Skocz do zawartości

Moduł CAM TnK HD


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest może jakiś sposób na fabryczny reset modułu? Wgranie softu czy coś?

Jeżeli chodzi ci o sposób na "zdjęcie" parowania z nCAM-a, to muszę cię zmartwić nie da się tego zrobić - nCAM HD działa tylko z kartą, która jest z nim przypisana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ale to już nie będzie TNK HD. Stracisz bezpowrotnie możliwość użytkowania pakietu TNK HD. Karta będzie ta sama, zmienią się tylko uprawnienia. Więcej na ten temat dowiesz się z tematu NC+ MIX: viewtopic.php?f=174&t=33192 (nawet będzie post z nazwami uprawnień jeśli dobrze pamiętam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę, że powrotu nie będzie ale oni przecież za jakiś czas z tego się wycofają. W końcu trwają jeszcze umowy z C+, jest C+ na kartę, jest Tnk na kartę i są moduły cam TnK HD oraz cam n HD. Muszą to jakoś uporządkować z czasem. Tak czy siak dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odgrzewam kotleta.

 

Powiedzcie mi bo nie bardzo mam jak sprawdzić na innym sprzęcie.

 

Co może być przyczyną, że TV LG 47LB650V głupieje po wsadzeniu modułu nCAM TNK HD ?

Objaw jest taki, że TV bez wsadzonego modułu bez problemu skanuje satelitę i wyszukuje ponad 2 tys. kanałów a po wsadzeniu modułu nie ma praktycznie nic (12 kanałów znalazł)?

Moduł po wsadzeniu do TV jest wykrywany, niby dogaduje się z TV, pokazuje wersje oprogramowania, statusy, informacje o karcie i ważność karty, niby wszystko działa a kanałów nie szuka.

 

Pytam gdyż nie wiem czy to wina TV czy modułu?

Nie mam jak na innym TV sprawdzić. Moduł nie był bardzo dawno używany, karta też, choć jest na niej ważny roczny pakiet bez opłat. Trzymam go w szufladzie i czeka na pojawienie się w domu TV z DVB-S2.

 

Wspomniany wyżej LG kupiła znajoma i chciałem do niego wsadzić moduł z kartą aby odświeżyć uprawnienia na tej karcie. Niestety kanałów nie znalazł a nie miałem już czasu wyszukać jeszcze raz kanały (wyczyściłem wcześniejsze) i dopiero wsadzić moduł z kartą i próbować coś odpalić ze znalezionych kanałów.

 

Kiedyś też taki manewr robiłem na dwóch innych TV LG aby tylko uprawnienia przyszły i nie było problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Co do mojego pytania. nCam hd (n na karte) zmigrowana do nc+ mix (comfort+) działa bezproblemowo w tunerze Cryptobox 652hd.

 

@PowerTV

na allegro są jeszcze resztki nowych modułów nc+mix (ok 220 zł)

Ja kupiłem używany moduł nCam HD na olx (za 80 zł) z nieaktywną kartą "n" na kartę.

Przed zakupem należy zapytać sprzedającego o numer karty i S/N modułu. Potem dzwonisz do nc+ i sprawdzają , czy da się aktywować na tej karcie nc+ mix.

Ostatnio na allegro był jeden moduł nCam HD z aktywnym nc+ mix (comfort) z cesją na abonament - poszedł za 130 zł.

- Z tego co widzę na olx jest jeden moduł nCam HD ale z kartą TNK HD. Zapytaj sprzedającego o numery seryjne karty i modułu i zadzwoń do nc+ (poproś o sprawdzenie).

- Na allegro jest teraz jedna aukcja (licytacja) z ncam HD (obecna cena 40 zł).

 

NCam HD z kartą "n" da się "zmigrować" bezproblemowo. Nie jestem jednak pewny co do nCam z kartą TNK HD. Z tego co mi konsultant mówił - moduł musi być od nich i musi być sparowany z kartą. Nie da się aktywować nc+ mix (z abonamentem) na modułach od firm zewnętrznych z kartami TNK i Smart+.

Według mnie to chyba najtańsza opcja - kupno używanego nCam HD i migracja.

Edytowane przez ploomba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...