Skocz do zawartości

Pakiet Mini HD


Luxorrr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Burito: nie jest tak źle. Mianowicie mam jeszcze jedną umowę DRH2, która już biegnie. Na niej owszem nie będzie Viasatów, ale po tym okresie podstawowoym ... trzeba zejść na Darmowy HD. Po miesiącu znowu zamówić Mini HD (za 9,90) i wówczas Viasaty nam się zaświecą.

 

PS. W trakcie DRH2 na 6 miesięcy trzeba po 3 miesiącach "zamawiać" Darmowy HD czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni post od CP na FB :

Kanały, które weszły do naszej oferty w dniu 1 marca dostępne są dla wszystkich abonentów. Post, który wskazujesz dotyczył innych kanałów, dostępnych w promocji dla nowych użytkowników. Wszelkie informacje na temat dostępnych kanałów oraz promocji znajdują się tylko i wyłącznie na stronie: http://www.cyfrowypolsat.pl Pozdrawiamy.

 

A ciekawe jest to, że nawet ludzie z nowymi umowami piszą, że nie mają tych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ta umowa to jest przedłużenie jakiejś kończącej się czy nowa umowa na swój własnościowy dekoder w tzw. pre-paid?

Pytam, bo też dzwoniłem i chciałem taką umowę na swój dekoder w pre-paid i powiedziano mi, że można ją jedynie wziąć w przedłużeniu innej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę przejść z Prepaid (z modułem) na umowę. Nie wspomniałem jednak o pewnej kwestii, która być może ma znaczenie. Ja już w styczniu odsyłałem do CP taką umowę w ramach promocji DRH2, ale się nie podpisałem w jednym miejscu i nie została ona aktywowana w systemie. Ponowiłem teraz kontakt i powiedziano mi, że taka umowa ponownie zostanie wygenerowana i przysłana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vattax: to wyjaśnia sprawę. Chociaż dziwię się, że Ci wygenerują nową bo ja popełniłem ten sam błąd, kobietka do mnie zadzwoniła, że przeslanej umowy nie może wprowadzić do systemu i zaproponowała, abym druga kopię co byla dla mnie do nich odesłał poprawnie podpisaną w 2 miejscach (sobie zrobił ksero) i wówczas wprowadzi. Wyslalem priorytetem jak powiedziala i po problemie.

 

Burito: tak samo mi powiedział w DUK. Gdyby to było przedłużenie jakiejs kończącej się umowy (bez pre-paid) to nie byłoby problemu. A jak na nieaktywnym sprzęcie to tej oferty nie ma. Jest jakaś 6 x 9,90 + 6 x 14,90 na Mini HD, ale nie pytałem o szczegóły. Aha. Jeszcze mi nadmienili wczoraj, że jak płaci się za całość z góry, to jeden miesiąc jest za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ponawiałem uprawnienia i nic to nie dało.

 

Edit:

Kolejny telefon do CP. Babka mi wmawia że nie będę mieć kanałów viasat ponieważ są tylko dla przedłużających umowy.

Trochę się z nią pokłóciłem i w końcu włączyła mi te kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...