Skocz do zawartości

Premier League oraz EFL (Championship, League One oraz League Two)


ronaldo7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chelsea efektywnie wygrywa 3:0. Szkoda mi trochę Hazarda, zasługiwał na transfer do Realu w tym okienku, a tak nawet w Lidze Mistrzów go nie zobaczymy w tym sezonie. ;)

Trudny dzień dla beniaminków. Fulham i Cardiff City przegrały swoje mecze. 

Jestem arcyciekawy co pokaże Wolverhampton. :) Aż pięciu Portugalczyków w pierwszym składzie i duże ambicje na najbliższe lata. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej nie zasługiwał skoro Real poskąpił kasy. Gościu ma ciąg na bramkę jak Messi i jest spokojnie wart 200 baniek. Mam nadzieję, że Barcelona to widzi i postara się ograć Real jeśli chodzi o pozyskanie Hazarda. Na dzień dobry odstrzeliłbym humorzastego Dembele oraz dał sobie spokój z Pogbą. Ten drugi, kompletnie nie pasuje do stylu Barcelony.

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego się spodziewać po nich? Zmienili trenera, ale żadnych ciekawych transferów, bo jak ocenić przyjście dziadków Sokratisa i Lichtstainera? Skład węgla i papy. :D To nie jest skład na TOP4 na pewno. :/

jw.

 

Tym bardziej, że też trener Emery nie uchodzi za specjalistę w rozgrywkach ligowych. Z Sevillą bodaj nigdy nie załapał się do TOP4 w lidze hiszpańskiej. Co więcej! On nawet z PSG przegrał tytuł kosztem AS Monaco. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu po pierwszej kolejce. :) Nie zapominajmy, że Arsenal mierzył się z potworem Pepa, czyli absolutnym faworytem do tytułu. Ja liczę, że Torreira będzie wzmocnieniem, podobnie jak wróci po kontuzji Kościelny. Tak naprawdę chyba tylko MC i Liverpool odskoczyły od reszty stawki, pozostałe zespoły albo się nie wzmocniły jak Totki(choć i tak mają mocny skład), albo tak jak MU pozyskały tylko jednego zawodnika do pierwszej 11(Fred), albo nie mają strzelców jak Chelsea(tym bardziej dziwi pozbycie się Michy) i nieogranego w Premier League bramkarza. Nie skreślałbym szans Arsenalu na 4 miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal był wczoraj nijaki ale inny być nie mógł. Jak ma wyglądać drużyna, której ofensywa jest zbudowana na Ozilu i Mychitarianie. W ogóle ten skład jest zbudowany tak bez sensu, że głowa mała. A wystarczyło sprowadzić chociaż jednego skrzydłowego albo zmienić ustawienie i przestać trzymać na ławce swojego najlepszego piłkarza. Już wczoraj było widać, ile taki Lacazette potrafi wprowadzić po wejściu.

Niemniej mam głęboką nadzieję, że jeśli jakieś zmiany ma zamiar wprowadzić Emery to zrobi to dopiero po drugiej kolejce  :lol2:

Szkoda porażki Newcastle, ileż oni mieli sytuacji w drugiej połowie, Tottenham zdecydowanie nie powinien tego wygrać. W ogóle co do nich, obawiam się, że znowu bez odświeżenia kadry na kilku pozycjach i braku wzmocnień będą słabsi niż w poprzednim sezonie. Zawiódł z kolei West Ham, który narobił multum transferów. Z drugiej strony oni mogą potrzebować jak nikt inny czasu, żeby się ze sobą zgrać, więc trafił im się najgorszy możliwy rywal na rozpoczęcie. 

Gdybym teraz miał obstawiać TOP 4, to City, Liverpool, Chelsea, United.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...