Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na ogromny minus paski informacyjne, które są jakby wyblakłe, wciąż w SD i wciąż gigantycznie zasłaniające sporą część ekranu.

Też zauważyłem, że paski nie są dostosowane do rozdzielczości HD. W Multimedii, jakość kanału nie odbiega od pozostałych sportowych Polsatu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś na satelicie Polsat Sport News SD?

 

Mam nc+ full opcja plus najtańszy pakiet Cyfrowego Polsatu.

Do tej pory miałem Polsat Sport News na DVB-T, na nc+ i na Cyfrowym Polsacie.

Teraz widzę jest wersja HD i nie jest u mnie dostępna

Został tylko super Super Polsat

Edytowane przez Mr. Orbita
Wyciągnięte z wątku PS i PSE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyłączają wersji SD - źle.

Uruchamiają kanał w HD, wersję SD kasując - też źle.

 

I weź tu dogódź abonentom ;)

 

A jak ma być dobrze skoro miałem cały czas Polsat Sport i Polsat Sport Extra w SD płacąc za to dodatkowo 20 zł

i Polsat Sport News z 3 różnych źródeł:

-> DVB-T

-> nc+

-> CP

a teraz zabierają mi dostęp do PSN bo jest tylko w wersji HD

 

A puszczają tam nieraz Euroligę czy inne ciekawe mecze. Zależy jak im tam wyjdzie.

 

Może nc+ się z nimi jakoś dogada i odpali abonentom tę wersję HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z biznesowego punktu widzenia umieszczenie PSN w pakiecie Sport HD jest bardzo dobre, ponieważ teraz abonenci muszą płacić więcej niż 20 zł miesięcznie, aby mieć dostęp pełnej oferty sportowej Polsatu. Niewiadomą pozostaje jedynie to, czy PSN będzie transmitował głównie te wydarzenia, dla których zabraknie miejsca na PS i PSE, czy jednak będzie miał tak jakby wyłączność na niektóre dyscypliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie do końca stycznia szału ni ma. :) Taką ligę niemiecką w kosza którą dawali tylko w PSN ostatnio teraz przenieśli do PSE, oby stało się tak z resztą dyscyplin które miały tak jakby tam wyłączność, a głównie chodzi o Motocyklowe MŚ. :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć brzmi to głupio to jednak PSN HD to zupełnie nowa marka. KRRiT stojąca na straży prawa i moralności w zakresie spełnianie norm przez nadawców, narzucania restrykcyjnych ograniczeń w zakresie dysponowania koncesją(przypomnijmy sytuację z R.Hobby) dokonała radykalnych zmian w koncesji Polsatu Sport News w wyniku który powstał nowy produkt (inni powiedzą: rebranding całkowity) jakim jest Super Polsat.  Jak widać to już w porządku, bo Radę zauroczyła wizja dobrodusznego Polsatu, który postanowił ulżyć niesłyszącym i zrealizować jeden z priorytetów KRRiT jakim jest walka z wykluczeniem. I co z tego, że to coś zupełnie innego. Jakby chcieli zmienić kanał sportowy w filmowy, to by tego nie uczynili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nc+ nie postara się o PSN HD to myślę, że niezadowoleni abonenci pakietu Rodzinnego mający do tej pory trzy kanały sportowe Polsatu zaczną sporo narzekać na brak PSN i może Polsat ulegnie i doda go do najniższej oferty.

 

Przeciętnego Janusza wkurzy brak PSN tylko ze względu że przeszedł na emisję HD i nie ma już emisji SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CP kanały HD to rarytas więc zapomnij o PSN HD w najtańszym pakiecie.A Rodzinny to nie jest najtańsza oferta.Teraz wszystkie kanały sportowe Polsatu w opcji Sport HD.Dostaniesz ofertę na zmianę pakietu i decyzja po twojej stronie czy będziesz oglądał ten kanał czy nie.

 

Nie ma opcji, żebym zmieniał pakiet Cyfrowego Polsatu.

Mam full pakiet nc+ i rodzinny od CP daje mi tylko Polsaty Sport a płacę za to 19,90 zł

Pakiet Sport HD to już wydatek 50-60 zł więc głupotą byłoby dopłacać 30-40 dla super Polsatu Sport News HD

 

Mam wszystkie kanały sportowe dostępne w Polsce wliczając nawet Sport1 czy niemiecki Eurosport.

Nie będzie PSN HD? Niech się wypchają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji, żebym zmieniał pakiet Cyfrowego Polsatu.

Mam full pakiet nc+ i rodzinny od CP daje mi tylko Polsaty Sport a płacę za to 19,90 zł

Pakiet Sport HD to już wydatek 50-60 zł więc głupotą byłoby dopłacać 30-40 dla super Polsatu Sport News HD

 

Mam wszystkie kanały sportowe dostępne w Polsce wliczając nawet Sport1 czy niemiecki Eurosport.

Nie będzie PSN HD? Niech się wypchają.

PSN HD jest w pakiecie Sport HD i by mieć ten pakiet nie trzeba wydawać 50-60 zł można znacznie mniej.

 

Ale chyba był gwarantowany w Rodzinnym w CP...

Nie był gwarantowany tak jak i reszta kanałów sportowych Polsatu.Więc teoretycznie operator może je usunąć z Twojego pakietu i nic nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...