Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Usunięto całe wieczorne pasmo od 20:00 do 00:35 gdzie było to jedyne pasmo w tygodniu wolne od NCIS i CSI bo były dwa odcinki Zoo, jeden Jeźdźca bez głowy i dwa Hannibala, a teraz znowu NCIS i CSI. I niby jak te powtórki mogą mieć większą oglądalność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CSI czy NCIS to procedurale, więc widz może je w zasadzie oglądać kiedy chce i na tym polega w dużej mierze ich powodzenie. Przegapienie odcinka "X" nie przeszkadza w zrozumieniu odcinka "Y". W dodatku przedstawiane zagadki kryminalne są dosyć proste w zrozumieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zastanawiało mnie nieraz to ograniczenie. Czy było tam naprawdę coś aż tak złego by osoba poniżej tego wieku nie mogła oglądać? Za dziwne uznaję też puszczanie zapowiedzi kreskówek z ograniczeniem 12+, wygląda to trochę śmiesznie w tym przypadku. Co do kreskówek, niestety zeszło trochę starszych animacji, Brygady RR nie ma, Gumisiów nie ma, Puchatka też nie, wiadomo jednak że nie mogą emitować w kółko tego samego ale tych nowości (chciałbym nowych-starszych kreskówek) nie pojawiło się wiele. Brygadę RR niedawno zaczęli emitować od... piątej części "Na ratunek" co jest naprawdę głupią rzeczą. Chciałbym by puścili kiedyś "Super Baloo" (zwłaszcza że pojawia się Księga Dżungli) czy "Dzielnego Agenta Kaczora" (choć dubbing moim zdaniem wypada naprawdę źle, głównie przez to że przetłumaczyli Darkwing Ducka na Robina co mi nie pasuje wcale). Fajnie że emitują jednak pełnometrażowe animacje Disney'a.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 czy "Dzielnego Agenta Kaczora" (choć dubbing moim zdaniem wypada naprawdę źle, głównie przez to że przetłumaczyli Darkwing Ducka na Robina co mi nie pasuje wcale).

"Dzielnego Agenta Kaczora" na pewno nie puszczą po powstał dubbing tylko kilku odcinków, mogą co najwyżej puścić (na co liczę) "Przygody Agenta Kupra", czyli drugą, pełną, wersję dubbingową "Darkwing Ducka", którą Disney zlecił ponad 10 lat temu i do dziś nigdzie się nie pojawiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy powstał tylko do kilku bym się spierał, zdjęli serial "bo przemoc" i pewnie mieli wszystkie/większość odcinków, choć dubbing pewnie nie przetrwał. :( Co do Agenta Kupra, obejrzałbym nową wersję. Agent Kuper brzmi w sumie ciut lepiej niż Robin Duck ale to nie to. Rzadko narzekam na dubbingi, właściwie nigdy, ale Darkwinga świetnie oglądać chyba tylko w oryginale.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiało mnie nieraz to ograniczenie. Czy było tam naprawdę coś aż tak złego by osoba poniżej tego wieku nie mogła oglądać? Za dziwne uznaję też puszczanie zapowiedzi kreskówek z ograniczeniem 12+, wygląda to trochę śmiesznie w tym przypadku. Co do kreskówek, niestety zeszło trochę starszych animacji, Brygady RR nie ma, Gumisiów nie ma, Puchatka też nie, wiadomo jednak że nie mogą emitować w kółko tego samego ale tych nowości (chciałbym nowych-starszych kreskówek) nie pojawiło się wiele. Brygadę RR niedawno zaczęli emitować od... piątej części "Na ratunek" co jest naprawdę głupią rzeczą. Chciałbym by puścili kiedyś "Super Baloo" (zwłaszcza że pojawia się Księga Dżungli) czy "Dzielnego Agenta Kaczora" (choć dubbing moim zdaniem wypada naprawdę źle, głównie przez to że przetłumaczyli Darkwing Ducka na Robina co mi nie pasuje wcale). Fajnie że emitują jednak pełnometrażowe animacje Disney'a.

