Skocz do zawartości

Pakiet Mini HD


Luxorrr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dekoder HD 3000 jest godny uwagi? Oraz jaki jest jeszcze dekoder na własność oczywiście przy wyższym pakiecie?

Mam go od maja z pakietem familijnym i działa bez zarzutu. 2 czy 3 razy się zawiesił, ale z mojej winy, bo strasznie szalałem na ipli. Jakość obrazu HD bardzo dobra, SD jak wiadomo gorzej, ale nie jest tragicznie. Fajne menu i epg, ogólnie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dekoder HD 3000 jest godny uwagi?

Jeśli Pan nie ma dużych wymagań, to może być jak najbardziej. Mój akurat po 2 tygodniach poszedł do wymiany z powodu usterki. Ale kolejny od maja działa bez problemu. Wiadomo, napisów i teletekstu nie odczyta Pan. Wadą jest brak wyświetlacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat nie jest problem. Mam Samsunga DSG-S305G i ma podobne walory. Uważam jednak, że to był i jest świetny dekoder typu SD. Cała obsługa tylko

z pilota i jedna dioda. Za to karta ukryta z przodu pod klapką. Srebrny nie widać kurzu. Kurcze robię reklamę?

Mam wiec pewne przyzwyczajenia wobec tego, te w/w wymienione "wady" - to nienowość. Oby działał jak wspomniany Samsung.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W APS od dzisiaj jest dostępna promocja łączona internet + tv z pakietem Mini HD.

Jeżeli wybierzecie internet z pakietem powyżej 15 gb (koszt 59,90 m-c w tym nielimitowane przeglądanie stron www i portali społecznościowych, modem lte 1zł, umowa na 24 mc) można w ciągu 7 dni od podpisania umowy dobrać dekoder HD za 49zł na udostępnienie z darmowym pakietem Mini HD na okres 29 mc (umowa na internet musi być przez ten cały okres aktywna, w przypadku jej zerwania lub nie opłacania rachunku za internet naliczana jest opłata 14,90)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

 

Jakieś 6-7 miesięcy temu wziąłem mini HD + dodatkowe 10 kanałów za 19.90zł. Telewizji oglądam mało, ale prawie za każdym razem, dekoder (nie pamiętam jaki, dostałem jakiś stary SD na własność) się wiesza dość często, na domiar złego lubi stracić listę kanałów i trzeba powtarzać proces wyszukiwania ich. Z forum idzie wywnioskować, że to nie jest przypadłość tylko jednego modelu, większość z nich ma jakiś problem. Wcześniej miałem "enke", jakość obrazu była lepsza, problemów z TV nie miałem i jak człowiek miał 15 minut na obejrzenie wiadomości przy śniadaniu, to mu się to faktycznie udawało. ;) Podoba mi się jedna opcja u konkurencji, z tego też powodu mam pytanie:

 

1. Jest teraz jakaś opcja / możliwość ucieczki od umowy? Czy w tym pakiecie usunięto jakiś kanał może? Nie oglądam często telewizji więc nie do końca pamiętam, czy wszystkie kanały są w komplecie.

 

2. Warto w ogóle iść na "gwarancje" z tym dekoderem? Naprawiają to? Widzę, że to dość powszechny problem u ludzi z różnymi dekoderami w polsacie. Jeżeli jednak naprawiają, długo to trwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj chyba za 14,90 zł, jak można sobie dać wcisnąć dekoder SD mając w pakiecie kanały HD? W czasie trwania umowy przysługuje ci wymiana dekodera tym bardziej, że jest on niesprawny, złóż reklamację i żądaj wymiany na dekoder HD. Umowy chyba nie możesz zerwać, bo kanał Wedding TV/Love nie był gwarantowany od kanału Mini HD.

Dekoderów nie naprawiają, dają nowe.

 

Ty masz umowę tylko na pakiet Mini HD z możliwością zmiany na Rodzinny HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzięki za odpowiedź. Nie dałem sobie niczego "wcisnąć", sam chciałem dekoder SD. Płacić dodatkowe 99zł za dekoder po to by oglądać w hd na 6 niezbyt ciekawych kanałach, w ogóle mi się nie widziało. Z reszta tvp 1 i 2 mam w hd w ntc, dlatego, to co oferowali było zadowalające. Telewizję uruchamiam z 4-5 razy w tygodniu, stąd takie a nie inne decyzje. Żebym jednak wiedział, że to tak tragicznie działa, to bym w ogóle w temat nie wchodził.

 

Mam pakiet mini hd za 9,90zł + 10zł za dodatkowe 10 kanałów. Odnośnie zmiany na rodzinny - nie mam pojęcia, muszę sprawdzić na umowie, jak będę w domu. Też w sumie jakaś opcja.

 

Dzięki za info odnośnie dekoderów, tego nie wiedziałem. Robią to od ręki czy jest jakiś okres oczekiwania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udałem się za radą, oddałem M100 i od ręki wymieniono mi na HD3000. Wszystko fajnie, tylko od 3h nic się nie dzieje, na każdym "podstawowym" kanale widnieje napis "tego kanału nie ma w twoim abonamencie". Gość w punkcie obsługi klienta kazał mi zostawić na kanale 13, co też zrobiłem i nic się nie dzieje, odbiera mi kanały FTA jedynie. Jakaś rada? Czy dzwonić do polsatu po prostu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Stałem się od dziś posiadaczem dekodera HD6000 i pakietu MiniHD w promocji z Rodzinnym przez 3 m-ce. Dziwi mnie tylko jednak to, że po podłączeniu kabla z satelity i po uruchomieniu dekodera nie miałem żadnego ekranu instalacyjnego, tak jak było to opisane w instrukcji. Włączyłem i od razu działała telewizja, nic nie musiałem ustawiać. Czy wszystko OK w takim razie? Mam też ogólnie wszystkie kanały w dekoderze, nie tylko te z promocji, że miałęm dostać przez 3 miesiące 10 kanałów więcej. Mam odkodowane HBO wszystkie Cinemaksy itp.

 

Czy to jakaś promocja? Bo oczywiście o niczym takim mnie nie poinformowano przez telefon. Czy muszę pamiętać, aby coś wyłączać z tych pakietów w najbliższym czasie? Interesował mnie sam podstawowy pakiet, więc powiedziano mi tylko, żeby przed upływem 3 m-cy deaktywować pakiet Rodzinny i tyle. Nie było mowy o żadnych HBO itp.

 

Pozdrawiam.

Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...