Skocz do zawartości

Pakiet Mini HD


Luxorrr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wtedy pracownik APS-u powinien poprzez system wykonać zgłoszenie do Działu Sprzedaży Cyfrowego Polsatu w celu weryfikacji ofert i ich udostępnienia. Z reguły w kilka dni sprawa się wyjaśnia i abonent może podpisać umowę z zachowaniem zasady.

 

rulez - Wszystkie warunki współpracy określają Umowa, Regulaminy świadczenia usług, Regulaminy promocji i Cenniki

dostępne w punktach sprzedaży oraz na http://www.cyfrowypolsat.pl.

Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

 

Jeszcze chcesz dyskutować o Twojej wygranej sprawie w sądzie?

 

a czy to nie dziwne że pracownik APS-u tak mnie zbył? centralnie powiedział że takiej opcji nie ma, i że mogę wymienić dekoder za jakiś rok. bo zostało mi jeszcze 19 mc umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rulez - Wszystkie warunki współpracy określają Umowa, Regulaminy świadczenia usług, Regulaminy promocji i Cenniki

dostępne w punktach sprzedaży oraz na http://www.cyfrowypolsat.pl.

Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

 

Jeszcze chcesz dyskutować o Twojej wygranej sprawie w sądzie?

Ok, jeśli tak jest to pewnie nie! Zresztą i tak jestem za leniwy żeby ciągać się w tak błachych sprawach po sądach! Wchodzi DVB-T, za miesiąc będę miał zasięg 2 muxów i jest to alternatywa dla CP. A prędzej czy później jakiś kanał z oferty wypadnie i będzie powód do zerwania umowy. A jak otrzymają wypowiedzenie i zadzwonią z ofertą wymiany dekodera to z satysfakcją odmówię. Tylko czy na pewno o to chodzi CP?!

 

Ps. jakbym chciał miesięcznie płacić kilkadziesiąt zł (na co mnie zresztą stać) za telewizję cyfrową to wybrałbym "n" a nie CP, dlatego warunek podwyższenia pakietu żeby wymienić dekoder na HD może tylko śmieszyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy to nie dziwne że pracownik APS-u tak mnie zbył? centralnie powiedział że takiej opcji nie ma, i że mogę wymienić dekoder za jakiś rok. bo zostało mi jeszcze 19 mc umowy.

 

Jak byłem w APS`ie, to też zdziwiony był pracownik, że Rodzinny HD to na główny dekoder.

 

Powinna byc oferta na podmiane dekodera na HD ze zwiekszeniem pakietu na minimum Familijny HD.

 

Jeżeli masz Familijny HD - Mini HD, to z przejściem na Familijny HD - Rodzinny HD nie ma szans. Nawet jeżeli pozostało te 15 mies do umowy. Sam szczerze chciałem taką operację zrobić (z wymianą dekodera i nie), ale nic z tego, chociaż to przecież, przejście na pakiet wyższy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba CP szykuje jakąś akcję wymiany dekoderów SD na HD dla chętnych, oczywiście bez warunku zmiany (czyli podwyższenia oczywiście) pakietu. Wynika to z treści maila który otrzymałem. Jeśli tak to czas najwyższy skończyć z tą schizofrenią oferowania kanałów HD i dekoderów SD jednocześnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam!

W ostatnim czasie zauważyłem ,że posiadam ,aż 9 kanałów w HD tzn. Polsat HD,TVN HD,TVN HD+1,TVN 7,TVP HD,Nickelodeon HD,Nat Geo Wild HD,Arte HD ,AXN HD .Posiadam najniższy pakiet za 14.9zł . Ale to nie wszytko działają mi też kanały takie jak :Disney CH,Disney Junior,Cartoon N,Disney XD.(sprawdzałem tylko z bajkami) -ale nie posiadam ich w abo. :-) Promocja świąteczna ?? Czy może błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, mam ten pakiet MINI HD ale nie mam dekodera z hd, teraz kupiłem tv z hd i nie mogę nigdzie znaleść ceny jakiegoś najtańszego dekodera, jeśli wiecie jaka jest cena proszę o pomoc :) aa i jeszcze trzeba większą antene do odbioru kanałów hd czy 60 wystarczy ?? z góry dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@seba65310

Kolego sprzedaż oraz kupno dekoderów Cyfrowego Polsatu na Allegro jest nielegalna. Szczególnie w przypadku dekoderów HD, które od początku są tylko udostępniane. Inaczej wygląda to w przypadku dekoderów SD, które od jakiegoś czasu są tylko udostępniane. Wcześniej dekodery SD można było kupić na własność, więc na Allegro legalne mogą być tylko te starsze modele czyli np. Echostary.

@lumpy

Jeśli chcesz wymienić dekoder SD na HD to zgłoś się do Autoryzowanego Punktu Sprzedaży. Tam powinni złożyć Ci ofertę przedłużenia umowy wraz z nowym dekoderem HD w przypadku, którego zapewne będziesz zmuszony do opłacania dzierżawy w wysokości 5zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...