Skocz do zawartości

Pakiet Mini HD


Luxorrr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiecie z jakiej okazji włączono mi w mini kanały takie jak: History, Club TV, Comedy Central, TVN Meteo, Polsat Sport Extra, Nat Geo Wild, TLC, Wedding tv i Superstację?

Jakaś promocja okresowa o której nie informują? Już któryś raz tak mam na jakiś czas i kanały podobne, ale nie do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zastanawiałem się nad wyborem dodatkowej, taniej telewizji satelitarnej. Mój wybór padł na Cyfrowy Polsat z pakietem mini HD za 15 złotych/miesięcznie. Na korzyść CP przeważyło to że w tym pakiecie ma Polsat Sport dzięki czemu mógłbym oglądać mecze Śląska Wrocław któremu kibicuję. Na ich stronie pisze że przy umowie na 15 miesięcy dekoder SD za 1zł. Czy ktoś orientuje się ile kosztowałby do tego zestaw antenowy oraz czy dekoder byłby w stanie wyświetlać kanały HD (oczywiście downscalowane na SD)? (Jeśli łączny koszt zakupu przekraczałby 100 złotych to zastanowiłbym się nad ofertą innych nadawców ale z dekoderem HD)

Oraz czy ktoś mógłby podrzucić mi listę z dostępnymi kanałami FTA które byłbym w stanie odbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie czy podpisując nową umowę na pakiet Mini HD dostanę dekoder HD czy SD. Po wejściu na stronę CP i kliknięciu w ofertę wyskakuje info:

"Dekoder cyfrowy na własność. Aktywacja w cenie dekodera. Dekoder umożliwia odbiór kanałów wyłącznie w standardowej rozdzielczości."

 

Najbardziej zależy mi na pakiecie Darmowy HD ale na dekoderze HD a nie na SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Burito

kolego jeśli chcesz podpisać nową umowę na Mini HD to takie masz opcje:

 

1) Dekoder HD na własność

umowa na 29 miesięcy (6 miesięcy gratis)

Aktywacja 49 zł

2) Dekoder HD na własność

umowa na 36 miesięcy (6 miesięcy gratis)

Aktywacja 1 zł

Po okresie podstawowym umowy oglądasz pakiet Darmowy HD za darmo i na zawsze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej" promocji" oferowane są dwa dekodery Echostar 717 i Mini HD (czyli ten cud technologiczny) ,trzeba być jeszcze świadomym że nawet jeżeli dzisiaj jest dostępny pakiet darmowy na zawsze jak to mówi reklama nie jest wykluczone że w niedalekiej przyszłości już tak nie będzie zwłaszcza, że np na kanał TVP HD Polsat nie ma żadnego wpływu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem pakiet mini HD(umowa na 36miesięcy +dekoder HD). Będąc fanem piłki nożnej dostrzegam nie wystarczająca dla mnie ilość transmisji. Na stronie CP zauważyłem ofertę specjalną -pakiet sport hd(ale nie mogłem wejść dalej aby odczytać) . Czy mogę dokupic ten specjal do swojego pakietu mini hd? jakie kanały wchodzą w skład tego pakietu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Interesuje mnie pakiet MINI HD z dekoderem nagrywającym. Rozumiem, że w tym pakiecie dekoder dwugłowicowy jest niedostępny? A jak wygląda sprawa z dekoderem Mini z dołączonym dyskiem? Jak się kształtuje cena takiego pakietu z takim dekoderem i na ile miesięcy umowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oferta na 15 m-c dostępna przez internet (w APS także) to oferta z dekoderem SD innym niż CPT - czyli odnawiany Echostar lub Samsung, natomiast oferta na 29 m-c dostępna w APSach to oferta z dekoderem Mini HD2000/HD3000. W każdym przypadku dekoder jest na własność, a po upływie umowy i jej wypowiedzeniu możliwość aktywacji pakietu Darmowy HD. Nie ma oferty dekodera z dołączanym dyskiem (tak jak przy Familijnym HD za 49zł) - dysk można dokupić tylko na własność za 250zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...