Skocz do zawartości

Pakiet Mini HD


Luxorrr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Obecnie kończy mi się umowa na pakiet Mini Max (19,99zł). Interesuję mnie tylko kanały:

PS, PS HD, PSE i Polsat Futbol. Reszta kanałów mnie nie interesuje.

Czy jest możliwość wzięcia pakietu Mini HD + Sport HD. Chodzi mi o jak najtańsze rozwiązanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, jestem tu nowy, więc proszę o wyrozumiałość.;) jestem zainteresowany pakietem oszczędnym w CP czyli Familijny HD przez 3 miesiące za darmo potem chcialbym przejsc na Mini HD, umowa na 29 miesięcy, dekoder sd oraz antena za 30 zł. Chciałbym zapytać, czy dla osoby, która jeszcze nie pracuje(jestem uczniem) przysługuje możliwość podpisania umowy w CP ? z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam, dawidekaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko masz osiemnaście lat.

 

ok, dzięki wielkie za odpowiedź. ucieszyła mnie ona, ponieważ mam 19 lat. Co do wariantu oszczędnego, zgadzam się z przedmówcą, jest on dostępny tylko na stronie cyfrowego polsatu: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/prom ... zczedny.cp

 

a co do pakietu mini hd, to wystarczy tylko iść do punktu sprzedaży i podpisać stosowną notkę lub zadzwonić do CP, tak?

 

pozdrawiam, dawidekaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Cię wprowadzić w błąd, ale nową umowę chyba można podpisać tylko w APS'ie albo zamówić prze Internet. Telefon to chyba tylko dla stałych klientów np. gdy wypowiedzą umowę. W takiej sytuacji CP dzwoni z ofertą, na którą można zgodzić się telefonicznie.

Nie podpisujesz stosownej notki tylko umowę. Jeśli nie będziesz się z niej wywiązywał czyli nie płacił abonamentu to CP w końcu naśle na Ciebie windykację. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deklaracja zamiany pakietu Familijnego HD na Mini HD można złożyć telefonicznie w TCOK, przez ICOK, osobiście w APS lub tradycyjnym listem. Pierwsze trzy warianty należy zgłośić najpóźniej na 24h przed zakończeniem cyklu rozliceniowego po którym zmiana ma wejść w życie. List musi dotrzeć przynajmniej na 14 dni przed zakończeniem cyklu rozliczeniowego po którym ma wejść wżycie w ten sposób złożona deklaracja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podpisujesz stosownej notki tylko umowę. Jeśli nie będziesz się z niej wywiązywał czyli nie płacił abonamentu to CP w końcu naśle na Ciebie windykację. ;-)

 

Bez przesady, mam zamiar płacić 14.90 przez cały okres umowy. To przecież żaden majątek.;-) mam też pytanie, co do dekodera. jaki dekoder dostałbym, jeśli wybrałbym opcję bez hd? chodzi mi głównie o markę i model.

 

pozdrawiam, dawidekaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacąc 49zł dostaniesz dekoder HD5000 i od 4 miesiąca czynsz 5zł płacisz. Za 1zł dostaniesz Echostar 606, 616, 717 lub Samsunga 305G (bez czynszu są to dekodery z wtórnego obrotu po odświeżeniu). Zależy co komu w rękę wpadnie na magazynie jak będzie dla Ciebie przygotowywał umowę i dekoder do wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet MINI HD w każdej chwili możesz zmienić na pakiet Familjny HD a potem znowu na MINI HD a potem znowu na Familijny HD... i tak przez 36 miesięcy co miesiąc. Raczej lepiej wziąć dekoder HD i płacić te 5zł, bo w ten sposób możesz oglądać TVP HD, Polsat HD i TVN HD oraz niekodowane kanały HD z Astry (ZDF HD, Erste HD, Anixe HD itd.) i oczywiście Polsat SPORT HD w promocji.

 

bogdan425 w starym pakiecie mini nie było praktycznie nic co warte byłoby wydawania 10zł, dlatego teraz obecnie za 14,90zł dają pakiet MINI HD, w którym jest więcej kanałów, wykaz na stronie cyfrowego polsatu ale jest tam m.in TVP HD, którego nie było w starym mini, dodatkowo są tam wszystkie kanały z droższego (20zł) mini maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...