Skocz do zawartości

Moduł CAM TnK HD


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie jedna rzecz i szukałem odpowiedzi ale są niejednoznaczne. Czy przy posiadaniu tego modułu wykorzystam tuner z dwiema głowicami? Wyczytałem gdzieś że moduł NNK blokuje możliwość korzystania z nagrywania na jednym kanale, a oglądania na innym (chodzi o inny transponder). Chciałem się szarpnąć i kupić ferdka tt pvr, ale nie wiem czy będzie to miało jakikolwiek sens...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś uważnie przeczytał moje wcześniejsze posty,to z pewnością zauważyłbyś,że potwierdzałem Twoje uwagi i nikogo nie wprowadziłem w błąd.Zauważyłem też i to nie tylko ja,że przez krótki okres tego zjawiska nie było,po czym powróciło i od dwóch dni jest nonstop.

U mnie to samo - TV Samsung B679 z tunerem sat.

Po włączeniu Eurosport SD 10 sekund obrazu, po czym zwis całego modułu CAM. Działają tylko kanały FTA do czasu restartu modułu. W trakcie zwisu nie da się wejść w menu modułu CAM (wisi komunikat o łączeniu z modułem)

Na infolinii grają w ciula, udając że nic nie wiedzą o problemie. Próbowałem się dowiedzieć jaka jest ostatnia wersja softu w module, ale pan nie potrafił mi odpowiedzieć na to pytanie :(

Czy ktoś zna alternatywny numer na infolinię, bo z moich komórek nie da się dodzwonić na oba podane.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Gdy wkładam moduł Cam do odbiornika CI na ekranie wyświetla mi się takie coś :

Slot 0 :Seeking (scr:OTA)

 

updater r18868

step 1/1 (100%)

Looking for OTA update...

 

/ Czekam.. Po chwili znika.. znów się włącza.. i tak cały czas.

Gdy to mam nawet nie mogę używać pilota, tak jakby wszystko się zacinało czy ze spóźnieniem.

 

Moduł to NCAM HD.

Posiadam telewizor LG 47LW570S z odbiornikiem CI no i powinno to działać na 100 %.

Dzwoniłem już do TNK no i mi powiedzieli, że karta została aktywowana, itd.

Mam wejść na kanał MGMHD lub TVN HD oraz poczekać na aktualizacje..

Tylko teraz jest problem z tym OTA UPTADE które cały czas wyskakuje no i nawet pilot nie chce działać. :/

Potrzebuję szybko tej odpowiedzi, ponieważ zależy mi na kanałach.. a wydałem na to coś 220 złoty.

Jak coś to jestem zawsze pod gadu gadu : 9503578.

 

Z góry, dziękuję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Assior & @ciekawy2: Wasz moduł próbuje pobrać aktualizację oprogramowania. Wybierzcie jakiś kanał z 11,449H (np.: TVP1 HD) i czekajcie aż ściągnie (proces może potrwać ok. 15 minut). Jeśli mimo tego moduł softu nie pobierze - trzeba tego dokonać na innym sprzęcie/odbiorniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny dekoder ale ma problemy z TnK HD. Poza tym jeśli ten dekoder jest za grosze to coś musi być z nim nie tak, to tak jak zakup prawie nowego Porsche 911 za 5tys. złotych.

To tuner od znajomego, owczarek niemiecki połknął klapkę i pogryzł obudowę, dlatego taka cena :D Szkoda że z TNK HD są w nim problemy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ostatnio zmieniane były jakieś parametry kanałów? Opłaciłem pakiet 27 października, a ciągle kanały są zakodowane, tylko tvn24 czasem wskakuje. Tuner Ariva 200...

 

Nie było żadnych zmian. Dodano nowe kanały. Może trzeba włączyć na kanał MGM HD aby pobrał uprawnienia, bądź TVP1 HD. Albo wyjąć moduł, włożyć jeszcze raz i zobaczyć co dalej.

A najlepiej sprawdzić na stronie tnk czy doładowanie dotarło, przez opcję twoje konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaczylibodzio to nie zastanawiaj się tylko bierz. Dekoder wart jest wydania za niego prawie tysiąca złotych. A TnK HD pewnie też załatwią wkrótce, np. opcją wysokiej przepustowości modułu jak w Dreamboxach.

Teraz to mam zagwozdkę... :] Gdzieś znowu czytałem że po przestawieniu przepustowości wszystko jest ok. Chyba że na sofcie od Dreama...

 

EDIT:

No i zonk, kolega jednak postanowił zostawić sobie tuner bo znalazł obudowę z uwalonym środkiem. A ja dalej będę stał przed wyborem czegoś dla siebie pod moduł i fajnie by było gdyby był na linuksie, działał by szybko i bezproblemowo, umożliwiając też ingerencję w wygląd (skóry). Bez ograniczeń wielkich, z myślą o przyszłości i innych platformach, jednak bez wodotrysków typu odtwarzanie divx czy tam czegokolwiek (bo co jak co ale wolę osobny odtwarzacz). No i koniecznie z wyświetlaczem punktowym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...