Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz gdy polsat ma władze nad tv4 i tv6 to powinni najlepiej nadawać plansze testową albo w ogóle wyłączyć te stacje bo tam już kompletnie nic nie ma

Bo to stacje dla dla ludzi ambitnych a nie [beep]iarstwa. Kogoś kto chce się czegoś dowiedzieć z dokumentów czy Galileo głośnych filmów z ameryki tez tam nie znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby właściciel Polsatu był w miarę "ogarnięty" i chciał trochę zarobić, to z kanałów TV 4 i TV 6 zrobiłby kanały tematyczne. Ale nie, po co wzmacniać ofertę Naziemnej Telewizji Cyfrowej. A gdy reklamuje swoją TV Mobilną robi to w ten sposób: "Rozczarowała Cię NTC, skorzystaj z TV Mobilnej". Tylko jaka szkoda, że tą NTC sam współtworzy (5/20 kanałów DVB-T) należy do niego (sic!) Największym absurdem TV Mobilnej jest fakt, że również oferują te same kanały co Naziemna Telewizja Cyfrowa. To się nazywa szczyt hipokryzji!

 

Od kiedy Polsat oficjalnie przejął TV 6, ten kanał stał się niestety Polsatem 3. Nie jestem w stanie pojąć tego, że tak dużo "pustych" osób ogląda ten kanał... "powtórki powtórek powtórek" - mam na myśli m.in. takie seriale i programy jak "Rodzina zastępcza", "Strażnik Teksasu", "Jak Oni Śpiewają", ... etc.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdy reklamuje swoją TV Mobilną robi to w ten sposób: "Rozczarowała Cię NTC, skorzystaj z TV Mobilnej". Tylko jaka szkoda, że tą NTC sam współtworzy (5/20 kanałów DVB-T) należy do niego (sic!) Największym absurdem TV Mobilnej jest fakt, że również oferują te same kanały co Naziemna Telewizja Cyfrowa. To się nazywa szczyt hipokryzji!

 

W reklamie nie pada stwierdzenie "TV Mobilną" tylko telewizję satelitarną CP, dają przecież dekodery do tv sat, nie TV Mobilnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że oferuje również te same kanały co NTC.

Najbardziej rozśmieszył mnie Pakiet Mini HD gdzie na 30 kanałów (w reklamie co prawda 46 kanałów, ale z czego 6 to zdublowane wersje SD i HD, oraz tymczasowe 10 kanałów w promocji) znalazło się aż... 14 stacji z DVB-T!

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... litarny.cp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świadomość medialna Polaków jest TRAGICZNA!

 

Ja, osobiście z kanałów DVB-T oglądam jedynie TVP Kultura i TVP Historia (jednak ubolewam nad dużą ilością powtórek) oraz Polsat Sport News (tylko transmisje na żywo). Strasznie irytują mnie szczególnie kanały ogólnotematyczne (TVP 1, TVP 2, Polsat, TVN) gdzie kompletnie nie mają pomysłu na ramówkę. Emitują w zasadzie wszystko (powtarzają filmy trzeciej kategorii, zmanipulowane informacje, prymitywną rozrywkę) czyli tak naprawdę... nic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby właściciel Polsatu był w miarę "ogarnięty" i chciał trochę zarobić, to z kanałów TV 4 i TV 6 zrobiłby kanały tematyczne. Ale nie, po co wzmacniać ofertę Naziemnej Telewizji Cyfrowej. A gdy reklamuje swoją TV Mobilną robi to w ten sposób: "Rozczarowała Cię NTC, skorzystaj z TV Mobilnej". Tylko jaka szkoda, że tą NTC sam współtworzy (5/20 kanałów DVB-T) należy do niego (sic!) Największym absurdem TV Mobilnej jest fakt, że również oferują te same kanały co Naziemna Telewizja Cyfrowa. To się nazywa szczyt hipokryzji!

 

Od kiedy Polsat oficjalnie przejął TV 6, ten kanał stał się niestety Polsatem 3. Nie jestem w stanie pojąć tego, że tak dużo "pustych" osób ogląda ten kanał... "powtórki powtórek powtórek" - mam na myśli m.in. takie seriale i programy jak "Rodzina zastępcza", "Strażnik Teksasu", "Jak Oni Śpiewają", ... etc.)

Jeśli przypuszczałeś ze ktoś będzie inwestował TV4 i TV6 gdzie musi przede wszystkim Polsatem rywalizować z TVN i TVP. A Polskie powtórki są tylko przez koncesje która nakazuje ilość godzin polskich produkcji. Strażnik teksasu nie wiem czy wiesz ale ludzie chcą kultowych seriali i takowe się pojawiają Herkules w 2 czy Drużyna A w 1. A na ewentualne zmiany ramówki bym liczył dopiero w marcu. I przypominam po raz N'ty ze w porównaniu do konkurencji TV4 ma własne produkcje jak Galileo, Mega chichot czy Stop Drogówka dokumenty a i premiery filmowe były. Tak samo oglądają powtórki z TV6 Rodziny zastępczej jak seriali np. Rancha na TVP Seriale i kabaretów na TVP Rozrywka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...