Skocz do zawartości

TVR


mariuszdybala
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie bo to tylko na TVR no ale wiadomo przecież nie od dzisiaj,że TVR to najgorszy kanał FTA w Polsce. :wink:

 

Oj co do tego czy najgorszy to bym nie mówił. Pamiętaj że jest FTA - oferta jak na kanał fta całkiem nie zła (co nie znaczy że nie mogła by być lepsza)

 

I tak ma kilka pozycji wartościowych. (Co nie można powiedzieć o kanałach teoretycznie lepszych - powtórki powtórek)

 

A co do pikseli niestety HO BIRD nie grzeszy jakością napchali dużo transponderów, do tego dużo napchali kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądam na 21-calowym CRT bo mi wolno

Super, to teraz sprawdź jak to wszystko wygląda na dwa razy większym ekranie np. LED, bo Ci wolno. Prawda, że kanał SD na telewizorze HD zawsze będzie wyglądać gorzej, jednak SD a SD to różnica - jeden będzie całkiem niezły (np. TTV, TV Puls), drugi nędzny (TVR, Edusat).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko EPG i będzie OK ;) Sporo tracicie bez przewodnika z całą pewnością.

Tu też mam dla Ciebie dobrą wiadomość. EPG na nowym transponderze będzie już wszyte w naszą wiązkę. Pojawi się więc na wszystkich odbiornikach, w tym FTA. Pracujemy też nad zmianą wpisów do EPG, będą one na pewno bardziej precyzyjne i zrozumiałe.

Tu należą się Wam forumowicze słowa podziękowania, bo wszystkie konstruktywne uwagi, jakie padały na tym forum, przyczyniały się i zawsze przyczyniają do poprawy naszego serwisu.

Spodziewam się, że już rano, Satkurier, jako pierwszy, opublikuje nowe dane nadawcze TVR. Wiem, że redakcja otrzymała już od nas oficjalną informację w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko EPG i będzie OK ;) Sporo tracicie bez przewodnika z całą pewnością.

Tu też mam dla Ciebie dobrą wiadomość. EPG na nowym transponderze będzie już wszyte w naszą wiązkę. Pojawi się więc na wszystkich odbiornikach, w tym FTA. Pracujemy też nad zmianą wpisów do EPG, będą one na pewno bardziej precyzyjne i zrozumiałe.

Tu należą się Wam forumowicze słowa podziękowania, bo wszystkie konstruktywne uwagi, jakie padały na tym forum, przyczyniały się i zawsze przyczyniają do poprawy naszego serwisu.

Spodziewam się, że już rano, Satkurier, jako pierwszy, opublikuje nowe dane nadawcze TVR. Wiem, że redakcja otrzymała już od nas oficjalną informację w tej sprawie.

I o to chodzi :) Chyba wszyscy jesteśmy mile zaskoczeni, zwłaszcza jeśli chodzi o TVR. Polski, FTA i do tego w wysokiej rozdzielczości. Wierzyć się nie chce :D Pozostaje tylko ubogacać ramówkę ciekawymi dokumentami, reportażami ;) Pozdrawiam zespół z TVR :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVR HD. Jestem mocno zaskoczony, spodziewałem się że faktycznie wcześniej będzie puls HD. :shock:

 

Skoro będziecie nadawać w HD, to być możne będę zaglądał na wasz kanał. (osobiście oglądam tylko kanały HD, z kilkoma wyjątkami okazjonalnie)

 

Skoro starujecie w HD to wypadałoby wrzucić na forum tutaj wasze logo z dopiskiem HD, oczywiście w takim rozmiarze by strona się rozeszła na monitorach z małą rozdzielczością. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...