Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z przyjemnością informujemy, że już 2 stycznia startują dwa nasze kanały: Super Polsat i Polsat Sport News HD.

Super Polsat będzie dostępny w naziemnej telewizji cyfrowej (MUX 2), platformach satelitarnych i sieciach kablowych.

Polsat Sport News HD będzie od 2 stycznia nadawany na podstawie koncesji satelitarnej i będzie dostępny na platformach satelitarnych i w sieciach kablowych.

Super Polsat

Super Polsat to kanał, który jako pierwszy w Polsce będzie w zdecydowanej większości dostosowany do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu.

W ramówce nowego kanału znajdą się filmy, rozrywka, seriale, sport na żywo i informacje. Stacja będzie dostępna dla widzów już od 2 stycznia. Kanał będzie można odbierać między innymi w ramach naziemnej telewizji cyfrowej, a także na platformach satelitarnych i w sieciach kablowych.

To pierwsza stacja zarówno w Polsce, jak i Europie, której zdecydowana większość ramówki jest dostosowana do odbiory przez osoby niepełnosprawne z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu.

„Zarówno w skali europejskiej, jak i w naszym kraju nie istnieje szeroko dostępne medium elektroniczne w tak istotny sposób przystosowane do odbioru przez osoby niepełnosprawne” – mówi Monika Wojdyga-Makowska, Dyrektor kanału Super Polsat. – „Wierzymy, że stworzenie takiego programu ma głęboki sens, tak w wymiarze biznesowym jak i społecznym”.

W ofercie Super Polsat znajdzie się wszystko to co najlepsze z produkcji Telewizji Polsat i dużo więcej – najlepsza rozrywka, filmy, sport na żywo i informacje w najlepszym wydaniu.

Weekend od godziny 9:00 to czas dla miłośników dobrego kina. W sobotę widzowie będą mogli obejrzeć klasyki polskiego kina powojennego, natomiast w niedzielę najlepsze produkcje zagranicznie – kino familijne, wyjątkowe komedie oraz dramaty – wszystkie z napisami dla niesłyszących. I tak widzowie zobaczą m.in.

„Predatora”, „Złego porucznika”, „Zakładnika” czy „Za linią wroga”. Codziennie natomiast w godzinach od 7:00 do 9:00 na najmłodszych czeka wyjątkowe pasmo filmów animowanych.

Popołudnie od poniedziałku do piątku od godziny 14:00 przeznaczone jest dla fanów sztuki kulinarnej, którzy zobaczą pojedynki najlepszych szefów kuchni w Polsce w programie „Top Chef” oraz rywalizację za drzwiami najsłynniejszej restauracji na świecie czyli „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”.

Już od godziny 17:00 na antenie Super Polsat niezapomniane show emitowane w Telewizji Polsat: Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami, Must be the Music. Tylko Muzyka, Twoja Twarz Brzmi Znajomo oraz Celebrity Splash. A zaraz po nich przebojowe seriale Polsatu, które zyskały wiernych fanów: Przyjaciółki, Hotel 52 oraz Szpilki na Giewoncie.

W Super Polsat transmitowane będą również wydarzenia sportowe a także wyjątkowe koncerty wyprodukowane przez Telewizję Polsat, które za każdym razem przyciągają przed telewizory rzeszę widzów.

Polsat Sport News HD

Od 2 stycznia Polsat Sport News będzie nadawany w jakości HD na podstawie koncesji satelitarnej. Będzie dostępny na platformach satelitarnych i w sieciach kablowych, a jego ramówka będzie stanowiła kontynuację oferty programowej nadawanego wcześniej na podstawie koncesji naziemnej Polsatu Sport News.źródło FB profil Polsatu jednak w HD jak mówiłem

https://www.facebook.com/notes/polsat/super-polsat-i-polsat-sport-news-hd-już-od-2-stycznia/1294718583921462/?refid=28&_ft_=qid.6366513010873000599:mf_story_key.-7743283343997943000:top_level_post_id.1294718580588129oto link z profilu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wręcz musi być w HD, w dzisiejszych czasach kanał sportowy standardowo musi być przynajmniej w HD bo w SD jak ktoś będzie nadawał to automatycznie z marszu straci renomę i ewentualnie widzów którym brzydzą ich oglądanie sportu w marnej jakości...

