Skocz do zawartości

Moduł CAM TnK HD


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W chwili obecnej część kanałów działa bez parowania :)

Sprawdziłem na swoim tunerze X7 - niektóre kanały n-ki chodzą w zwykłym czytniku Conaxu :)

polecam wątek: viewtopic.php?f=8&t=4976&start=150

Ale to raczej nie o to chodzi :) - tylko o to że to były kanały bez doładowania - ale muszę sprawdzić czy moja karta od TNK chodzi bez modułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I działa moduł, znajomy aktualizował na upartego po kilku próbach udało się na kanale nShow3D i po włozeniu u mnie w tv LG ruszyło od razu wszystkie kanały wraz pakietem Premium HD i wszystko pięknie chodzi prusz kanałów związane z TVN, tvn style, tvn turbo tvn hd itd itd pojawiają się na obrazie pikselozy/klatkowanie i pytanie w czym problem skoro inne kanały N chodza bez zarzutu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach transponderów, kanałów, wszystkiego od satelity powinieneś mieć coś takiego jak 27500 lub 29900. Pisałem o bitrate, ale różnie to możesz mieć podpisane. Wszystkie kanały które Ci szatkują powinny być na 29900. Sprawdź parametry kanałów i poprzestawiaj. Nie ma raczej opcji żeby tego nie było gdzieś. Jeśli nie ma czegoś takiego to spróbuj dodać kanał ręcznie. Wszystko po kolei, częstotliwość, fec, polaryzację itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę sobie pobrać instrukcję obsługi lg 32lv375s ze strony producenta a przekona się Pan ze menu ustawień jest okrojona.

A jeśli jest tam coś co przegapiłem to proszę o pomoc/instrukcję krok po kroku jak to zrobić bo jestem zielony w sprawach SAT.

Z góry dzięki i pozdrawiam.

 

edit//

Wreście znlazłem opcje zmiany przepustowść i niestety ustawienia na 29900 wyskakuje brak sygnału.

 

A teraz coraz więcej kanałów mi szatkuje i też niezauwazyłem ze nie mam wszystkich kanałów np nShow 3D i Discovery i pytanie czy faktycznie mam za mały talerz/czasza 55cm (miejsce południowy zachód, dolny sląsk) czy też źle ustawione kierunek anteny? Zaznaczam ze inne kanały (niekodowane) odbierają dobrze, jakość dobra a przynajmniej nie szatkują.

 

Prosze o pomoc, dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A teraz coraz więcej kanałów mi szatkuje i też niezauwazyłem ze nie mam wszystkich kanałów np nShow 3D i Discovery i pytanie czy faktycznie mam za mały talerz/czasza 55cm (miejsce południowy zachód, dolny sląsk) czy też źle ustawione kierunek anteny? Zaznaczam ze inne kanały (niekodowane) odbierają dobrze, jakość dobra a przynajmniej nie szatkują.

 

Prosze o pomoc, dziękuję.

 

1. Z tego co widzę to ten tv nie ma tunera DVB-S2 czyli HD nie idzie.

2. Wielkość anteny ma znaczenie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz coraz więcej kanałów mi szatkuje i też nie zauważyłem ze nie mam wszystkich kanałów np nShow 3D i Discovery i pytanie czy faktycznie mam za mały talerz/czasza 55cm (miejsce południowy zachód, Dolny Śląsk) czy też źle ustawione kierunek anteny? Zaznaczam ze inne kanały (niekodowane) odbierają dobrze, jakość dobra a przynajmniej nie szatkują.

 

Prosze o pomoc, dziękuję.

 

shuzzly trzeba lepiej antenę i konwerter ustawić i domyślam się że te 55 cm czaszy na kanały hd to za mało.

Nie podejrzewam byś miał tuner w telewizorze uszkodzony ale może jest małej czułości głowica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizory LG mają bardzo dobre głowice. Prawdę mówiąc przeoczyłem fakt że czasza ma 55cm, to faktycznie trochę mało jak na dobry odbiór z procentem rezerwy dla złych warunków atmosferycznych. To samo tyczy się aktualizacji, jeżeli odbiór nie będzie stabilny to i aktualizacja nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś aktywował moduł n na kartę w topfild 7700 ,moduł zaktualizowany do nowego w topfild a teraz po telefonie do n pani powiedziała że aktualizacja do 48 godzin ale powinno być 2-3 godziny,przełączyłem na mgm hd i czekam i nic.

Czy ma być na ekranie asystent instalacji czy na kanał zakodowany ?

 

POMOCY treviso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy wymóg odbioru NPremium z modułów CAM TnK HD - N na kartę:

 

http://n.pl/oferta/n_na_karte.html

 

 

"W przypadku oferty z modułem nCAM HD, prawidłowy odbiór pakietu nPremium HD gwarantowany tylko w odbiornikach (telewizorach/dekoderach) CI+."

 

wczoraj jeszcze tej informacji nie było

 

Nie wiele jest dekoderów zgodnych z CI+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...