Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z kolei mam takie pytanko:

Czy na tym Sagemcomie można nagrać film emitowany na którymś z kanałów VOD Cyfrowego Polsatu?

Chodzi mi o to, czy jak mój tato, który ma ten dekoder, zamówi sobie z polsatowskiego VOD jakiś film to czy będzie mógł go nagrać na dysk tego dekodera?

Bo ja na moim Fergusonie Ariva 202E z podpiętym dyskiem na USB mam taką możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Sagemcoma ESI-88 od początku, i od samego początku mam pakiet Premium. Przy starej ofercie Premium było chyba 5 kanałów VOD dostępnych tak normalnie i można było nagrywac - bo tak nagrywałam. Teraz pakiet Premium nie ma w ofercie darmowych kanałów VOD, więc nie wiem czy filmy za które się płaci można nagrywac. Też jestem ciekawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też coś takiego kojarzę-jak zaraz po podpisaniu umowy-kiedy to gratis miałem hbo odkodowany i były tez kanały VOD odkodowane,że dało się niektóre filmy bez problemu nagrywać,a niektórych nie.Ale od czego to zależało-to nie mam pojęcia...

OK, dzięki. :)

Czyli wygląda na to, że część filmów z polsatowskiego VOD jest zabezpieczona przed nagrywaniem. Przynajmniej na polsatowskie dekodery dedykowane.

Bo, jak już wspomniałem, na moim Fergusonie da się nagrywać wszystko z polsatowskiego VOD, a później nawet oglądać na komputerze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie wiem czy to jakaś nowa funkcja ESI czy mój zaczyna wariować.

Nie używałem go przez jakieś 3 miesiące i po ponownym podłączeniu powitał mnie komunikatem

"karta nieaktywna". Ale to było po tej słynnej awarii, po długim czasie nieużywania - zrobiłem ponowienie uprawnień przez iCOK i zadziałał.

Ale... wczoraj oglądałem sobie spokojnie tv, potem wyłączyłem to cudo, wracam po 3 godzinach, włączam i komunikat jak wyżej.

Tym razem pomogło całkowite odłączenie od sieci, obyło się bez ponawiania uprawnień.

 

Co się dzieje? Nowa atrakcja czy zaczyna się sprzęt sypać? Wcześniej robił mi różne numery ale nie z takim komunikatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...