Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Sorek21 napisał:

Dlaczego Polsat nie potrafi zrobić takiego małego napisu na żywo na wszystkich swoich kanałach ?

Bo logo robiła inna agencja.Loga TV 6 i TV 4 robiła agencja Pawła Sadaja.

TV 6 jak wchodziło na transmisje to ucięło czołówkę na początku.

13 godzin temu, tvosobista1hd napisał:

...logo z napisem na żywo wrócił na stare miejsce sprzed świąt odzyskania niepodległości

Tylko na czas meczu po meczu wróciło to obniżone logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tvosobista1hd napisał:

Wiesz może im się nie opłaca...

TV 4 przywrocili normalną wysokość a TV 6 traktuję jak byt średniowiecza.

Co ważne brak animacji loga a na TV 4 animacja jest w wersji SD.

@Specjalista Polsat Box Proszę przekazać Polsatowi by logo poprawili bo to jest skandal i sprawa i tak zostanie zgłoszona do KRRiT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Marłek79, mnie też nie podoba się logo Szóstki , że jest ona nijakc ie, bezbarwne i po za tym czy coś więcej wiadomo czy w jesiennej ramówce Tv6 pojawią się starsze seriale nie emitowane przez kanały Polsatu w paśmie od 16.00 do 20.00 czy też ciągle Tv6 wałkować będzie Strażnika Teksasu i Hawii 5.0 i powtórki paradoku z innych anten Polsatu? Skoro Miszczak chce odmłodzić Tv4 i Tv6 mając jeszcze do tego z anten należących do Polsatu Super Polsat to czy chociaż na Tv6 nie może być jakiś zagranicznych seriali starszych nie emitowanych dawno takie jak Nieustraszony, Grom w raju czy Żar tropików lub chociaż by powtórka Diagnoza Morderstwo czy Macgver i jak nie na Tv4 to czy na Tv6 nie może być choć podkreślam 1 pasma telenoweli latino jak nie z Televisy to np z Venevision czy Azteki Tv

 

Co z transmisjami sportowymi na Tv6 na żwyo z równoczesną transmisją na Polsat Sport, bo przypomnicie mi czy Polsat Sport jakie prawa odnośnie polskiej piłki nożnej, czy piłki ręcznej ma na sezon 2023/2024 i jakie transmisje mogły by być też niekodowanym kanale Tv6 lub SuperPolsat?

Edytowane przez TomeQ38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paul234 mi chodzi o to, że skoro na obecny sezon z piłki nożnej 2023/2024 ma Tv Polsat Puchar Polski i Ligę Mistrzów UEFA a skoro co ligi Mistrzów UEFA nie wiadomo co z ruchem TVP to jakie transmisje choćby meczów Ligi Mistrzów UEFA poza satelitarnym na kanałach sportowych Polsatu gdzie na naziemnej Mux4 jest płatny to jakie mecze będą choćby z Ligi Mistrzów UEFA czy mecze  Pucharu Polski będą na kanale otwartym w sezonie 2023/2024 ale Paul234 że każdego Polaka stać na płatne streamingi czy satelitanrne tv bo chyba raczej nie rencistów z min rentą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo całkiem ok. Tylko że zmiana oprawy graficznej nie jest ważniejszą rzeczą niż oferta programowa, która to na TV 6 nie jest dobra. Mam nadzieję, że wraz ze zmianą oprawy graficznej oraz wejściem w jesienną ramówkę zostanie ona zmieniona na lepszą. :smile:

Edytowane przez September77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo jeszcze ujdzie w jednym i drugim przypadku, ale zgadzam się z tym, że stosowanie opraw z kanałów marki Polsat to błąd, bo TV4 i TV6 to jednak inne marki, więc mimo wspólnego właściciela powinny się przynajmniej pod względem graficznym wyróżniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda, że inne marki. Innymi markami mimo tego samego właściciela były do sierpnia 2013 roku, później oficjalnie przejął je Polsat dlatego jak najbardziej słuszne ujednolicenie oprawy i powiem więcej powinni jeszcze dostać ten znaczek Polsatu co jest w każdym kanale u góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale moim zdaniem robią słusznie bo skoro TV4 ma być drugą anteną Polsatu to muszą robić żeby była kojarzona bezpośrednio z tak wielką telewizją jak Telewizja Polsat a nie sztucznie udawać, że druga co do wielkości antena Polsatu to niby nie Polsat. ;)

Ja jestem w grupie popierających Polsatyzację zwłaszcza Czwórki ale także Szóstki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...