Skocz do zawartości

Pakiet Mini HD


Luxorrr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W piątek przedłużyłem umowę na 12 miesięcy z wymianą dekodera sd na hd co prawda wcisnęli mi tak odradzany hd5000 no cóż, ale wziąłem. Pierwsze 2 miechy po 9.90 familijny, potem możliwość zejścia do mini hd za 14.90 + dzierżawa 5 zl od trzeciego miesiąca. Jak myślicie opłacało się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w rodzinie dwie osoby które kilka lat korzystają z pakietu mini za 9,99 zł.

Obecnie jedna z nich dostała pismo, że może przedłużyć umowe lub wypowiedzieć do 8 maja z tego wzgledu, że pakiet za 9,99 wypada z oferty i zastapiony zostaje mini HD za 14,99. Dodam, że tej osobie w czerwcu kończy sie umowa. Natomiast do drugiej osoby nie przyszło żadno pismo - umowe ma jeszcze "ważną" przez kilka miesięcy. I teraz mam 2 pytania:

 

1. Czy czy jest jakas możliwośc aby osoba która dostała pismo mogła zostać przy tym pakiecie za 9,99 zł? HD jej nie jest potrzebne bo ma telewizor CRT i dekodera też nie chce wymieniać. Czy jedynym rozwiazaniem jest przejście na MINI HD?

 

2. Czy osoba która nie dostała pisma dalej do końca umowy bedzie mogła korzystać z pakietu mini za 9,99 zł choć jak piszą w pismie ma on zostać zlikwidowany chyba w lipcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemty, jeśli nie wyślesz wypowiedzenia umowu po otrzymaniu listu od CP o zmianach na temat Pakietu Mini, które wchodzą od lipca br, to znaczy, że nowe zmiany akceptujesz i od lipca będziesz mieć Pakiet Mini HD za 14,90 zł na dotychczasowym dekoderze. Nie będziesz mieć tylko dostępu do Polsatu HD i TVP HD, bo dekoder SD nie umożliwi Ci odbioru tych kanałów. Z racji tego, że Pakiet Mini zostaje zlikwidowany, to nie będzie możliwości, aby płacić za niego 9,90 zł. Nowa cena od lipca to 14,90 zł (umowa na czas określony) i 16,90 zł na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zostanie wysłany, to zgodnie z regualminem uznaje się że w momencie gdy będą chcieli od Ciebie 14,90zł, nastąpiła zmiana warunków świadczenia umowy i masz 30 dni na wypowiedzenie.

 

Mimo wszystko chyba lepiej wychodz się przechodząc na Familijny HD z mozliwościę zejścia do miniHD, wtedy są 3 miesiące gratis, a po trzech zmienia się na mini HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zostanie wysłane wypowiedzenie to znaczy że akceptuje pakiet mini HD tylko będzie on na czas określony czy nieokreślony?

Piszesz, że ta umowa kończy się w czerwcu, ale czy wysłałeś wypowiedzenie umowy (jeszcze przed otrzymaniem pisma)? Jeśli nie to umowa przejdzie na kolejne 12 miesięcy, a koszt pakietu Mini HD będzie wynosić 14,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że ta umowa kończy się w czerwcu, ale czy wysłałeś wypowiedzenie umowy (jeszcze przed otrzymaniem pisma)?

 

chyba nikt nie wypowiadał umowy bo chcieli dalej ja przedłużyc na tej samej zasadzie co była dotychczas przedłużana

 

Jeśli nie to umowa przejdzie na kolejne 12 miesięcy, a koszt pakietu Mini HD będzie wynosić 14,90 zł.

 

no to dobrze... :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Najbardziej cieszą się abonenci, którzy maja tunery SD z kanału TVP Historia. :wink::D Właściwie problemu nie ma, ponieważ obecnie zez na Astrę 19,2*E to przecież standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...