Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Puls i Puls 2 jest idealnym kanałem dla takich właśnie seriali..przebili by konkurencje a my byśmy oglądali z łezką w oku... :lol:

 

MacGyver, Renegade, Acapulco, Viper, Zawód Policjant, Drużyna A, Grom w Raju, Policjanci z Miami, Strażnik Teksasu, Niebezpieczne ujęcia, Gliniarz i prokurator, Na południe, Nocny jastrząb, Dzień za dniem, Żar tropików, Na wariackich papierach, Magnum, M.A.S.H., Świat według Bundych, The Cosby Show, Robin z Sherwood, W kamiennym kręgu, Nieustraszony, Pełna chata, Słoneczny patrol, Mroczne niebo, Czynnik PSI, ALF, Przystanek Alaska, Star Trek: Deep Space Nine, Seaquest, Planeta od Słońca, :wink: itd....

 

mnóstwo seriali dla tych kanałów... :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie.żadna stacja nie chce puścić renegata.kręcą te barachła których fabuła jest taka sama na każdym ''czanelu''.nie będę tutaj sypał tytułami ale nie chodzi mi akurat o puls 2.nie mniej jednak prośba o renegata jest wciąż aktualna.pomocy!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puls i Puls 2 jest idealnym kanałem dla takich właśnie seriali..przebili by konkurencje a my byśmy oglądali z łezką w oku... :lol:

Większość seriali było wałkowanych do bólu i ostatecznie nie spotykają się już z taką aprobatą. Część z nich pokazywano lub się pokazuje do dziś co jakiś czas, np.

 

Brygada Acapulco - wielokrotnie pokazywano w Tele 5

Gliniarz i prokurator - akturalnie w TV4

Żar tropików - wielokrotnie klepany w Tele 5

Świat według Bundych - bez komentarza... mało wam?

The Cosby Show - pokazywało go Comedy Central i nie bez powodu nie powtarza

Pełna chata - obecna była w TV Puls, jakoś nie powtarzają

Słoneczny patrol - pokazywano w TV4

Nieustraszony - 13th Street Universal

Czynnik PSI - klepany w Tele 5

Mroczne niebo - klepane w Tele 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Powtórzyli by jeszcze raz pierwsze 10 odcinków 13 posterunku 2, bo nie każdy (tak jak ja) zorientował się że to emitują :D

Niech wszystko powtarzają, bo nie każdy się skroił że w ogóle nadają. To już wiem skąd powtórki w TV Republika w ciągu dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...