Skocz do zawartości

Pakiet Mini HD


Luxorrr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko, mam ten pakiet MINI HD ale nie mam dekodera z hd, teraz kupiłem tv z hd i nie mogę nigdzie znaleść ceny jakiegoś najtańszego dekodera, jeśli wiecie jaka jest cena proszę o pomoc :) aa i jeszcze trzeba większą antene do odbioru kanałów hd czy 60 wystarczy ?? z góry dziękuje :)

 

Daj sobie spokój z CP i pakietem MINI HD [ bo ja mam ten sam problem co ty ] i sam pomyśl 14,90zl za MINI HD + 5zł za dekoder HD co miesiąc - to daje ci 19,90zł.

http://n.pl/oferta/n_na_karte.html

1. dekoder HD na własność od 149zł lub 238zl +1zl +20zl za przesyłkę i 12 miesięcy Pakiet Domowy HD w cenie. [ nie tak jak w CP, a oddanie go ( wysłanie do Warszawy) to wiąże się że coś brakuje i każą sobie płacić za to.

2. nie jesteś uwiązany jak nie zapłacisz to masz 3 kanały w HD.

3. możesz sobie dokupował pakiety po 19,90zł + 19,90 +19,90. Jak dla mnie to wystarczy 19,90zł - Pakiet Domowy HD.

 

Zastanów się.

 

P.S.

Wiem, wiem. Ale CP nie ma konkurencyjnych cen i oferty pomału olewa abonamentów. :( Sam jestem od 2006.12 w CP, do wyłączenia TVN HD+1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma problem z odbiorem FOX HD w pakiecie Mini HD przy promocji Świąteczna Promocja (reszta kanałów działa prawidłowo)?

Ja mam moduł CAM CP i dekoder Opticum x403p i FOX HD nie dekoduje (sygnał jest mocny 80%, a ekran czarny).

Dodatkowo, gdy miałem 3 m-ce gratis Familijny HD ten kanał działał.

iCok już trzeci raz karze mi restartować dekoder i wyszukać kanału od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po raz kolejny odmówiono mi udostępnienia dekodera HD do posiadanego pakietu mini HD (mam dekoder SD Echostar 717A) . Pomimo tego, że powołałem się na możliwość zerwania umowy w związku z wycofaniem kanału TVN HD+1 i przejścia na NTC (mam zasięg 2 pierwszych muxów a więc kilkanaście kanałów). Czyli szach z mojej strony! Jak groch o ścianę. Co CP na to? Te same zgrane śpiewki: koniec umowy mam w przyszłym roku i dlatego mogą obecnie udostępnić dekoder HD tylko przy podwyższeniu pakietu do Familijnego HD. No to teraz czas na ostatni ruch z mojej strony (szach mat) czyli wysłanie wypowiedzenia. Ciekaw jestem czy odpuszczą sobie wieloletniego klienta czy też może nagle stanie się cud i dekoder HD się znajdzie, jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe widzę poniosło kolegę z tymi szachami, oni mają Cię daleko w poważaniu, jakbyś miał Premium albo przynajmniej Fam+1 to tak, a z Miniaczem to nie powalczysz, takie są procedury, że dopiero na 6 miesięcy przed końcem umowy można ją przedłużyć z nowym dekoderem bez zwiększania miesięcznej kwoty zobowiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No o to właśnie mi chodziło (krótka piłka): albo wóz (dekoder HD) albo przewóz (rezygnacja)... A potem decyzja czy nowa umowa na mini HD już z dekoderem HD, n na kartę czy darmowe DVB-T.

Ps. jak udostępniają dekoder HD to miesięczna kwota zobowiązania zwiększa się przecie o 5 zł, nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!mam takie pytanie:Czy jest możliwość tymczasowego przejścia z pakietu mini hd na wyższy mini extra hd, a po kilku miesiącach przejścia z powrotem na minihd?Chodzi o to że rozgrywki Extraklasy będą podobno na polsacie sport extra więc chciałbym pooglądać.Pamiętam że pani z infolini gdy zawierałem umowe to wspominała że można z familijnego na mini i z mini na familijny ale mnie intrygyje czy z mini na mini extra hd,a potem z powrotem na minihd.Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
witam!mam takie pytanie:Czy jest możliwość tymczasowego przejścia z pakietu mini hd na wyższy mini extra hd, a po kilku miesiącach przejścia z powrotem na minihd?Chodzi o to że rozgrywki Extraklasy będą podobno na polsacie sport extra więc chciałbym pooglądać.Pamiętam że pani z infolini gdy zawierałem umowe to wspominała że można z familijnego na mini i z mini na familijny ale mnie intrygyje czy z mini na mini extra hd,a potem z powrotem na minihd.Jak myślicie?

Na Mini Extra HD na pewno nie możesz przejść. Najpewniej masz możliwość przejścia z Mini HD na Familijny HD i z powrotem (jest jeszcze możliwość przechodzenia z Mini HD na Rodzinny HD, który zawartością podobny jest do Mini Extra HD). Zajrzyj do umowy, a zostaniesz kolego oświecony. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanie do osób posiadający pakiet Mini HD i Mini Max, czy świeci wam kanał Superstacja? Bo u mnie działa i nie wiem czy to błąd w uprawnieniach czy przeniesiono ten kanał z powrotem do niższego pakietu?

 

To zapewne pozostałości po promocji świątecznej. Niebawem zakodują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...