Skocz do zawartości

Moduł CAM TnK HD


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taka była propozycja od osoby z firmy Cardsplitter. Po wpłacie 25 PLN odpisał po trzech dniach, że nie ma takiej możliwości i prosił o dopłatę 275 PLN do pełnego pakietu. Nie napisał co to za pakiet, a ja poprosiłem o zwrot 25 PLN, bo nie było na ich stronie informacji o tym. Gość odpisał, że KAŻDY O TYM WIE bo na infolinii o tym mówią i nie rozumie o co mi chodzi, ale odda mi pieniądze, których jak dotąd  na koncie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam , mam moduł TNK HD i po doładowanie pakietu domowy i premium nie działa kanał Animal Planet HD z transpondera 10834/V/27500.

Dzwoniłem na infolinie 22 430 77-77  3 razy i za każdym razam mówili żeby zostawić dekoder na tvp 1 hd.

Trzymałem 24 h i niestety kanał nie zaświecił , taka sytuacja zdarzyła mi się pierwszy raz.

Co mogę jeszcze zrobić  aby kanał działał ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyłem tunerek z prądu nawet moduł wyjąłem i kartę też nic nie pomaga , usunąłem wszystkie kanały nawet transponder też usunąłem i nic nie pomogło.Może ci z platformy canal + zakodowali i udają greka licząc że przejdę na abonament , morze jakby Animal Planet zmienił transponder to wtedy mógłby ruszyć a tak lipa po całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 7.03.2020 o 23:37, mauri napisał:

Witam , mam moduł TNK HD i po doładowanie pakietu domowy i premium nie działa kanał Animal Planet HD z transpondera 10834/V/27500.

Dzwoniłem na infolinie 22 430 77-77  3 razy i za każdym razam mówili żeby zostawić dekoder na tvp 1 hd.

Trzymałem 24 h i niestety kanał nie zaświecił , taka sytuacja zdarzyła mi się pierwszy raz.

Co mogę jeszcze zrobić  aby kanał działał ? 

Witam. Czy sprawe udalo sie rozwiazac ? Mam podobny problem z Disney Ch HD i Disney xd. Nie dzialaja mi w pakiecie Domowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , niestety kanał nie swieci gdyż po włączeniu m menu opticuma x7 informacje z modułu wywala takie coś> Błąd autoryzacji 1

twoje urządzenie nadrzędne nie jest

w pełni zgodne ze specyfikacją Cl+(129)

Czyli muszę mieć tunerek z kieszeniami Cl+ żeby oglądnąć Animal Planet HD.

Też dziwna że tylko ten kanał ma takie wymagania wszystkie pozostałe działają , jak ktoś ma tunerek z kieszeniami Cl to niech sprawdzi.

Do Maciekmm mi te kanały  Disney Ch HD i Disney xd działają.

Edytowane przez mauri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Spoiler

 

 

Problem z Disney Channel HD nadal wystepuje. Za c holere nie chce mi go odkodowac. Disney xd po dluzszym trzymaniu na tym kanale zostaje odkodowany. Infolinia ponowila dzis uprawnienia nestety nie pomoglo to w odkodowaniu Disney hd... Nie wiem czy to wina modulu czy moze tv...

Edytowane przez maciekmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Posiadam nCAM HD z ofertą TNK HD ze wszystkimi pakietami. Pytanie jest czy to możliwe, że ten moduł może nie działać w nowszych telewizorach?

 

Obecnie używam go w Samsungu K5572 z 2016 r. i tu działa bez problemu. Kilka dni temu miałem możliwość przetestować nowszy model TV Samsunaga z 2020 r. UE50TU8502U i tu telewizor pokazuje komunikat, że moduł CI nie jest kompatybilny z tym TV.

 

Trafiłem na taki egzemplarz TV czy jednak zrobili tak, że starsze moduły nie działają w nowszych TV i nie będę miał możliwości korzystać z oferty TNK HD z modułem na tym lub innym nowszym telewizorze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, grzesk napisał:

Kilka dni temu miałem możliwość przetestować nowszy model TV Samsunaga z 2020 r. UE50TU8502U i tu telewizor pokazuje komunikat, że moduł CI nie jest kompatybilny z tym TV.

Dzieje się tak, ponieważ telewizor obsługuje tylko CI+, a moduł CAM TnK HD posiada tylko i wyłącznie CI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Darek z Ozimka napisał:

Dzieje się tak, ponieważ telewizor obsługuje tylko CI+, a moduł CAM TnK HD posiada tylko i wyłącznie CI.

Pudło!  nCAM HD to moduł CI+ z systemem legacy, dzięki któremu działa w tunerach z CI*. 😃

 

 

 

*Oprócz kanału TVP Dokument HD, który działa tylko w tunerach z CI+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.04.2021 o 11:57, SatExpert napisał:

Pudło!  nCAM HD to moduł CI+ z systemem legacy, dzięki któremu działa w tunerach z CI*. 😃

 

 

 

*Oprócz kanału TVP Dokument HD, który działa tylko w tunerach z CI+.

To teraz pytanie dlaczego ten telewizor nie chce z nim działać ?

 

Mam drugi taki sam moduł (nieużywany bo coś w nim nie łączy i trzeba odpowiednio ustawić w gnieździe) i ten też nie działa więc to nie kwestia tego jednego konkretnego egzemplarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...