Skocz do zawartości

Pakiet Mini HD


Luxorrr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Sory że post pod postem, ale nie wiem dlaczego nie da się edytować poprzedni(proszę o połączenie postów).

 

Mam pakiet Mini HD i działa mi TVN CNBC. Jakaś promocja, czy może jest to spowodowane tym że wczoraj podpisałem umowę? A może na stałe po cichu dodali ten kanał do Mini HD?

 

PS. Macie też TVN CNBC w pakiecie Mini HD? Proszę o odpowiedź i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie techniczne czy po kończącej wysłanym wypowiedzeniem umowie na pakiet MINI HD będzie dostępny pakiet DARMOWY HD automatycznie, czy tylko pakiet darmowy będzie wtedy dostępny wyrażę chęć na niego? Proszę o odpowiedź oraz jeżeli w złym wątku zamieściłem pytanie to proszę odpowiednią osobę o przeniesienie do odpowiedniego wątku. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kończy mi się umowa od CP na pakiet Mini Max.

Jak bym chciał wziąć Mini HD za 14,90zł miesięcznie na 15 miesięcy to jaki dekoder dostanę? Czy jest możliwość odpowiednie sformatowane, ustawienie własnego dysku 3,5" pod USB pod ten dekoder? Nie musi to być do końca legalne i proponowane przez CP.

Interesują mnie tylko kanały z serii Polsat Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podpisałem w piątek 15 czerwca 2012r. umowę na pakiet Mini HD i zakupiłem na własność dekoder Mini HD 2000 za 1zł. to po zakończeniu umowy włączą mi automatycznie pakiet "Darmowy HD"? Dotyczy mnie ta promocja? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dziabolek. Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.

Ale miałem wczoraj cyrki z konsultantem CP. Dzwoniłem na infolinię w sprawie innej umowy. Postanowiłem go zapytać o moją nową umowę na pakiet Mini HD. Konsultant mi wmawiał że dekoder Mini HD 2000 dostałem na wypożyczenie i umowę podpisałem na 29 miesięcy. 10 minut mu tłumaczyłem że to nie prawda, bo dekoder kupiłem za 1zł na własność i umowę podpisałem na 36 miesięcy a nie na 29 jak on mówi.

Przeczytałem mu nawet całą umowę i on dalej swoje i mówi mi że papier wszystko przyjmie. Jak on mi tak odpowiedział to coś we mnie pękło i podniosłem na niego głos i w nerwach powiedziałem że oddam mu ten dekoder. On na to powiedział że mam się nie rozłączać, a on się z kimś skontaktuje i dopyta. To jego dopytywanie trwało prawie 15 minut i ja słuchać musiałem ich muzyki. Po 15 minutach się w końcu odezwał i przyznał mi rację i powiedział że dekoder mam na własność i umowa na 36 miesięcy i po zakończeniu umowy będę miał pakiet "Darmowy HD".

 

Ta rozmowa z nim trwała razem 44 minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Taka sytuacja jak wyzej powinna byc zalatwiona w max 10 min. (10 to i tak za duzo) Ale jak widac, siedza tam ludzie bez jakichkolwiek informacji, co najlepsze, wynika z tego, ze nie potrafia czytac z monitora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zamówiłem pakiet Mini HD przez telefon (właśnie czekam na dostarczenie umowy oraz dekodera i anteny sat. przez kuriera). Pani. która przyjmowała moje zamówienie. powiedziała, że nie wie jaki dostane dekoder, ale na pewno będzie HD i będzie to, HD 3000 lub HD 2000 (Czytając opinie o HD 3000, to mam nadzieje, że będzie to ten drugi). Pani powiedziona, że dekoder dostane za 1 zł. To, znaczy, że dostane go na własność, czy zostanie mi on tylko udostępniony na czas trwania umowy?

 

Dodatkowo dostałem pierwsze 6 m-c gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...