Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pulsu 2 SD nie ma w pełni na satelicie (CP). A co dopiero ta wersja HD. Nadawcy wyraźnie nie zależy na widowni platform. Ja nie tęsknię, bo kanał nadaje głównie dla najmłodszych. Przy okazji - nadawca powinien ujednolicić oprawy. Bo niezbyt do siebie pasują, imho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak przeobrażą się w technologię w HD. To z reklamami przerywającymi program i tak będą w moich oczach śmietnikiem. Podobnie, jak wiele innych podobnych kanałów. I nie ma tu wytłumaczenia, że muszą jakoś zarabiać? Przecież nie mam tego kanału za darmo. W nim tkwi moja i pewnie wielu cząstka opłacanego abonamentu. I wyboru nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie bym kiedyś coś oglądał na tym kanale.Więc to HD nawet im by nie pomogło mnie przekonać i zachęcić do oglądania tego kanału.
A ja Ci powiem, że kiedyś byłem odcięty od sata i mogłem tylko oglądać DVB-T i wierz mi, albo nie, ale 90% czasu poświęconego na oglądanie telewizji przypadło TV Puls (to był niemal tydzień). Nawet teraz TV Puls jest jednym z najczęściej oglądanych kanałów telewizyjnych (dzięki temu, że jest bardzo familijny). Dlatego mnie bardzo ucieszyłaby wersja HD w nc+.

 

Ale to rzecz gustu, a jak powiedział kiedyś, ktoś o wiele mądrzejszy ode mnie: "o gustach się nie dyskutuje".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w teorii. Obaj wiemy, że z praktyką jego opłacania bywa różnie.

 

Poza tym, tego nadawce nie obchodzi abonament rtv. Bo nie widzi na oczy nawet grosza z niego. :P

Ale jeszcze chodzi o abonament dla płatnych operatorow tv sat, kablówek i IPTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie upolujesz... zaledwie kilka odcinków (do 5) po 1948 r. poleciało z dubbingiem C+ w Pulsie2

 

5 to ja już mam nagranych, w Piątek poszły 4 prawie wszystkie z Kotem Sylwestrem, Dzisiaj jeden z Kaczorem , ale to jeszcze nie wszystkie jest ich więcej bo są powstawiane do sieci, głos Rocha Siemianowskiego jest charakterystyczny i po nim idzie rozpoznać które odcinki są z C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Piątek 20.02.2014 były następujące odcinki z z Rochem Siemianowskim w Roli głównej

 

93-Wielkie bobo, 94 - Szczurołap z Gwadelupy, 95 - Zamieć, 96 - Droga do Tabasco

 

Dzisiaj był 99 - Kosmiczny kaczor,

 

a z tego co widziałem na necie jest jeszcze 97 - Szalony wyścig, 92 - Echa wojny secesyjnej i kilka innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w teorii. Obaj wiemy, że z praktyką jego opłacania bywa różnie.

 

Poza tym, tego nadawce nie obchodzi abonament rtv. Bo nie widzi na oczy nawet grosza z niego. :P

Ale jeszcze chodzi o abonament dla płatnych operatorow tv sat, kablówek i IPTV

No i? Co to zmienia? TV Puls i Puls 2 operatorzy dostają za darmo. Więc nadawca nie ma żadnych pieniędzy, żeby był do czegoś zobowiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to musi płacić NC+ za udostępnienie miejsc na transponderach. Co do logotypów, to może rzeczywiście logo Puls 2 powinno być bardziej podobne do TV Puls, ale nadawca raczej tego szybko nie zrobi, ponieważ obecne kolorowe logo Puls 2 jest bardzie przyjazne dzieciom, do który kierowana jest większość ramówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...