Skocz do zawartości

Moduł CAM TnK HD


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam możliwości sprawdzenia modułu tego na tunerze od TNK HD,jedyne co mi udało się ustalić to to że jeśli wyjmę moduł z TBS 5980 CI,to na tych kanałach też pali się czerwona dioda a na innych które ok odbierają cały czas pali się niebieska. jakiś czas temu sprawdzałem na tunerze od TNK HD opticum coś tam to siła sygnału była 90% jakość 80% co tuner to inaczej pokazuje antena była ustawiana według miernika jest to talerz chyba 90. Co do jakości sygnału to tu raczej bym polemizował o o tym że jest za niski gdyż jakiś czas temu brat zakupił TNK HD tuner opticum i tam AXN oraz polsat sport news chodziły ok,więc chyba jest to jakaś wada w TBS 5980 CI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak standardowo aktywowany, w styczniu bez żadnych promocji TNK HD. ale z tego co się orientuje to nPremiumHD jak i Domowy premium HD, działa tylko przez chyba miesiąc bo mam odczyt z karty że pakiet podstawowy aktywny do 18.04.2012 a na temat pakietów Domowy Premium HD i nPremium HD tam nic nie pisze,no chyba że za pakiet podstawowy pojmuje się wszystkie pakiety które są aktywne przez 3 miesiące czyli 3. ale tu bym polemizował czas pokaże.

 

hj438_pakiet.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i melduję się pierwszy raz na forum :oops: Jestem użytkownikiem nCam TNK HD i korzystam z niego przez Arivę 200.Lubię sobie od czasu do czasu nagrać jakiś późny film lub rozrywkę,np koncert i podczas odtwarzania okazuje się,że mimo prawidłowych ustawień(TS) nie mam możliwości wyboru dźwięku,gdyż nagrana jest tylko jedna(ustawiona wcześniej)ścieżka audio :cry: Byłem pewien,że to wina mojego nie najnowszego już Ferdka,ale spróbowałem nagrać z Servus tv,Arte HD i na tych nagraniach mam wybór dżwięku w 3-4 opcjach.Jeśli Ktoś ma dla mnie jakieś lekarstwo,to bardzo proszę o pomoc,za co z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...