 

co do kanału na platformach to nie zdziwię się jak w CP będzie na wyłączność wersja HD a w NC+ będzie PSN ale wersji SD. Myślę że jednak zostanie kanał PSN w NC+

 

choć na logikę i koszta utrzymania kanału to lepiej żeby istniała jedna wersja czyli PSN HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby to było tylko przejęzyczenie z tym "będzie dostępny na platformach satelitarnych", bo całkowite usunięcie PSN z nc+ byłoby przynajmniej jakimś uzasadnieniem dlaczego zastępują go w DVB-T takim słabym kanałem jak Super Polsat, czyli po to, by zabrać nc+ PSN i mieć go u siebie na wyłączność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paterossimo

Według mnie PSN w HD nie będzie traktowany jak PS i PSE. Nie jest to bowiem w pełni kanał sportowy, a sportowo-informacyjny, którego tzw. kontent stanowią głównie powtórki zasłaniane podwójnym paskiem informacyjnym.

Edytowane przez paterossimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jest w CP. PSN HD formalnie będzie nowym kanałem, co oznacza, że będą go obowiązywać nowe umowy z operatorami. Prawdopodobnie będzie kanałem płatnym. Może nawet w samym CP będzie dopiero od pakietu Sport HD, gdzie zajmie miejsce OS. Obecnie PSN jest kanałem dostępnym za darmo w DVB-T, więc blokowanie NC+ dostępu do niego z satelity nie miało uzasadnienia biznesowego, które PSN HD już będzie miał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że to będzie kanał na nowej koncesji, ale może pojawi się w nc+ zamiast Orange Sport. Możliwe, że Polsat będzie chciał zarobić sprzedając go innym operatorom (w tym nc+) tak jak pozostałe swoje kanały tematyczne, a przecież jakościowo to nie jest PS czy PSE, na które wyłączność ma CP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z jakiej racji ktoś ma za free oglądać np.ligę holenderską ,,na żywo'' jak dotychczas w PSN w NTC, podczas gdy ja płacę abonament za CP (a na prawa transmisyjne CP też musi wyłożyć pieniądze)

Bo na Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra w tym czasie leci coś innego ,,na żywo"? Też mi argument.

 

W końcu władze CP poszły po rozum do głowy i za free w Super Polsacie od 02.01.2017 będzie można zobaczyć minimalną ilość sportu.

Większej głupoty to dawno nie słyszałem. Ja płacę za inne kanaly, ktos inny ogląda legalnie i ja mam mieć pretensje? Zastanów się co piszesz.

...............................

Kolejne transmisje w Polsacie Sport News:

 

23.12.

17:20 Piłka nożna: Superpuchar Włoch - mecz: Juventus FC - AC Milan (na żywo)

20:00 Trans World Sport - wydanie świąteczne (premiera)

 

24.12.

21:05 Sportowe podsumowanie roku 2016: Lekkoatletyka

 

25.12.

08:05 Magazyn alpejski (premiera)

13:05 Magazyn Euro 2016: Sounds of the Summer

 

27.12.

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga niemiecka - mecz: Science City Jena - Fraport Skyliners Frankfurt (na żywo)

 

30.12.

09:05 Piłka nożna: Euro 2016 - mecz fazy grupowej: Polska - Irlandia Północna (powtórka)

19:00 Koszykówka mężczyzn: Liga niemiecka - mecz: Rasta Vechta - Giessen 46ers (na żywo)

21:05 Magazyn WRC: Podsumowanie sezonu 2016

22:05 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga - mecz: UNIKS Kazań - Panathinaikos Superfoods Ateny (retransmisja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...