Skocz do zawartości

Premier League oraz EFL (Championship, League One oraz League Two)


ronaldo7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

United było wczoraj żałosne i nie pisze o wyniku. Zero zagrożenia pod bramką Brighton, co przy takim potencjale ofensywnym jest uwłaczające. Trzeci sezon trenera w klubie a drużyna ma jeden schemat gry w ataku - wrzutka na Lukaku. Chociaż to akurat wcale mnie nie dziwi, drugie podejście w Chelsea wyglądało podobnie, wszystko oparte było na Hazardzie, mistrzostwo mu zrobiły transfery Fabregasa i Costy. Mourinho przydałaby się przerwa, może jakby z boku spojrzał na kilka spraw na urlopie to na kilka rzeczy spojrzałby inaczej. 

W następny poniedziałek o punkty będzie zdecydowanie trudniej, kto wie czy już na początku sezonu nie będą mieli 6 punktów straty do TOP 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

United było wczoraj żałosne i nie pisze o wyniku. Zero zagrożenia pod bramką Brighton, co przy takim potencjale ofensywnym jest uwłaczające. Trzeci sezon trenera w klubie a drużyna ma jeden schemat gry w ataku - wrzutka na Lukaku. Chociaż to akurat wcale mnie nie dziwi, drugie podejście w Chelsea wyglądało podobnie, wszystko oparte było na Hazardzie, mistrzostwo mu zrobiły transfery Fabregasa i Costy. Mourinho przydałaby się przerwa, może jakby z boku spojrzał na kilka spraw na urlopie to na kilka rzeczy spojrzałby inaczej. 

W następny poniedziałek o punkty będzie zdecydowanie trudniej, kto wie czy już na początku sezonu nie będą mieli 6 punktów straty do TOP 4.

W pełni się zgadzam. A Chelsea gratuluję transferu Jorginho, zapowiada się na kawał grajka. Choć i tak śmiesznie wyglądał Kante jako bardziej ofensywny piłkarz, a już strzał z główki to było piękne. Jeszcze go wybiorę do swojej ekipy w Fantasy Premier League. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej typuję MU na mistrza. I to tylko dlatego, że mają Mourinho.

Gdybym był szejkiem bogatym to Mourinho był by jedynym trenerem do którego miałbym zaufanie i pozwalał spokojnie pracować. Pozostałych trenerów bym zmieniał jak rękawiczki robiąc nerwowe ruchy po niepowodzeniu. Tylko do Mourinho miałbym zaufanie i mimo słabszych wyników Mou dalej by pracował.

 

Mourinho musi zostać!

Edytowane przez peterpeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że gra M.United nic się nie zmieniła, i dla samego prestiżu Premier League - czyli nazywanej najlepszą ligą świata - lepiej by tytuł wygrała drużyna ofensywna jak M.City lub Liverpool. By się nie okazało, że te wszystkie stwierdzenia powielane przez ekspertów, a niby przypisane tylko do Premier League poszły w las.  Sorry, ale mistrz M. United byłby słaby jak Leicester. Od Premier League wymaga się najwięcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej typuję MU na mistrza. I to tylko dlatego, że mają Mourinho.

Gdybym był szejkiem bogatym to Mourinho był by jedynym trenerem do którego miałbym zaufanie i pozwalał spokojnie pracować. Pozostałych trenerów bym zmieniał jak rękawiczki robiąc nerwowe ruchy po niepowodzeniu. Tylko do Mourinho miałbym zaufanie i mimo słabszych wyników Mou dalej by pracował.

Mourinho musi zostać!

Aha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 3-0 na pewno Tottenham nie zasłużył. Jak dla mnie to raczej mecz na remis, ale jak ci Lukaku na pustą nie trafia to wiedz, że coś się dzieje. Z tyłu w MU obserwujemy parodię. Jedynie Shaw zasłużył na pochwałę, którą zebrał po meczu od Mourinho. Koguty nie lepsze w grze obronnej, ale dzisiaj mieli masę szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mourinho sprawia wrażenie gościa, któremu futbol uciekł. 

 

Z trenerami jest jak z piłkarzami, gdzie jak żre to żre, ale tylko do pewnego momentu. Później nawet ci najdłużsi stażem wylatują z obiegu. Zostają w zawodzie, ale nie walczą już o najwyższe cele. Syndrom wypalonego trenera dotyka właśnie "The Special One", a te ostatnie wywalczone przez jego Manchester United trofea to już chyba ostatnie podrygi. 

 

Myślę, że to coś zupełnie normalnego. Od jego pierwszego poważniejszego trofeum trochę czasu już minęło. Jak zerkniemy w przeszłość i przyjrzymy się karierom tych największych szkoleniowców to te ich kariery też nie trwały nie wiadomo jak długo. Mourinho od blisko 15 lat sięgał po różne trofea. Ferguson w Manchesterze United po pierwsze mistrzostwo Anglii sięgnął w 1993 roku. Zakończył trenerską karierę zdobyciem mistrzostwa Anglii w 2013. W sumie więc jego MU sięgał po różne trofea na przestrzeni 20-23 lat. Wcześniej Fergie miał jeszcze bardzo owocny okres w Aberdeen. Wiem, Ferguson to skrajny przykład, ale jego kariera pozwala nam określić jakąś tam metę, a start i meta top formy trenerskiej Fergusona przebiegała na przestrzeni około 25 lat. Niech więc nikogo nie dziwi, że Mourinho powoli się kończy...  :wink:

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 3-0 na pewno Tottenham nie zasłużył. Jak dla mnie to raczej mecz na remis, ale jak ci Lukaku na pustą nie trafia to wiedz, że coś się dzieje. Z tyłu w MU obserwujemy parodię. Jedynie Shaw zasłużył na pochwałę, którą zebrał po meczu od Mourinho. Koguty nie lepsze w grze obronnej, ale dzisiaj mieli masę szczęścia.

 

Zgadzam się.Dodam jeszcze, że dla mnie te trzy mecze MU tego sezonu to taki odpowiednik Chelsea z początku poprzedniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...