Skocz do zawartości

Moduł CAM TnK HD


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy da rady gdzies kupic zestaw TNK z modulem CI? doczytalem ze musi byc sparowana karta z modulem. czy jest to jeszcze dostepne? na stronie TNK nie znalazlem a przechdzac ze strony sklepu krok po kroku skladajac modul plus karta wychodzi jakis kosmos typu 500zl.

wie ktos gdzie mozna kupic zestaw?

chce podlaczyc do TV Toshiby z dvb-s/s2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy da rady gdzies kupic zestaw TNK z modulem CI?

 

Moduł do tnk hd sprzedawany jest razem z kartą. Oddzielnie moduł możesz sobie dokupić do tnk sd. To swą die różne oferty (w dodatku każda z nich ma jeszcze wcielenia pod innymi nazwami, żeby nie było za łatwo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko są oferty z pakietem bez opłat ważnym 1 miesiąc po zakończeniu okresu doładowania. Na znanym portalu aukcyjnym można kupić jeszcze stare poczciwe moduły nCam HD z TNK HD (i to nowe- chociaż zostało ich niewiele), a w tej ofercie tj. TNK HD pakiet bez opłat jest ważny 12 miesięcy, zaś w NNK tylko miesiąc po zakończeniu okresu doładowania.

@indi zajrzyj np. na tą aukcję z modułem TNK HD:

http://allegro :censored:

Trochę drogo jak za ten moduł bo aż 235zl ale tych modułów TNK HD nie zostało zbyt wiele.

Tu ta sama oferta TNK HD tylko trochę taniej:

http://allegro :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moi drodzy mam takie zapytanie - po ok. pół roku postanowiłem wrócić do korzystania z TNK HD z uwagi na długi okres ważności pakietu bez opłat (ważność sprawdziłem - do stycznia 2014). Umieściłem już moduł z kartą do tunera i wyskakuje mi komunikat "Problem z kartą. Sprawdź kartę" - czy to jest normalne, bo muszą na nowo uprawnienia dojść czy rzeczywiście coś się mogło schrzanić mimo, że moduł był długo nieużywany? Zostawić tuner na kanale TVN HD czy jednak MGM HD (do którego i tak nie będzie dostępu)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Millstreet włóż sparowaną kartę z modułu nCam chipem do góry do modułu TNK HD. Tuner powinien Ci wykryć moduł z kartą. Jeśli już tak zrobisz to przełącz na Twoim tunerze na program TVP 1 HD z satelity i czekaj aż wskoczą Ci uprawnienia. Zostaw tak włączony tuner na tym kanale do około 20 minut. Powinien Ci wskoczyć bez problemu pakiet bez opłat. W razie czego napisz do konsultantów byłej n-ki by Ci ponowili uprawnienia na Twoją kartę TNK HD. Podaj im numer Twojej Karty TNK HD, numer seryjny modułu oraz model dekodera jaki posiadasz. napisz e-mail do nich:

Jeżeli chcesz pomocy moderatora\przedstawiciela_nc+ to wyślij e-mail na

adres : doradca.n@info2.ncplus.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku TNK HD, NNK i n/nc+ parowanie kart z tunerem/modułem działa inaczej niż np. w CP. W systemie Conax operator decyzję o parowaniu względem poszczególnych kanałów, a nie konkretnej karty. W ten sposób każda karta TNK HD, NNK i n/nc+ zadziała w każdym odbiorniku, ale będzie dekodować tylko kanały, które pokrywają się z ofertą SmartHD+.

Warto zauważyć, że pakiet bez opłat z TNK HD jest w całości nieparowany, a z domowego parowane są tylko Eurosport i Disney XD. Z wyższych pakietów tylko nsport HD będzie nieparowany.

Jednak jak komuś zależy tylko na rocznym pakiecie bez opłat z TNK HD, to spokojnie może używać samej karty w dowolnym dekoderze z czytnikiem Conax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Również potwierdzam tą informację o której @tajniak+ i @a.cisek1 napisali. Było już o tym pisane na tym forum:

viewtopic.php?f=103&t=14558&start=3225

Zaś na innych forach o tematyce tv sat było od dawna wiadomo, że kanały nieparowane - takie jak w ofercie Smart HD, będą działały na karcie TNK HD/NNK w samym czytniku kart dekodera (bez użycia modułu nCam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś mi umknęło i jak dla mnie to wiadomość dnia :D Odgrzeję temat... To w pewnym sensie alternatywne wyjście, dla osób którym zależy np. na TVP 1/2 HD (bo raczej wyłączą w DVB-T), a dodatkowo będą mieli możliwość podmiany TVN i TVN7 na wersję w HD. Kupuję kartę startową TNK HD, wrzucam w dekoder i świecą kanały bez opłat? Co z uprawnieniami po 12 miesiącach? Pobiera bezproblemowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak opłacisz na rok z góry, to uprawnienia przesyłane są tylko na dany miesiąc.

Większość dekoderów nie ma problemów z uprawnieniami. Jak karta TNK działa, to karta z modułu też będzie.

 

No i na Allegro można kupić same karty N na kartę, są tańsze niż startery Smart HD, ale brakuje im Polsatu HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i na Allegro można kupić same karty N na kartę, są tańsze niż startery Smart HD, ale brakuje im Polsatu HD.

Z tym, że jeśli ktoś kupuje taką kartę z zamysłem, aby mieć przez rok ważne kanały z pakietu bez opłat - to karta N na kartę się nie nadaje. gdyż pakiet bez opłat jest tam ważny tylko przez 1 miesiąc od zakończenia okresu doładowania. Natomiast w TNK HD okres pakietu bez opłat wynosi 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na startowej TNK HD z modułem będą działać wszystkie 3 pakiety przez 3 miesiące ( pod warunkiem, że kupisz ją kompletna tj razem ze sparowanym modułem nCam). Oferta kanałów:

http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/kanaly.html

Natomiast na samej karcie bez modułu/dekodera sparowanego z nią - będzie działał przez 3 miesiące (na nowej nie aktywowanej karcie) tylko pakiet Domowy HD bez kanału Eurosport SD i Disney XD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...