Skocz do zawartości

Moduł CAM TnK HD


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od kiedy oficjalnie wycofano ze sprzedaży TNK na rzecz NNK, faktycznie z nowymi modułami TNK jest kiepsko.

Mniej więcej od lutego staram się kupić używany moduł na różnych aukcjach internetowych. Do tej pory bez powodzenia. Pojawiają się bardzo rzadno, a jak już są to aukcja kończy się absurdlanie wysoką ceną.

 

edit:

np: allegro nr 1780014158 - 150zł za wyczerpaną kartę, to już lepiej dołożyć 60zł i mieć nową z full abonamentem na 3 miesiąe. Jak widać chętnych do kupna nie brakowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HarrisonBergeron taniej używanego modułu nie kupisz. Sam szukałem i znalazłem za 140 zł, bez ważnych pakietów, tylko sam pakiet bez opłat. Na znanym portalu aukcyjnym jeszcze można znaleźć jednostkowe nowe moduły. Od 192 zł do 240zł. Najbardziej opłaca się kupić nowy póki jeszcze są bo pakiety w nim zawarte kosztują 120 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś doładował swoją kartę full pakietem za 120zł (tak jak jest w nowym zestawie), to wychodzi 260zł. Więcej niż za nowy zestaw. Chciałem kupić używany moduł, bo nie planuję oglądać pakietu premium i szkoda jest mi zapłacić 60zł w błoto (za pakiet premium). Ale w tej sytuacji chyba nie mam wyjścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha jeszcze jedno moduł CAM TnK HD działa w dekoderze SD Opticum 7300 PVR, zapomniałem napisać że kiedyś to sprawdziłem i nie ma problemów z oglądaniem tylko z oczywistych względów kanały przełączają się troszkę dłużej niż w TnK SD. Dodatkowo raz na miesiąc moduł musi pobrać uprawnienia na dekoderze HD, bo w dekoderach SD nie można włączyć kanału MGM HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam wiadomość od ~meff. Wejście na Eurosport SD zawiesza moduł całkowicie.Walczyłem z tym dzisiaj pół dnia,włącznie z dzwonieniem do Infolini. Ile bym zaoszczędził czasu,gdyby przyznali się do błędu,czy awarii. A tak cicho siedzą i pewnie czekają na jak największą ilość telefonów do Infolini.Odbiorcy zaś łamią sobie głowy z "dziwną" usterką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz dawania sygnału tutaj zgłaszajcie ten problem jeszcze na forum n-ki to jest na www.nhdtv.pl Tam są często online konsultanci z ,,N",tylko na razie wydaje się,że olewają problem,bo jest mało zgłoszeń. Choć podejmują działania typu przesyłanie uprawnień, to jednak to nie pomaga.No i Oni chyba w weekendy mają wolne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...