Skocz do zawartości

Pakiet Mini HD


Luxorrr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TKA52, umowa na 18 miesięcy na pakiet Mini HD za 4,90 zł za miesiąc.

DRH6, umowa na 6 miesięcy na pakiet Mini HD za 9,90 zł, po tych 6 miesiącach możliwość aktywacji pakietu Darmowy HD za 0 zł. Mnie jak nie chcieli od razu dać TKA52 to wziąłem DRH6 i po 2 miesiącach zamieniłem na TKA52, wiec może tak zrób. Jak się popsuje dekoder dostaniesz nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja zrobie tak, wyślę wypowiedzenie i dopiero jak oni sami zadzwonią to będę żądał pakietu mini hd za 4.90 miesięcznie.

Dekoder (HD 5000) mam własnościowy.

 

Do konca umowy jeszcze trochę pozostało, w każdym bądź razie jest duża szansa, że "ugram" mini HD za 4.90 albo darmowy HD,

 

BTW,

Uważam, że ten mini HD nie jest wcale taki zły, oferta jest porównywalna do Smart HD, a gdyby się udało mieć go za 4.90 to byłoby super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Burito - u mnie na module CI+ MTV Live HD działa od początku bezproblemowo.

@ akoss22 - po złożeniu zamówienia będą dzwonić do Ciebie w celu potwierdzenia zamówienia. Powiedzą pewnie, że do 14. dni będzie zrealizowane zamówienie. W praktyce kurier był u mnie z umową po 2. dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po starej umowie z CP ostał mi się kupiony na własność sagem 4275. W tej chwili świecą na nim programy FTA. Chciałbym skorzystać z tej oferty na pakiet MINI HD o której pisaliście wcześniej - TKA52. Mam pytane, czy podczas jej zawierania lub w jej trakcie jest jakaś możliwość wymiany deka na ciut nowszy (najlepiej HD)? Bo gdzieś mi tu na forum mignęła taka informacja, a teraz znaleźć nie mogę. A jeszcze lepiej jakby wymienić na moduł CAM, nawet jeśli wiązało by się to z jakąś rozsądną opłatą. Jakieś rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, otóż parę dni temu w temacie "okienka w kodowaniu kanałów" napisałem, że Eurosport SD jest odkodowany,

natychmiast ktoś odpowiedział w tym temacie, że Eurosport - zakodowany. ok. nic nie pisałem ale u mnie ten kanał dalej świecił i co dziwne świeci nadal od jakichś 4 dni. :shock:

 

Sytuacja powtarzała się jeszcze 2 razy w o statnich dniach (czyli ktoś pisał, że odkodowany a potem, że już zakodowany)

 

Co to może oznaczać ?

Czyżby dodali Eurosport do mini hd ? - chyba w marzeniach :shock:

pomarzyć zawsze można :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najszybsza droga do TKA52 to pierw podpisanie umowy na DRH6, następnie w jej trakcie zamiana na TKA52,

 

A bezpośrednio na TKA52 nie mogę liczyć? I jaką mam pewność, że w trakcie trwania DRH6 dostanę ofertę na TKA52? Żebym przypadkiem nie musiał potem czekać do jej końca...

 

TKA52 to oferta limitowana, próbuj pierw zadzwonić do Działu Utrzymania Klienta Cyfrowego Polsatu na infolinii nigdy takiej oferty nie dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...