Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam Iplę dość regularnie i nie wmawiaj mi,że reklam jest więcej niż w TV- około trzy minuty przed materiałem- najwyżej półtorej minuty podczas materiału. Dodaj w TV do reklam autopromocje, sponsoring Plusa to wyjdzie więcej.Ostatnio podczas Top of the Top przerwa między częściami wynosiła około 12-13 minut. Także oglądając Must be the Music materiał jest krótszy niż emisja w TV. Dla mnie jakość jest wystarczająca. Nie jestem tak wymagający, teraz jeźdzę po streamach,a te nieraz mają dużo gorszą jakość od Ipli. Rozumiem ,że nie lubisz oglądać programów za pomocą internetu,że jakość może być dla Ciebie nieodpowiednia,ale pisz zgodnie z prawdą,a nie opieraj się na swoich wrażeniach czy odczuciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając coś w Ipli można ominąć przerywanie 30 sekundowymi reklamami. Jak? Wystarczy, że jak obejrzysz te 3 minuty reklam i się włączy materiał to na pasku widać rozrzucone 30 sekundowe bloki reklamowe (załóżmy, że jest ich 3). Nie musi się ściągać cały materiał, aby swobodnie poruszać się po pasku i klikając za reklamą wyświetli się reklama i tym sposobem przed obejrzeniem czegoś wyświetlamy łącznie 4 i pół minuty reklam, a potem oglądamy od początku do końca bez przerwy.

 

Ostatnio jednak stałem się bardziej wymagający co do jakości obrazu i wolę w TV oglądać niż w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavl6 nie pisz głupot. Mecze są dostępne w internecie w formie streamów,bo są realizacje TV i transmisje,więc telewizja tradycyjna musi istnieć. Poza tym nie wszystkie programy są dostępne rzez internet jak np. 4 Music czy Galileo. Jednak jak jest taka Ipla to te 10 kanałów z powtórkami seriali Polsatowskimi mija się celem,bo lepiej chyba obejrzeć sobie to co chce i kiedy chce. Nie każdy może dostosować się do pory emisji jaką narzuca nam TV.

Pamiętam jak kilka lat temu bodajże Polonia grała w eliminacjach LM i telewizja "tradycyjna" nie chciała transmitować, a jednak transmisja w internecie była (nie, nie radiowa - wideo też było). Transmisje realizują odpowiednie firmy, a dla kogo to robią to już zależy od tego, kto zapłaci, a nie od tego, czy jest tv tradycyjną, czy internetową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipla jest aplikacją do ściągnięcia, więc raczej adblocker nic do tego nie ma. ;)

No chyba, że oglądamy na stronie www to może tak, nie wiem nie mam adblocka. Ale kończmy już ten off-top, to nie temat o ipli.

 

@wislok: Jednak muszę sprostować - na ipli nie ma wcale Jak oni śpiewają, coś ci się pomyliło. Do tego jakość 256p i 384p bez pakietu jest fatalna nie wiem jak to można oglądać. Dla ciebie może reklam jest mało, ale jak się chce znaleźć właściwy odcinek czegoś to trzeba czekać przed każdym te 3 minuty to zobacz ile to wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadawca TV6 robi sobie kpiny z widzów i techniki DVB-T i nadal sobie nadaje napisy PL dla osób głuchoniemych jako na sztywno wklejone w obraz audycji. Gdzie KRRiTV na to? Przecież te napisy przeszkadzają w ogladaniu programu osobom pełnosprawnym. Widz głuchoniemy jak zechce to sobie włączy napisy w opcjach wyboru a pełnosprawny wyłączy jak mu przeszkadzają. Inne stacje nadają jakoś to prawidłowo tak samo jak emisję obrazu w zmiennym trybie a TV6 jak uparte sobie nadaję jak chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbyś... Widzę też MBTM i GTD. Same powtórki z Polsatu, jedynie jak pisałem wcześniej przypomnę sobie Jak oni śpiewają i będę oglądał Świat wg Bundych.

Napisy chyba są tylko na programach rozrywkowych gdzie nie ma lektora
Nawet przed chwilą serial animowany Księga jungli leciał z lektorem i wtopionymi napisami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat tyle napchał do tego kanału swoich programów że ten kanał może się już śmiało nazwać "Polsat 3"... jeszcze tylko Pierwsza miłość, ŚWK, Rodzina zastępcza i Polsatowskie paradokumenty to będzie istne Polsat 2 Bis ;) A tak naprawdę, to temu pseudokanałowi bez ambicji powinno się odebrać koncesję NATYCHMIAST! :read: ATM Rozrywka jeszcze może zaskoczy a ten kanał już NA PEWNO NIE! Już wolę aby znienawidzone przeze mnie "Tele5" było w DVB-T niż TV6... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat tyle napchał do tego kanału swoich programów że ten kanał może się już śmiało nazwać "Polsat 3"... jeszcze tylko Pierwsza miłość, ŚWK, Rodzina zastępcza i Polsatowskie paradokumenty to będzie istne Polsat 2 Bis ;) A tak naprawdę, to temu pseudokanałowi bez ambicji powinno się odebrać koncesję NATYCHMIAST! :read: ATM Rozrywka jeszcze może zaskoczy a ten kanał już NA PEWNO NIE! Już wolę aby znienawidzone przeze mnie "Tele5" było w DVB-T niż TV6... :evil:

 

A kogo obchodzi co kanał nadaje do godziny 18:00? A wieczorem powtórek z Polsatu nie ma. TV6 wygląda lepiej od Puls 2 Ci to już w ogóle odpłynęli z powtórkami po 20 tego co nadaje Puls miedzy 15 a 19 szok ze jeszcze Pingwinów z Madagaskaru nie ma. Wiec nie rozumiem jak możną wolec TV Puls 2 od TV6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie te stacje oglądam bardzo rzadko, ale PULS 2 jak już włączę to trafiam często na coś fajnego. A tutaj jak już pisałem wcześniej jedynie ŚWB i Jak oni śpiewają mnie interesuje. Niestety TV4 też idzie w złą stronę, tam też wpakowano powtórki z Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele rzeczy już widziałem w wykonaniu TV6, ale czegoś takiego jak to poniżej jeszcze nie:

 

1656794700_1378390444_thumb.jpg

 

Oznaczenie wiekowe przeogromne a obraz jakiś spłaszczony (wygląda mi to na rozciągnięty letterbox), do tego jakość fatalna. Koszmar, który tylko potwierdza iż to techniczne dno, programowe zresztą też. Akurat chciałem oglądać Jak oni śpiewają, ale czegoś takiego nie idzie oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...