Skocz do zawartości

Moduł CAM TnK HD


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak do tej pory, oferta prepaid jest znakomita dla każdej firmy, klient sam załatwia sobie sprzęt i sam załatwia sobie wsparcie do sprzętu, firma nie wypożycza i nie przesyła nigdzie sprzętu, sprzęt który ma klient nie nada się do niczego innego jak tylko obsługi ich oferty, prawdopodobnie moduły pozostaną CONAX i będą służyły przedpłaconej ofercie Cyfry w dotychczasowym zakresie TnK HD czy n na kartę, może coś dorzucą, obsługi klienta nie będzie poza telefonem bo to tylko podniosłoby koszty utrzymania.

 

Jednym słowem moim zdaniem nic się nie zmieni nawet adres Cyfrowego DOMu i numer konta bankowego. W N na kartę może zmieni się tylko adres operatora.

 

Oczywiście mogę się mylić i zmienią moduły na inne kodowanie ale co z kartami? One muszą być wymienione a to spore koszta. Wątpię żeby do tego doszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też stawiam na to, że kodowanie w "Conax" pozostanie i po prostu po połączeniu do wszystkich kanałów "Nki"/ "TNK" dołączą kodowanie "Seca", a do kanałów "Cyfry+" "Conax" (tak samo jak po rozpoczęciu współpracy z "TP" do wszystkich kanałów "Nki" dołączyli system "Viaccess"), tak będzie najprościej, a za jakiś czas będą mogli albo przeprogramować odbiorniki "Cyfry" na "Conax" (mniej prawdopodobne), albo "Nboxy" na "Secę" lub "Nagravision" (podobno już są nieoficjalne "softy", chyba pod nazwą "U-Bot", czy jakoś tak, które między innymi zmieniają czytnik kart w "Nboxach" na wersję "multisystemową", więc jeśli wezmą się za to programiści producenta, to tym bardziej wszystko jest możliwe i tak samo może być z modułami "nCAM HD").

 

Co do nowych kanałów, to może dorzucą do "TNK HD", a może nawet i do zwykłej "TNK" kanały typu "Mini Mini" itp., a do "TNK HD" może nawet "nPremium" w jakimś dodatkowym pakieciku :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to dostałem na moduł wiadomość 8.11.2011 że emisja TVN HD+1 będzie kontynuowana po 04.11.2011. Nie ma jak to z opóźnieniem. Tak szanują klientów ;)

Właśnie aktualizuję moduł TNK HD nowe oprogramowanie wersja 1.2.0 z dnia 15.11.2011. Ustawić program na kanał MGM HD ( częstotliwość 11449.00 H 27500) i w opcjach dekodera dać aktualizację modułu.

Po aktualizacji w opcjach modułu pojawiła się ikona Twoje Doładowania. Większych zmian nie zauważyłem. ;)

Dekoder Micro M160 HD - klon Comag sl90HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem jest taki mianowicie banalny ale może wiecie jak rozwiązać. Mam moduł TNK HD współpracujący z dekoderem Ferguson HF-8900, problem jest w języku w ustawieniach modułu. Wszelkie komunikaty są w języku polskim, lecz brakuje polskich znaków. Jak zmienię na język polski uproszczony jest OK, ale jak wyłączę dekoder i włącze ponownie znowu język jest ustawiony na polski. Nie zapamiętuje ustawienia języka polskiego uproszczonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż dalej kiepsko , nie poprawili wszystkiego , to że szybciej przełącza to mnie nie raduje , tylko kiepski komunikat na polsat 2 i zawieszki na 1 i 1 HD ( tu nawet wymagany jest restart inaczej może mi nie odpalić ) , kiepskie menu doładowania po co to ??? Bo ja chyba wiem kiedy płace ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia - Język - Zmień tryb automatyczny - Deaktywuj. Chyba to o to chodzi.

 

 

Tam nie ma Trybu automatycznego tylko są języki:

 

1. Polski

2. Polski (uproszczony)

3. English.

 

U mnie jest taki tryb to aktywacji i deaktywacji. Ja mam odbiornik CI+, więc może dlatego u mnie taka opcja jest dostępna. Chyba nic z tym nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...