Skocz do zawartości

Premier League oraz EFL (Championship, League One oraz League Two)


ronaldo7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@sztywniak to jest Manchester United, a to znaczy że następca już jest wybrany i zostanie w ciągu tygodnia zaprezentowany. 

W ogóle mnie nie dziwie ta decyzja. Mourinho dostał nawet o kilka szans za dużo. Gra United przy materiale piłkarskim jaki posiadają to była po prostu żenada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wyżej cenię Premier League niż Bundesligę, ale nie przesadzajcie. Od lat faworytami LM są Bayern, Real i Barca, na pewno nie Liverpool. Dopiero niespodziewanie w zeszłym roku awansował do finału. Nawet mimo kryzysu Bayernu Liverpool nie jest faworytem w tym starciu. Dla mnie wyrównana para.

Mam nadzieję, że nawet tymczasowy trener MU pozwoli na pokazanie większego potencjału takim graczom jak Pogba czy Sanchez. Oby nie skończyło się jak z Di Matteo w Chelsea. :)

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pisze o podstawowej rzeczy, więc ja muszę. Mourinho nie miał szatni,a to podstawa do osiągania dobrych rezultatów. Było ewidentnie widać,że gracze grają tak by się pozbyć Menedżera. To oczywiście spowodowane postawą Portugalczyka, który wielokrotnie odcinał się od zespołu zwalając całą odpowiedzialność i winę na zawodników przy tym nieraz ich upokarzając. Skonfliktowany nie był jedynie z Paulem Pogbą,ale także innymi graczami. Tak to musiało się skończyć i tak trwało zdecydowanie za długo. 

Małe sukcesy Mourinho ma w postaci wicemistrzostwa( moim zdaniem kto by nie prowadził tego zespołu to na tytuł szans nie było) - to najlepszy rezultat od czasu odejścia Sir Alexa Fergusona . Także w poprzednim sezonie zespół od czasu Fergusona zdobył w lidze najwięcej punktów. Także Puchar Ligi czy LE to te małe sukcesiki. Oczywiście nie na miarę tego klubu,ale pamiętajmy, że nawet za czasów Fergusona to w ciągu tych 27 lat to są dwa zwycięstwa w LM i Manchester wcale nie był ekipą , która regularnie by dochodziła do 1/2 tych rozgrywek. Zobaczymy co następcy zrobią z tym zespołem, moim zdaniem jego potencjał nie jest tak duży jak go tu rysujecie, ale na pewno ten zespół może prezentować się lepiej niż w tym sezonie, gdzie gra była jednym wielkim koszmarem . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mourinho tak naprawdę to już po rewanżowym meczu z Juventusem w Turynie powinien wylecieć. Tamto zwycięstwo było jak pocałunek śmierci dla fanów MU. Kierownictwo klubu znowu nabrało się na czary-mary Portugalczyka dając mu kolejną szansę. Efekt?

 

Wyjazdowa porażka z Manchesterem City

Domowy remis z Crystal Palace

Wyjazdowy remis z Southampton

Domowy remis z Arsenalem

Domowa wygrana z Fulham

Wyjazdowa porażka z Liverpoolem

 

Fuksiarskie domowe zwycięstwo z Young Boys w ostatnich minutach (tam była ręka Fellainiego, prawda?)

Wyjazdowa porażka z Valencią

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wyjazdowa porażka z Manchesterem City, a nie United :-D. W ostatnich meczach ligowych wywalczyli 6/18 pkt. Natomiast biorąc też pod uwagę LM - zaledwie 9/24 pkt. Bardzo słabo, bo to jest nawet nie połowa punktów możliwych do zdobycia. Tymczasowym trenerem United zostanie najprawdopodobniej Ole Gunnar Solskjaer. Drużyna Molde pod jego wodzą miała 55% zwycięstw, zostając dwa razy mistrzem Norwegii, a także zdobywając jeden puchar kraju.
Informacja o Solskjaerze: https://twitter.com/BBCSport/status/1075283276754022402.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PLQba poczytaj sobie komentarze pod postem, w większości się z nimi zgadzam (min. z tym, że to kpina a nie trener).Zarządowi MU potrzebny był facet z papierami trenera i tyle.Nie pamiętam, z którego zespołu w  lidze angielskiej wylatywał z hukiem po 6 miesiącach.

 

PS sprawdziłem nie dał sobie rady w Cardiff

 

Jest takie powiedzenie "Zamienił stryjek siekierkę na kijek"

Edytowane przez sztywniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solskjaer oficjalnie to tylko 'caretaker', czyli po naszemu taki trener tymczasowy. Musiałby naprawdę przez te pół roku wyprowadzić klub na prostą żeby dostać szansę na następny sezon. Musiałoby dojść do jakiegoś rewolucyjnego przeobrażenia zespołu, ale ja nie wierzę w MU w dwumeczu z PSG i nie wierzę w TOP4. @PLQba napisał, że Solskjaer osiągał sukcesy z Molde, a ja pamiętam, że Legia Warszawa po słabej grze to Molde Solskjaera swego czasu wyrzuciła z europejskich pucharów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Project_ALF napisał:

Solskjaer oficjalnie to tylko 'caretaker', czyli po naszemu taki trener tymczasowy. Musiałby naprawdę przez te pół roku wyprowadzić klub na prostą żeby dostać szansę na następny sezon. Musiałoby dojść do jakiegoś rewolucyjnego przeobrażenia zespołu, ale ja nie wierzę w MU w dwumeczu z PSG i nie wierzę w TOP4. @PLQba napisał, że Solskjaer osiągał sukcesy z Molde, a ja pamiętam, że Legia Warszawa po słabej grze to Molde Solskjaera swego czasu wyrzuciła z europejskich pucharów. 

I na tyle zachwycił Legię że był głównym kandydatem aby zastąpić Urbana, Legia go bardzo namawiała jednak pojawił się temat Cardiff i odmówił polecając Henninga Berga.

 

To wydaje się idealne wybór, ktoś kto może przywrócić dna MU, ktoś kto połączy erę Fergusona z erą obecną a tego najbardziej po odejściu Szkota brakował, MU zatracił swoje dna, stał się taką bezduszną korporacją. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...