ?

Z jednej strony trochę szkoda mi hd5000 bo już się przyzwyczaiłem do niego, natomiast dobrzebyło mieć nowy dekoder z możliwoscią nagrywania?

Nigdy nie miałem dekodera z dyskiem więc kolejne pytanie jest takie: Czy jak chcę coś nagrać to wystarczy że w opcjach ustawie i zostawie włączony dekoder na noc, to mi nagra ?

Czy nagrywanie wymaga włączonego telewizora ?

 

I czy byłby taki dekoder za złotówkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piranha - Do pakietu Mini HD nie można dostać dekodera z nagrywaniem. W Twoim wypadku możesz zakupić dysk DTU320 dedykowany Twojemu dekoderowi HD5000 za jedyne... 210zł w APS-ie.

Telewizor może być wyłączony podczas nagrywania. Nagrania programujesz przez EPG.

 

PS. Dysk można używać również jako przenośny dysk w komputerze. Nagrania jednak nie będą dostępne na komputerze ani na innym dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...