Skocz do zawartości

Pakiet Mini HD


Luxorrr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Padło pytanie i padła odpowiedź. Twoje złośliwe przycinki są zbędne. Odkąd rozstałeś się z CP w tym dziale nic innego nie robisz tylko zrzędzisz.

To samo można napisać na temat n'ki i Cyfry+, ale nie Ty przyczepiłeś się CP i malkontentujesz w kółko, aż nudne się to robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś wytłumaczyć na czym polega zejście po okresie promocyjnym z pakietu Familijnego HD do pakietu MINI HD i jak przebiega, ponieważ obawiam się, że list z rezygnacją(który powinien dojść w góra 2-3 dni) dojdzie dużo później albo wcale i będę zmuszony zostać przy pakiecie FAMILIJNYM HD.

Przy okazji, wie ktoś coś na temat, że mimo iż ktoś chciał zrezygnować z wyższego pakietu po okresie promocyjnym nie mógł z różnych powodów??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy, ze promocja kończy się 6 czerwca, to do kiedy muszę zadzwonić albo iść do APSu?? i wystarczy powiedzieć, że chce zejść na niższy pakiet? I musze tak co miesiąc, czy po prostu będę miał niższy pakiet przez cały czas, chyba, że będę chciał podwyższyć?

 

(dzisiaj w punkcie był mój znajomy i zapamiętał z rozmowy, że liczy się data kiedy list do nich dotrze, a nie data stempla, dlatego myślałem, że trzeba listownie)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak 6go to max 4go trzeba to złościć (w APS podpisuje się świstek), jak zgłosisz później to zacznie obowiązywać od przyszłego okresu rozliczeniowego, czyli hipotetycznie od 6go lipca, ale za obecny miesiąc należy zapłacić 39,90.

 

Obowiązuje do czasu złożenia kolejnej dyspozycji, np. na zwiększenie do FAM HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karmel876

(dzisiaj w punkcie był mój znajomy i zapamiętał z rozmowy, że liczy się data kiedy list do nich dotrze, a nie data stempla, dlatego myślałem, że trzeba listownie)...

Ludzie coś tam zapamiętają z rozmowy a później tworzą historie. Data wpływu listu miała zastosowanie przy wypowiedzeniu umowy w związku ze zmianą Mini na Mini HD. Dotyczyło to pisma wysyłanego przez CP dotyczącego tejże zmiany, a termin pływu wypowiedzenia był uzależniony od daty nadania pisma przez CP, 20 dni od daty jego nadania.

A co do zmiany obowiązkowości jest dokładnie tak jak napisał dziabolek7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Ja z takim sprawą, na dzień dzisiejszy mam pakiet FAMILIJNY HD ale interesuje mnie zejście do MINI HD dlatego iż u mnie nikt nie ogląda już tych kanałów które w familijnym się znajdują, brałem ten pakiet w grudniu ze względu na tę promocję 6 miesięcy bez opłat, umowa standardowa jak na ten pakiet chyba 29 miesięcy, i teraz co mogę zrobić żeby zerwać umowę i ile mnie taka sprawa będzie wynosiła bo rozumiem że trzeba jakąś kwotę zapłacić, może ktoś mi przybliży co w takiej sytuacji powinienem zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij w umowę w pozycję:Ulga przyznana abonentowi. Podziel przez ilośc 29 miesięcy na które zawarłeś umowę i wynik pomnóż przez ilośc miesięcy pozostałych do końca umowy. I sam określ czy chcesz tyle zapłacić. Jeśli tak, to wyślij wypowiedzenie umowy z zachowaniem 3-miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Szkoda że wcześniej tego nie zrobiłem jak była okazja z kanałami BBC gdzie można było bez kosztów zerwać umowę może zabiorą paczkę DISCOVERY to będzie powód:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Moze dlatego ze w lipcu TVN HD +1 zostal przeniesiony na inny transponder. ;)

 

tp. 16 (11,508 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK)

 

ID: TVN HD1

PID V: 531

PID A: 810 (pol), 811 (org, AC3)

PID PCR: 531

SID: 15820

PID TXT: 590

PID PMT: 51

Provider: TVN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Mini HD Cyfrowego Polsatu uważam za strzał w dziesiątkę. Brakuje mi jednak w ofercie trzech kanałów. Przede wszystkim TVN Turbo, potem TVP Sport oraz EuroSport. Czy jest szansa, aby te kanały pojawiły się w ofercie? W ostateczności Cyfrowy Polsat mógłby wprowadzić te kanały jako dodatkową opcję(TVN Turbo, TVP SPORT i EuroSport, każdy kanał dodatkowo 5 zł/mc) Co o tym myślicie?

 

Ps.Może zaczniemy wysyłać maile z taką prośbą do CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...