Skocz do zawartości

Cenzura na forum


lukaszx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu, zasady podpisów są takie:

- maksymalnie 250 znaków

- maksymalnie 3 linki

- maksymalnie 150% wielkości tekstu

- maksymalnie 5 emotikon

- maksymalne rozmiary grafik 400x200

 

Jeśli coś nie wchodzi, to któryś z tych limitów przeskoczyłeś, nie mogę blokować ustawiania podpisów pojedynczym userom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ten obrazek w podpisie pomiędzy usebarem z CP i logami kanałów, a userbarem "HD USER", to po skopiowaniu linku obrazka i wklejeniu go w przeglądarkę nic mi się nie wyświetla, oprócz informacji o braku strony :roll: Możliwe, że obrazek razem ze stroną został usunięty (miałem podobnie z poprzednim avatarem) :| Co do reszty, to może nie spełniają limitów i nie chce ich wstawić na forum :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używając sformułowania "telewizja nowej generacji", czyli hasła reklamowego platformy "n" piszesz o "n" w dziale TNK, a teraz z olei piszesz, że jednak TNK miałeś na myśli. :woot:

Na dodatek nie zadałeś sobie trudu aby sprawdzić czy przypadkiem podobny wątek już nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego temat "Nowości w Cyfrze - Zapowiedzi" został zamknięty :roll:

Przez ostanie 2-3 dni, a szczególnie dziś było troche narzekań i czasami głupich postów osób rozczarowanych brakiem kanału Fox, ale podobnie jest w identycznym temacie w dziale CP. Jest tam ponad 600 stron mniej lub bardziej "inteligentnych" postów i jakoś nikt nie zamyka tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Pewnego ładnego dnia zacząłem nowy wątek odnośnie Oognet - Pierwszej w Polsce Telewizji 3D. Oczywiście jestem tutaj nowy więc wrzuciłem ten wątek do działu Nowe Technologie, prosząc moderatórów o ewentualne przeniesienie tego wątku w odpowiednie miejsce na forum. Po czym temat został wrzucony do kosza. Oto cytat maila, który dostałem:

Witaj pharphocel,

 

Wysłane przez Ciebie zgłoszenie dotyczące postu "Oognet - Pierwsza w Polsce

Telewizja 3D" w wątku "Oognet - Pierwsza w Polsce Telewizja 3D" zostało

zamknięte przez moderatora lub administratora. Jeśli masz jakieś pytania,

to skontaktuj się z pitter za pomocą prywatnej wiadomości.

 

--

Prosimy nie odpowiadać na tą wiadomość. Jest ona generowana automatycznie!

 

Pozdrowienia,

Administratorzy ;)

 

No więc zapytałem pittera, dlaczego został wyrzucony mój wątek. Oto odpowiedź:

Wysłano: 3 lis 2010, o 13:39

Od: pitter

Do: pharphocel

 

Podobny wątek istnieje, dubel wylądował w koszu.

 

Więc pytam pittera grzecznie i dwukrotnie, że chciałbym aby wskazał mi podobny wątek? Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Dodam, że z kilkoma osobami na forum przeszukiwaliśmy je i bezskutecznie.

Dlatego chcę poruszyć ten temat tutaj. Może ktoś odpowie gdzie to jest. Wiem, zaraz niektórzy napiszą, że admin nie jest od podawania linków, ale jeśli ktoś grzecznie i kulturalnie prosi, to może można zrobić wyjątek! A może pitter sam ma problem ze znalezieniem "podobnego wątku"???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To o to chodziło ;) Nie wziąłem tego pod uwagę. Byłem tak wkurzony stratą nagrań, że nie zauważyłem iż dyskusja rozlała się na 2 osobne tematy.

 

Przepraszam zatem za niesłuszny zarzut z mojej strony :) Zbyt pochopnie oceniłem sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusje prywatne prowadzimy przez PW, dodatkowo jeśli w jakiejś wypowiedzi pojawiają się zarzuty - zamiast wchodzić w polemikę - zgłaszamy post, wpisując powód.

 

Proszę też trzymać się tematu, bo to co dziś wyprawia się w temacie o promocjach Cyfry+ oraz o kanale Polsat jest delikatnie mówiąc demolką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dlaczego kompletnie zniknął mój temat o niepotrzebnych kanałach w Cyfrze? Nie ma go nawet w koszu :/

Skoro każdy może pisać o swoich fantazjach co to by chciał w ofercie nowego to dlaczego nie ma możliwości pisania o tym które kanały z oferty się nie podobają??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można coś zrobić z moderowaniem Cyfry.tv w dziale Cyfra+?

 

Bo mam wrażenie, że dzieje się tam to samo co na oficjalnym forum n-ki czyli sporo krytycznych komentarzy (np na temat obecnej promocji) jest kasowanych. A są związane z tematem, bo oceniają oferty złożone klientom przez centralę. Ja rozumiem, że ten Pan dba o interesy spółki matki, ale niech tego nie robi kosztem wolności wypowiedzi. Albo jak kasuje te negatywne, to niech kasuje też te pochlebne, wyrażające zadowolenie. Bądźmy konsekwentni. To forum miłośników tv sat, a nie oficjalne forum canal+ cyfrowy sp z.o.o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyfra.tv usunął tylko 5 wypowiedzi (w tym jedną swoją) - to nie jego sprawka. Wypowiedzi znikają, bo nieustannie trafiają do złych tematów. Problem zniknie jeśli:

 

1) posty o narzekaniu na cokolwiek będą trafiać do tematu o narzekaniach

2) posty o n (nie ma dnia, żebym nie czytał o n w dziale Cyfry+) będą trafiać do działu n

 

Jakoś w dziale Cyfrowego Polsatu, n, TNK i TP takich problemów jak w Cyfrze+ nie ma. Rozumiem, że jest rozczarowanie promocjami, ale proszę się tam opanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...