Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mogliby zrobić chociaż tak, jak np. we francuskim kanale D17 - to znaczy kolorowe logo podczas zapowiedzi, zaś podczas emisji audycji tylko przez 10 pierwszych sekund, po czym robi się taki efektowny obrót i zmienia na delikatne dla oka szare. Coś takiego tyle, że zamiast szarego widziałbym raczej półprzezroczyste białe:

hld0.png

 

Z tym, że na tym kanale co wspomniałem - D17 nie dotyczy to teledysków - podczas ich emisji logo jest niestety przez cały czas kolorowe.

 

Oznaczenia wiekowe na kanale D17 także są lepsze - to znaczy mniejsze, niekolorowe i na dole ekranu. Znakowaniu podlegają tylko audycje zawierające treści negatywne. Chociaż z tym drugim to bardziej do KRRiT należy mieć pretensje…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że już coś zmienili na puls 2 .

Kryteria dobrego logo

1.Transparentne i małe.Najlepiej gdyby logo w czasie trwania filmów było tylko na początku .Pomysł wykorzystywany na francuskich kanałach telewizyjnych tzn logo przez kilka minut na początku filmu.Pózniej logo znika z ekranu .

Nowoczesne logo ma np kanał stars.tv .Logo bardzo transparentne i przygotowane profesjonalnie.

Wzór do naśladowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Twoja propozycja mi się bardzo podoba. Przedstawiciel Puls 2 na innym forum zarzekał się, że i to forum czyta, tak więc mam nadzieję, że weźmie ten pomysł pod uwagę.

Nie tylko czyta. A co do logotypu Puls 2 to faktycznie przydałyby się zmiany. Pan Jacek tłumaczył dlaczego logo jest takie czerwoniaste, ale czas najwyższy przekonać prezesa do zmian. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że już coś zmienili na puls 2 .

Kryteria dobrego logo

1.Transparentne i małe.Najlepiej gdyby logo w czasie trwania filmów było tylko na początku .Pomysł wykorzystywany na francuskich kanałach telewizyjnych tzn logo przez kilka minut na początku filmu.Pózniej logo znika z ekranu .

Nowoczesne logo ma np kanał stars.tv .Logo bardzo transparentne i przygotowane profesjonalnie.

Wzór do naśladowania.

Chyba żaden polski kanał nie zdecyduje się na ukrywanie loga. Tele5 nawet na reklamy nie wygasza, więc tendencja jest odwrotna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tv Puls 2 jest 100 razy lepszy od tv 6 na dodatek puls 2 szykuje nowości na sierpień

min : pasmo horror nocy letniej a w nim "władca lalek" oraz kreskówki Sonik X ,inspektor Gadżet , Denis rozrabiaka ,Marta mówi i prawdopodobnie Jony test .

Źródło oficjalny profil tv puls 2 na Facebooku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...