Ostatnio TVN pokazuje prawie wszystkie filmy animowane nie wiadomo czemu od lat 12.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiało mnie nieraz to ograniczenie. Czy było tam naprawdę coś aż tak złego by osoba poniżej tego wieku nie mogła oglądać? Za dziwne uznaję też puszczanie zapowiedzi kreskówek z ograniczeniem 12+, wygląda to trochę śmiesznie w tym przypadku. Co do kreskówek, niestety zeszło trochę starszych animacji, Brygady RR nie ma, Gumisiów nie ma, Puchatka też nie, wiadomo jednak że nie mogą emitować w kółko tego samego ale tych nowości (chciałbym nowych-starszych kreskówek) nie pojawiło się wiele. Brygadę RR niedawno zaczęli emitować od... piątej części "Na ratunek" co jest naprawdę głupią rzeczą. Chciałbym by puścili kiedyś "Super Baloo" (zwłaszcza że pojawia się Księga Dżungli) czy "Dzielnego Agenta Kaczora" (choć dubbing moim zdaniem wypada naprawdę źle, głównie przez to że przetłumaczyli Darkwing Ducka na Robina co mi nie pasuje wcale). Fajnie że emitują jednak pełnometrażowe animacje Disney'a.

 

Nie wiem, błąd techniczny. Ale ważne, że ten błąd techniczny jest udokumentowany, np.: tutaj.

http://www.dailymotion.com/video/x3arb6w_merrie-melodies-hobo-bobo_shortfilms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Dzisiaj puścili "Robin Hood'a" od Disneya w naprawdę świetnej jakości HD. Była to wersja remasterowana, jaką wypuszczono z okazji wydania Blu-Ray. Dawno nie widziałem ich klasyka, tak dobrze wyemitowanego w TV na ogólnym kanale (HBO i ostatniej emisji Kubusia nie liczę, bo to premium).

 

"Mała Syrenka" to samo - obraz HD cudo (oczywiście, jak na kanał TV). Wcześniej był jeszcze jeden klasyk Disneya: "Bernard i Bianka", ale nie zdołałem przyjrzeć się szczegółom. Śniadanie ważniejsze. :D

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się robi już nudne. Na Plus 2 idą same powtórki bajek i filmów, tak samo jak na ich drugim kanale Puls, a Pingwiny z Madagaskaru idą bez przerwy w kółko i to o tej samej godzinie. Co wy o tym sądzicie? Te kanały pownny być zlikwidowane, bo one pokazują to samo w kółko, to już się robi dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się robi już nudne. Na Plus 2 idą same powtórki bajek i filmów, tak samo jak na ich drugim kanale Puls, a Pingwiny z Madagaskaru idą bez przerwy w kółko i to o tej samej godzinie. Co wy o tym sądzicie? Te kanały pownny być zlikwidowane, bo one pokazują to samo w kółko, to już się robi dziwne.

Tak jakby inne stacje nie pokazywały powtórek filmów i seriali... Jeśli Pulsowi się to opłaca, to będzie to puszczać jeszcze przez kilka lat. Tak samo jak program Cejrowskiego na przykład, jest zainteresowanie (swoją drogą słusznie, bo to ciekawe programy),  więc jest emisja.

 

A swoją drogą, to gdyby kanały miały być likwidowane z powodu powtórek, to w NTC by się co najwyżej jakieś 4-5 stacji ostało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj puścili "Robin Hood'a" od Disneya w naprawdę świetnej jakości HD. Była to wersja remasterowana, jaką wypuszczono z okazji wydania Blu-Ray. Dawno nie widziałem ich klasyka, tak dobrze wyemitowanego w TV na ogólnym kanale (HBO i ostatniej emisji Kubusia nie liczę, bo to premium).

 

"Mała Syrenka" to samo - obraz HD cudo (oczywiście, jak na kanał TV). Wcześniej był jeszcze jeden klasyk Disneya: "Bernard i Bianka", ale nie zdołałem przyjrzeć się szczegółom. Śniadanie ważniejsze. :D

 

Oj tak. Co do "Bernarda i Bianki", ten film chyba leciał w 4:3, oglądałem go kątem oka bo coś jeszcze robiłem na laptopie, niech mnie ktoś poprawi. Pozostałe dwa były w bardzo ładnej jakości. :)

Edytowane przez Piotr3110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

W grudniu mieliśmy domniemaną lub i nie awarię odbioru kanałów TVP. Teraz widziałem na drugim Pulsie paseczek z informacją o zakłóceniu odbioru TV Puls przez Cyfrowy Polsat poprzez zdegradowanie głównego Pulsu na dalsze miejsce na liście kanałów operatora. I jest prośba o poinformowanie jak największej liczby widzów TV Puls o zaistniałej sytuacji. :D

W grudniu pucze urządzała opozycja parlamentarna, teraz największa platforma cyfrowa krzywdzi Puls daleką pozycją na liście. Ostatnio jest moda na konfrontowanie się i robienie sobie na złość. Tylko czy to do czegoś sensownego może doprowadzić?... :)

Edytowane przez pierścień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...