Skocz do zawartości

Pakiet Mini HD


Luxorrr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dekodery HD 2000/3000 są tylko i wyłącznie na własność przy MINI HD (po okresie umowy pozostaje na dekoderze pakiet DARMOWY HD), natomiast dekodery HD5000/HD6000 na udostępnienie - czyli do zwrotu, co jest równoznaczne z tym, że po umowie trzeba go oddać a więc Darmowego HD nie obejrzysz. Taka jest różnica.

 

tak wlasnie jest, pytajac telefonicznie w roznych APSach mowili mi , ze dostaje sie na wlasnosc HD5000 lub 6000 a przy podpisywaniu umowy okazalo sie , ze tylko hd3000 przy umowie na 15msc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym pakiecie Mini HD mam dekoder HD 5000. jak bym do APS zaniósł z usterką że bardzo szybko przełącza kanały. Jak chcę zmienić kanał z Polsatu na TV 4 lub inny kanał przyciskami góra lub dół, to jak przyspieszy to nagle przełączy o 30 kanałów. To dostanę HD 3000 na własność po tej wymianie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Musisz mieć dekoder SD i na nim umowa na czas określony na pakiet Mini HD.

2. Do Ciebie powinien przyjść list z ofertą (i kalendarzem LTE ;D - wiem, bo dostałem).

3. Powinien być pakiet Familijny HD nadany (czy u mnie działa nie wiem [napiszę Ci w przyszłym tygodniu], bo mój dekoder nie jest w miejscu zamieszkania).

 

źródło: tvpolsat.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pakiet Mini HD z możliwością przejścia na Darmowy HD po 6 miesiącach, dekoder Echostar DSB-616. Otrzymałem pismo informujące o możliwości zamiany dekoder na HD, podpisaniem umowy na pakiet Rodzinny HD. Sprawdziłem i faktycznie działają mi kanały z pakietu Familijnego HD. Więc promocja działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wygląda na to,że aby mieć owe kanały należy rozwiązać dotychczasową umowę,i podpisać nową by nie być dyskryminowanym abonentem.Co prawdopodobnie będzie się wiązało z co najmniej 15 miesięcznym kontraktem,jak nie i 2,5 rocznym.Ja także mam MINI HD i w/w programów nie mam dostępnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, a co macie w PWU? Są viasaty? Nie ma, więc co się bulwersujecie. Pakiet za 14,90 czyli za rok 178,80 Wam żal? Przedlużyć umowę to i Viasaty się znajdą. HBO chcieliby mieć za 14,90

 

Żal, nie żal. Fair to nie jest. W C+ nigdy tak klientów w konia nie robili. Więc oświeć mnie, co w przypadku, gdy moja umowa o Mini HD do nich dotarła, ale ... zgodnie z ich informacjami muszę czekać, aż rozpocznie się mój okres rozliczeniowy (sztywna data). Będą Viasaty czy nie będą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, jesteś w błędzie, a ja byłem w nieświadomości. Zadzwoniłem i już wiem. Pomimo, że moja podpisana umowa została zarejestowana w CP przed 1 marca ale zacznie obowiązywać dopiero za kilka dni (początek okresu rozliczeniowego) to w takim wypadku kanały Viasat będą w pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...