Skocz do zawartości

Moduł CAM TnK HD


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy była jakaś zmiana ważności pakietu bez opłat z 12 miesięcy na 1 miesiąc?

Na znanym portalu aukcyjnym sprzedawane są moduły nCAM HD (TNK HD) z takim opisem:

 

* Pakiet " Bez opłat " jest ważny 1 miesiąc po wygaśnięciu ostatniego doładowania.

 

 

Nie chce podawać linków bo nie wolno :). Nie tylko jeden sprzedawca tak pisze a kilku. Czy to niedopatrzenie i ktoś pomylił się z NNK czy coś było zmienione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak 1 miesiąc poczytaj stronę TNK HD:

 

PAKIET BEZ OPŁAT*

 

*Kanały dostępne w Pakiecie bez opłat aktywnym dla użytkownika każdorazowo przez 12 miesięcy po wygaśnięciu Dostępu do Pakietów, które Użytkownik uprzednio doładowywał.

 

 

Piszemy o PAKIECIE BEZ OPŁAT

 

 

http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/kanal ... _bez_oplat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację ;)

 

sorry

kiedy ja ostatnio czytalem to byla mowa o 1msc.

 

a teraz patrze na NNK , i tam jest tak:

 

* Kanały dostępne w Pakiecie Bez Opłat aktywnym dla użytkowników każdorazowo przez okres 1 miesiąca

 

po wygaśnięciu Dostępu do Pakietu Podstawowego.

 

wiec widze TNK HD pod tym wzgledem jest o wiele lepsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ten moduł przeniosłem do innego tunera - jak używałem to była to bodajże wersja 1.3.49. Na forum opisującym X703 był podany zalecany soft. Nie pamiętam czy korzystałem z ncama na 1.3.81, chyba tak i też chyba dobrze chodziło. Problem jest z najnowszym softem (1.4) - ale on jest ogólnie do d.... Nie da się na nim edytować list ulubionych, bo pierwszej próbie jej zmiany wszystko się rozsypuje - ale to nie jest wina cama tylko softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Używam modułu ncam hd jakieś pół roku . Wsadzony do slotu plazmy Panasonic v20 . jakiś czas temu zniknął mi tvn hd + 1 a ostatnio ( ze 3 tyg :)) tvn hd. Skanuję 11449 ale nie znajduje tych kanałów ( romance hd za to znalazł :). Pozostałe kanały ok. Myślałem ze zmienili parametry ale chyba to nie to.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
:smile: Witam, to mój pierwszy post na tym forum. Do tej pory byłem użytkownikiem pakietu mini Cyfrowego Polsatu na tunerze samsung s305g wszystko działało bez zarzutów tuner się nie wieszał, kanały się szybko przełączały itd. Nie chciałem wiązać się abonamentem oraz z racji tego że chciałem mieć więcej programów np z grupy tvn czy np eurosport oraz możliwość nagrywania zakupiłem sobie dekoder Ferguson Ariva 220 combo pomyślałem na przyszłość że może się przydać dekoder cyfrowej tv naziemnej no i wybrałem do tego moduł tv n na kartę. I tu zaczęły się problemy! Sprzęt wydaje się super wszystko powinno działać a tu jakaś porażka :cry: Po aktywacji modułu i odbiorze uprawnień kanały są odbierane ale! tuner się wiesza, kanały się bardzo wolno przełączają z 5s trzeba czekać, najpierw wyświetla się napis zakodowane po czym słychać głos i dopiero obraz, jak np chcę poskakać po kanałach i szybko poprzełączam tracą się uprawnienia wszystko zakodowane po restarcie wraca, eurosportu nie ma w ogóle ani w wersji sd ani w hd dzwoniłem na obsługę ponowili uprawnienia tuner chodził przez pół dnia na kanale mgm nic to nie dało dalej to samo. Sprawdziłem oprogramowanie tunera otrzymałem go z najnowszym jakie jest, moduł też nie wymaga aktualizacji. Nie wiem co mam robić ale jak narazie to jestem zrezygnowany, myślałem że wybrałem lepszą platformę, lepszy sprzęt niż ten dawany w abonamentach CP a tu jakieś nieporozumienie poradźcie mi coś bo stracę nerwy przy tym! Coś mi się zdaje że nie małą kasę wyrzuciłem w błoto...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Wejdź na stronę Fergusona i sprawdź, czy aby na pewno masz najnowszego softa! Wiem, że kilka dni temu wyszedł nowy, mimo, że data jest z sierpnia! I nie rezygnuj, ja w swojej A200 miałem podobnie i cały dzień mi zszedł zanim wszystko grało. Sprawdź też, czy nie ma oprogramowania do modułu, bo powinieneś je pobrać z satelity. I tutaj u mnie był problem, bo musiałem wrócić do starego softu, a nawet bardzo starego, wtedy pobrało mi aktualizację modułu, a potem już tylko zmiana softu na najnowszy i wszystko ok. W razie co, mam softy starsze!

Powodzonka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie. Zaktualizowałem oprogramowanie tunera faktycznie wyszło nowe. Ale nic to nie dało... Wyszukałem kanały eurosport już jest a resztę wszystko działa jak działało... poprzełączałem kanały zadowolony że wszystko gra a tu bum nie ma nic :-( wszystko zakodowane zrobiłem restart - wszystko jest. Przecież nie będę za każdym razem restartował tunera jak będę chciał zmienić kanał. Patrzyłem na oprogramowanie modułu o którym mówiłeś, wyświetla mi się, że jest najnowsze i nie potrzeba aktualizacji. Masz może jakiś pomysł jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba to ogarnąłem :jupi: przywróciłem ustawienia fabryczne tunera, wyjąłem moduł kartę z modułu, wyłączyłem tuner i od początku...

Wczoraj zaktualizowałem oprogramowanie tunera do najnowszego. Włączyłem arivę, zrobiłem ustawienia diseqc, wyszukałem kanały przez fast scan z grupy tnk hd, następnie ustawiłem na kanał MGM HD i włożyłem sam moduł do gniazda CI, wszedłem w ustawienia modułu i spróbowałem zaktualizować oprogramowanie, ariva w końcu zobaczyła nową wersję zaktualizowało się, zrestartowałem tuner, włożyłem kartę n do modułu i wszystko zadziałało :!::brawo:

odpukać jak narazie kanały przełączają się bez zacinek, gubienia uprawnień, napisu zakodowane itd! Szybciej przełączają się kanały niekodowane ale to normalne chyba, na kanały kodowane jakieś 2-3s trzeba poczekać.

Jakby nie to forum to bym nerwy przy tym stracił, a moduł dostałem ze starą instrukcją na której pisze że aktualizacje się wykonuje na kanale TVN HD co od pierwszego sierpnia się zmieniło i na MGM HD trzeba, nawet "n" nie chce się dać klientom jakiejś informacji na ten temat, bez szperania szukania po forum nie udało by mi się tego zainstalować! Mam nadzieję, że będę zadowolony z n na kartę i wszystko będzie już działało jak należy! Dzięki za wasze posty z których skorzystałem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...