Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No widzisz mam stare TNK nie posiada/posiadał Polsatu kiedyś platformy nie miały TVP czy Polsatu. Poza tym Puls nie czeka aż serial sie skończy tylko nawala jednocześnie seriale na dwóch kanałach czasami nie od początku czasami przesunie serial z 21 na 7 rano bo wrzuca serial który idzie na TV Puls no kpina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
@golbi84, Ten kto ma satelitę, to nie bawi się w antenę naziemną. Siłą rzeczy, nie ma więc dostępu do Pulsu2 i innych naziemnych stacji, których nie ma na satelicie.

Odważna teza, z którą bym polemizował. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też. Klika tygodni temu właśnie bawiłem się naziemną anteną aby mieć Puls 2, ATM Rozrywka i regionalna wersję TVP INFO więc nie wiem czy na pewno każdy kto ma telewizję satelitarną nie odbiera naziemnej tym bardziej, że teraz dużo dekoderów od platform cyfrowych ma dodatkowo głowicę do NTC ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dobrze, tylko przekonanie, że każdy ma dostęp do NTC jest z pewnością nieprawdziwe, inaczej transmisja kanałów naziemnych poprzez satelitę nie miałaby najmniejszergo sensu. Dlaczego Puls 2 chce uruchomić przekaz via sat, skoro przecież "każdy" ma do niej dostęp? To jest tylko teoria. Równie dobrze można stwierdzić, że cała Europa jest w zasięgu Tele 5, bo przecież Hot Bird ma dość szeroką wiązkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Wszystko dobrze, tylko przekonanie, że każdy ma dostęp do NTC jest z pewnością nieprawdziwe

Oczywiście, że nieprawdziwe, bo dostęp do NTC ma ponad 90% Polaków. ;) Natomiast inną kwestią jest to jaki procent Polaków korzysta z tej możliwości. Z danych, które wcześniej przytaczałeś, wynika że jest to około 30%. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy koncesja na kanał jest na ograniczony czas? Przydałoby się, by ten zdublowany TV4 został zastąpiony czymś lepszym. Przecież Polsat mógłby tutaj wrzucić jakiś swój kanał, ale nie powtórkowy ani nadający programy, którymi pewnie Amerykanie i inni już [beep]ją..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No akurat nie Trudne sprawy a Nowa telenowela. Od 29 sierpnia telewizyjna Szóstka rozpocznie emisję nowego, nieemitowanego jeszcze w Polsce, serialu pt. „Prawdziwe uczucie” (tytuł oryginalny „Amor Verdadores”). Ja chce wiecej pozycji z Polsat Play np talk show taki był cos Hard Weekend czy dokument Kibice albo takie pozycje jak Policyjne tasmy, Glinairze czy Chwile grozy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Masakra... Nigdzie nie mogę znaleść wyników oglądalności TV6... ukrywają je bo są aż tak beznadziejne, czy co? :lol: A w ogóle to mogli by zamknąć ten beznadziejny kanał bo już mało kto go ogląda a nowościami są same latynowskie i polsatowskie bzdury... z tego kanału już i tak nic nie będzie... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście wyniki TV6 cięzko znaleźć bo kanał nie plasował się do tej pory w Top20 a w grupie kanałów tematycznych nie jest uwzględniany ale jednak coś jest na jego temat:

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ka ... -fabularne

 

Ok. 0,5% udziałów co przy takim zasięgu jest marnym wynikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...