Skocz do zawartości

Pakiet Mini HD


Luxorrr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przedłużałem umowe dwa tygodnie temu i nie było możliwości wyboru dekodera oprócz HD5000. Jedyne co wyrwałem od CP to umowa na 12 miechów i dwa miesiące (wszystkie pakiety) po 9.90

oczywiście z możliwością zejścia do mini hd + wybór pakietu pomiędzy mini hd lub familijnym hd. Dla mnie ważne było nie wiązać się nimi na lata, a dekoder narazie działa bez zarzutu choć

walczyłem o Sagema lub Echosia no i dostałem to co mam (HD5000), ale polecam jak najbardziej z nimi twardo negocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APS zaopatrywane są przez dystrybutorów, którzy otrzymują sprzęt z magazynu CP. W magazynach ani u dystrybutorów nie ma innego sprzętu jak Sagemcom, HD5000 oraz M100. I ten sprzet jest wydawany APSom do udostępniania abonentom. Stare Echostary 7100 i 7200 HD są jako zastępcze oraz stare 616 i 717. HDS-400E i Samsungi 305 i 370 są tylko w tych APSach, które je zachomikowały dla siebie, rodziny i znajomych. ;)

Serwis własnych dekoderów jest tańszy aniżeli serwis Samsunga czy Echostar. Ot cała tajemnica. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można spokojnie założyć, że do pakietu Mini HD można dostać albo HD5000, albo M100 ponieważ do pakietu Mini HD nie można podpisać umowy z dekoderem ESI-88. Nie przejmuj się więc, nie umoczyłeś. Po prostu nie ma opcji abyś dostał inny sprzęt. Nawet abonenci z Echostarem czy Samsungiem na udostępnienie, który uległ usterce jest wymieniany na HD5000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużałem umowe dwa tygodnie temu i nie było możliwości wyboru dekodera oprócz HD5000. Jedyne co wyrwałem od CP to umowa na 12 miechów i dwa miesiące (wszystkie pakiety) po 9.90

 

Wszystkie pakiety ? Ładnie. Ja też tak chcę :roll: bo w innym wypadku (obecna promocja na zamianę mini->mini HD) będę się męczył pół roku z Fam. HD z którego i tak nic nie oglądam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pójdź z tym pytaniem do APSu, ostatnio jeden facet miał taką prośbę miniHD na 15 miesięcy, dekoder HD i 3 miesiące familijnego

 

pomijając hasło że dla goło[beep]ców nie ma przeważnie ofert to 36 miesięcy HD5000 za 5zł i 9 miesięcy familijnego (przy przedłużeniu umowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem przy zamianie dekodera SD na HD proponują umowy na 29 miesięcy i 4 miesiące familijny za 9.90 póżniej możliwość zejścia na mini hd, ale każdy ma indywidualnie

przygotowaną ofertę (tak mi powiedziała konsultkantka) więc każdy powinien dowiedzieć się sam co taka oferta zawiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam, mam takie pytanie. Aktualnie posiadam Dekoder HD5000 i Pakiet familijny HD + 0 pakietów dodatkowych i drugi dekoder M100 i Pakiet Mini HD. Między dekoderami jest odstęp 3 miesięcy (tzn. po 3 miesiącach dokupiłem dekoder m100 i miniHD ). Rozliczenie dostaję na dwóch osobnych papierach. Najpierw kończy mi się umowa na HD5000 a poźniej M100. I teraz tak: kończy się hd5000 muszę go zwrócić czekam 3 miesiące zwracam drugi dekoder i bedę chciał przejść na 2 x MINI HD i teraz czy dostanę z powrotem HD5000 i na pakiet mini HD + drugi dekoder ( jeżeli da radę to tez hd5000 ) a jak nie to F300 ? Chodzi o to czy nie będę musiał dodatkowo 5 zł za jeden dekoder HD i za drugi dekoder HD za udostępnienie ? W ostateczności jako drugi może być f300 ( ważne aby można było mieć listę ulubionych i dekoder z wyświetlaczem ktorego niestety m100 nie posiada :cry: ) 2 druga rzecz czy jak 2 dekodery wezme na raz to bede dostawał rozliczenie na jednym papierze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeszcze troche czasu mi zostało, a w jaki sposob wtedy mam zwrocic dekoder i zrobic zeby wziac na nowa umowe 2 dekodery na raz + 2 razy pakiet mini hd i jak da rade to dwa dekodery hd hd5000 najlepiej bo jestem juz do niego przyzwyczajony i moge swoja liste kanalow tworzyc ale tez nie chce 5 zł dodatkowo placic za udostepnienie go, jakies porady w tym kierunku bym prosił i jak to bedzie wygladalo moze ktos z was ma 2 dekodery hd ( jak tak to jakie ) i 2 pakiety mini hd i czy placi cos dodatkowo ? z gory dzieki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A ie da rady 2 x HD5000 ? Taki mały fajny i cały czarny i już przyzwyczajony jestem do niego :jupi: , ten Sagem to chyba jakis wiekszy jest i trochę srebrnego jest koloru :( nie ma całego czarnego ? :smile: , dziwi mnie ze teraz jako drugi wepchali mi m100 chyba najgorszy z najgorszych :/ A w tym Sagemie moge tworzyc wlasna liste kanałów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...