Skocz do zawartości

Moduł CAM TnK HD


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze sprecyzuję że na takim dekoderze można oglądać pakiet TnK HD ale bez kanałow HD, czyli bez sensu. Nie można na nim aktywować karty i nie przechodzą uprawnienia. Skoro aktywował moduł to powinien kupić sobie porządny dekoder coś w stylu Ariva 200, Ariva 202, Ariva 220, Opticum X403p, Opticum TS 9600 z szachtem na moduł CI+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14.12. doładowałem kart TNKHD na 3 pakiety od 18.12.2012r z myślą o nPremium i .... Moją wpłatę rozłożyli na drobne przedłużyli 2 pierwsze pakiety do 02.02.2012r. Zadzwoniłem na obsługę klienta co kosztowało mnie 12,60zł ( 1,20zł za 1minutę ) z czego około 10 minut czekałem po przekierowaniu mnie z infolinii N na karte na TNKHD chociaż na wstępie połączenia przełączyłem się na obsługę TNKHD ( widać taki mają "prikaz" uprzykrzyć życie abonentom TNKHD niech się przeniosą do N na kartę. Sama rozmowa trwała może ze 2 minuty i załączył mi opcję nPremium. A forowicze narzekają na ceny C+ tam połączenie jest na numer stacjonarny a nie za 1,20zł za minutę. :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Posiadam Arive 202e i multipakiet c+ ,kupiłem wczoraj moduł TNK i niby

wszystko ok. programy się spoko wyświetlają tylko jest jeden problem jak przełączę

na c+ lub HBO to gdy wracam na kanały z TNK wyskakuje mi komunikat "zakodowane" i tak

zostaje i nie ma obrazu.Gdy wyłączę tuner to przy ponownym włączeniu wszystkie kanały z TNK śmigają.

Ale jak znów włączę c+ to sytuacja się powtarza.

Soft w arivie mam najnowszy a w module chyba też.Gdy chcę sprawdzić aktualizację to włącza się komunikat

"sprawdzanie aktualizacji" i tak trwa chyba nawet godzinę.

Co jest grane???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz sprawdzałem nie ma najnowszej aktualizacji.Karta jest aktywowana sms.Sprawdzałem przez net i jest ok z kartą.Programy się wszystkie wyświetlają.

A jak długo będzie się aktualizował soft.Bo próbowałem nawet godzinę i tylko komunikat "sprawdzanie dostępności nowszej wersji oprogramowania" i nic, już godzinę czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam problem z zakupionym modułem n na kartę. Po włożeniu do dekodera wyświetla tylko komunikat Updater i nie może pobrać aktualizacji oprogramowania. Dekoder to Manta 8000 HD i napewno jest kompatybilny z tymi modułami bo sprzwdzałem na innym module n od sąsiada i działa bez problemu. Próbowałem go zaktualizować około 10 godz według instrukcji na kanale MGM i na innych z TP11449 i nic nie działa.

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...