Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzone informacje na temat dostępności od dziś kanałów TV 6 HD i Super Polsat HD w ofercie nc+:
Odpowiedź jaką dostałem od nc+ dzisiaj:

Szanowny Panie,

nawiązując do Pańskiego pytania skierowanego przez e-obsługę, miło mi poinformować, że kanały Super Polsat i TV 6 od dzisiaj są dostępne w HD.

W przypadku kontynuowania przedmiotowej sprawy proszę o podanie danych umożliwiających weryfikację konta abonenckiego. Zachowanie pełnej korespondencji przyspieszy analizę zgłoszenia.

Z poważaniem,
***********
Specjalista ds. Komunikacji Elektronicznej
platforma nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że TV 6 jest kolejnym kanałem, po Polsat Doku HD, który ma inny dopisek "HD" od pozostałych.

 

Zwłaszcza, że w ulotce wprost widzimy coś innego.

 

received1_aqpwqpq.jpg

Bo TV6 nadal nie nadają z siedziby Grupy Polsat a z Al. Stanów Zjednoczonych dawnej siedziby Polskie Media S.A.. Zuważ że wszędzie w materiałach promocyjnych TV6 piszę Produkcja na zlecenie TV Polsat a nie Produkcja TV Polsat tak jak na TV4 czy Super Polsat. Grupa Polsat ze swojej siedziby nadaje tyle kanałów że brakuje im miejsca by nadawać lub przejmować nadawanie kolejnych stacji. :sad:

Logo TV6 HD zrobione na szybko i tyle :-)

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Polsat powinien ujednolicić ten dopisek HD na wszystkich kanałach, bo o ile na Polsat HD, Polsat Film HD, Polsat News HD, Polsat Play HD, Polsat Cafe HD, Polsat 2 HD, Super Polsat HD, TV 4 HD  dopisek HD w oficjalnym logo wygląda tak samo to na ekranie  już nie jest tak samo:

Polsat HD/Polsat 2 HD/ TV4 HD -białe logo/wycięte HD

Polsat Film HD / Super Polsat HD- białe logo-białe HD

Polsat Play/ Cafe HD- kolorowy logotyp

Polsat News HD-  wyrwane z logo, ogromne białe  HD, w przeciwnym narożniku ekranu

 

TV6 HD- malutkie HD obok logo

Polsat DOKU HD- kolorowe logo, "HD" inne niż w pozostałych

Kanały Polsat Viasat/ Sport i Music nie będę mieszał, bo mają zupełne inny kształt logo.... dodam tylko od siebie, że logo Polsat Music HD mogłoby dopisek HD skopiować z kanałów Polsat Sport, ja uważam, że ładnie to "HD" wygląda na głównym Polsacie i takie logo ekranowe powinno być przy wszystkich stacjach z zachowaną bryłą logo Polsatu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...