Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie fakt przeniesienia tego kanału do tak wysokiego pakietu jak tam praktycznie nie ma nic na żywo. Wydawałoby się, że po zmniejszeniu dostępności będzie tam coś ciekawego, a tam kompletnie nic. Zrobili wersję HD i usunęcli wszystko co była na żywo. Dziwny ruch z ich strony, bo wydaje się, że ten kanał jest zbędny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat ma mało praw, które mógłby obecnie transmitować, ale jak powróci lekkoatletyka, tenis, sporty motoryzacyjne z Moto GP na czele, a do tego będzie więcej siatkówki i piłki nożnej, to każdy kanał będzie miał co transmitować, wliczając w to Super Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ideologię dorabiacie. Nie zauważyliście,że sportowe kanały w tej jakości Polsat daje po prostu w wyższym pakiecie- sport HD. Skoro ten kanał teraz ma taką wersję to się tam pojawił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było wczoraj Napoli po północy w końcu czy nie? Bo czekałem...czekałem.. I okolo 0:15 mi sie film urwal i nie wiem bo chciałem oglądać ale reklamy i siatka babek mnien uśpić zdołała. A tak chciałem obejrzeć tez ten mecz bo pokrywal sie z Manchesterem United... No ale dzis sobie dwa mecze Coppa Italia obejrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było wczoraj Napoli po północy w końcu czy nie? Bo czekałem...czekałem.. I okolo 0:15 mi sie film urwal i nie wiem bo chciałem oglądać ale reklamy i siatka babek mnien uśpić zdołała. A tak chciałem obejrzeć tez ten mecz bo pokrywal sie z Manchesterem United... No ale dzis sobie dwa mecze Coppa Italia obejrze ;)

 

Powtórka meczu Coppa Italia o północy? To coś takiego ktoś ogląda? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było wczoraj Napoli po północy w końcu czy nie? Bo czekałem...czekałem.. I okolo 0:15 mi sie film urwal i nie wiem bo chciałem oglądać ale reklamy i siatka babek mnien uśpić zdołała. A tak chciałem obejrzeć tez ten mecz bo pokrywal sie z Manchesterem United... No ale dzis sobie dwa mecze Coppa Italia obejrze ;)

Była powtórka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu pojawiły się nowe belki informacyjne - niebieski z polskimi informacjami oraz błękitny z wieściami ze świata. Całość spaja z lewej strony szary prostokąt z datą u góry i godziną poniżej. Paski są mniejsze i cieńsze, między nimi jest odstęp. Belki są ok, są widoczne, a całość nie zasłania - aż tak jak do tej pory - dołu ekranu. :)

Edytowane przez pierścień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...