Skocz do zawartości

Moduł CAM TnK HD


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z Globo...

Model x110p jest na procesorze ALI 3606. Z bełkotu marketingowego możemy wyczytać:

M3383 and M3603: industry leading, highly integrated and advanced security CA-enabled STB SoC solutions. The company also announced that the two SoCs, together with M3606 featuring CI+ functionality

Tuner X8 (ten z parowaną kartą NNK) jest na ALI 3603.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy wymóg odbioru NPremium z modułów CAM TnK HD - N na kartę:

 

http://n.pl/oferta/n_na_karte.html

 

 

"W przypadku oferty z modułem nCAM HD, prawidłowy odbiór pakietu nPremium HD gwarantowany tylko w odbiornikach (telewizorach/dekoderach) CI+."

 

wczoraj jeszcze tej informacji nie było

 

Nie wiele jest dekoderów zgodnych z CI+

 

Jak to... to są kpiny jakieś czy co. Oni chyba na głowę upadli !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe w jaki sposób oni spowodują, żeby akurat kanały "nPremium" działały tylko na tunerach z "CI+", zresztą nawet jeśli zrobią coś takiego, to tylko strzelą sobie moim zdaniem w kolano, bo kto będzie wymieniał tuner, tylko po to, żeby odbierać te kanały, tym bardziej skoro i tak będą one dostępne na pewno za jakiś czas również w "Cyfrze+" :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł CI+ nie musi warunkować samego odbioru, ale może nie udostępniać pełnej funkcjonalności i to wszystko. Jakiś czas temu miałem kupować tuner z samym CI, ale po zapoznaniu się z "papierami" modułu postanowiłem się wstrzymać, ze względu na CI+ :) Może się okazać żę po prostu na nPremium nie będzie można nagrywać ani korzystać z timeshift'u i to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Użytkuję Ferguson Ariva 220 Combo HD z najnowszym dostępnym obecnie softem. Aktywowałem moduł nCAM TnK, N na karte HD, moduł pobrał aktualizację. Innych kart nie ma.

 

Naziemna działa dobrze, FTA i kanały z N na kartę działają i dekodują się z sekundowym opóźnieniem lecz zarówno w SD oraz HD sprawnie po HDMI i w DolbyD poza kanałami AXN i TVN HD+1, których mimo poprawnego wyszukania nie załącza tuner wcale. Nie pokazuje też, ze obraz jest zakodowany. Co ciekawe biorąc EDIT na pilocie pojawia się info, że oba kanały są FTA, parametry pozostałe wyglądają w porządku zgodnie z info ze strony N. Wymuszenie z opcji EDIT dekodowania z auto na ręczny moduł CI nic nie daje. Spotkał się ktoś z takim problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą rozmawiałem z BOK TNK HD. Powiedziano mi ze wszystkie informacje na temat promocyjnego dostępu do pakietu nPremium są nieprawdziwe... Nikt z a]użytkowników usługi TNK HD nie otrzyma uprawnień w promocji. Kartę aktywowałem kilka dni temu i wg zamieszczonych informacji na Satkurierze dostęp do pakietu powinienem mieć do wygaśnięcia PREMIUM HD czyli przez 3 miesiące... Proszę redakcję Satkuriera o wyjaśnienie sprawy TNK HD i nPremium...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników MODUŁ'u nCAM HD.

1. Czy aktywacja karty tnk HD może odbyć się tylko i wyłącznie na podawanej przez producenta częstotliwości:11449/H/27500 DVBS2 ?

2. Czy jeśli tuner nie odbiera częstotliwości 11449/H/27500, to możliwe jest aktywowanie tylko niektórych programów?

3. Czy jeśli tuner wyposażony jest w modulator DVB-S, a nie DVB-S2, to możliwy jest odbiór TNk HD?

Pytam, ponieważ mąż kupił MODUŁ nCAM HD wraz z kartą TNkHD i ma kłopoty z odbiorem pakietów, do których po aktywacji powinien mieć dostęp, a nie ma. Ma dostęp tylko do kilku programów z dwóch aktywnych na jego koncie pakietów. Proszę o poradę, ponieważ ja jestem kompletnym laikiem, a mąż mnie zamęcza już drugi tydzień ciągłymi próbami uzyskania dostępu do jego aktywnych niby pakietów. :locked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...