Skocz do zawartości

Cenzura na forum


lukaszx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

umiem cytować, ale nie zawsze chce mi się to robić. Ciekawe co by było gdybym ja zaczął żartować. Ostrzeżenie murowane! Smieszne to wszystko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umiem cytować, ale nie zawsze chce mi się to robić

A mi się może odechcieć czytać takie niechlujne posty, albo zachcieć je usuwać do kosza. Forum to nie śmietnik i wymaga dbałości o czytelność postów, bo później ktoś to musi rozszyfrować.

Ciekawe co by było gdybym ja zaczął żartować. Ostrzeżenie murowane! Smieszne to wszystko!

Za żartowanie ostrzeżeń nie ma o ile to faktycznie jest żart. Ale ostrzeżenie jest za III. 6 w Regulaminie i zaczynasz powoli pod ten punkt się kwalifikować.

 

@eMTi

Jest od tego BBCode "flash":

[flash=425,345]http://www.youtube.com/v/fV7Rz8KwPyo[/flash]

Konstrukcja wymaga podania wysokości i szerokości - przykładowy filmik:

[flash=425,345]

Tylko, że to nie ma związku z tematem wątku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzięki. Była to po części forma żartu, a przy okazji nauczyłem się czegoś praktycznego. Jak chcesz możesz mi dać ostrzeżenie. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, dam Ci ostrzeżenie, to mi brak_nicku napisze, że jestem niedobry dla użytkowników, a jak Ci nie dam, to że jestem niesprawiedliwy, więc co bym nie zrobił, to mi zaraz brak_nicku napisze, że źle ;)

Jemu nie dałem za III, 6, więc Tobie nie daję za II, 5, xiii - no i wszyscy są zadowoleni :D A teraz wracamy do tematu wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umiem cytować, ale nie zawsze chce mi się to robić. Ciekawe co by było gdybym ja zaczął żartować. Ostrzeżenie murowane! Smieszne to wszystko!

To niech Ci się wreszcie zachce albo po prostu odejdź z twarzą. Bulwersujesz się strasznie i nie potrafisz przyznać, że nie masz pojęcia jak się żartuje. Zero poczucia humoru. Najlepiej nie pisz, nie rań innych swoimi bazgrołami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Oj Karolku jesli się "bulwersuje strasznie" to tylko i wyłacznie na moje konto, a Tobie nic do tego.

Jeśli coś czytam, i jest na poprzedniej stornie, a potem wchodzę na ostatnią, to nie zawsze jest czas na wracanie i cytowanie tak poprzez opcję edytuj. Czasem poprostu na bieżąco biorę i robię CTRL C, aby móc to wkleić w momencie gdy dojdę do ostatniego posta, który czasem jest już na kolejnej stronie. Czy takie cytowanie jest złe, jest zupełnie Polskie. W ładnym cudzysłowiu, więc jest to dbanie o pisownię, nawet o tym jeden z punktów regulaminu mówi o tym. Nie widzę w tym nic złego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie jest konsekwentny do wszystkich wpisów to może "przymyka oko", uznaje, że nie warto interweniować, że to przypadek? Tylko pytanie czy kiedyś jego cierpliwość się nie skończy i nie przyzna kolejnego ostrzeżenia, a może nawet wyprosi z Forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj posty wyżej. Nawet jak było na temat, to wyleciały przez resztę wypowiedzi. Pozatym, uczestniczyły też w dyskusji off-top (m.in. przez cytowanie postów innych userów, odnoszenie się do niektórych poruszonych przez innych userów spraw nawet bez cytowania) i jakby całą resztę wywalić, a twoje zostawić, to jaki by miałyby sens twoje wypowiedzi, gdyby tamte były w koszu, a twoje w wątku o TVN24 - monolog z samym sobą z cytatami innych userów i odnoszące się do postów znajdujących się w koszu, gdzie tu byłby sens? :roll:

 

Oj, coś poprostu mi się zdaje, że jak nic tylko szukasz jakiegoś powodu by oskarżyć Admina o cenzurę bez żadnego konkretnego powodu. Już niby wszystko wyjaśnione, a tu nagle przedstawiasz jakiś kolejny powód do oskarżeń o niby stosowanie cenzury, zwłaszcza, gdy dotyczy to twojej szanownej osoby :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

nie bądź niczyim adwokatem!

Gdzie w regulaminie napisane, że jak na temat, to można je usuwać? nawet jesli jest jak piszesz bez sensu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są - najpierw jest strofowanie, żeby nie mówić o innych kanałach - nijak ma się to do tematu, a następnie o opcjach politycznych, które Cię nie interesują - jeszcze bardziej nijak. Znowu udowadniasz, że nie znasz regulaminu - II. 1 - można usuwać o polityce, a Twoje jest niby o czym? To, że będziesz codziennie wymyślać zaczepki nie robi na mnie żadnego wrażenia - trać czas dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Sorki, napisanie że nie jestem za żadna opcja w sejmie to polityka, czy apolityczność? Czy cała moja wypowiedź dotyczyła tam polityki idąc Twym tropem?

Cytat z regulaminu: II. 1 " Forum poświęcone jest technice przekazu satelitarnego, oraz tematyce z tym powiązanej. Dyskusje odbiegające całkowicie od tej sfery, w szczególności dotyczące polityki, religii lub światopoglądu mogą zostać usunięte.

Pytanie czy rzeczywiście calkowicie odbiegło od tematu ALL TVN24?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam ją edytować i wycinać fragmenty? Było nie pisać offtopic, to by może nie było usunięte. Może, bo nie mamy obowiązku analizować każdej wypowiedzi. Jest syf w wątku, to od początku wycinamy. Idąc Twoim tropem to apolityczność to gałąź czego? Pływania? Biegania? Latania?

 

Tak - Twoje posty odbiegają CAŁKOWICIE od tematu.

 

Powtarzam - nie trzymam Cię tu siłą. Uważasz, że panuje cenzura? To opuść to forum i koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

jasne, napisanie, że TVN24 jako pierwsza w Polsce przeszła na format 16:9, to odbieganie od tematu! Apolityczność może również równać się z brakiem jakichkolwiek poglądów politycznych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W połączeniu z wyrażaniem poglądów politycznych - tak - brak to też pogląd. Co? Ktoś napisze jedno zdanie na temat i litanię offtopic, to też będzie na temat?

 

I ponownie - nie podoba się - opuść forum, nie masz tu obowiązku siedzieć.

 

EDIT: "brak_nicku" poprosił o usunięcie konta wraz z danymi jego identyfikującymi (stwierdził, że nick będzie go identyfikować) - a więc nicka też nie ma, żadnych danych osobowych, ani niczego, co mogłoby wskazywać kim ów osobnik był - dziękuję za uwagę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bądź niczyjm adwokatem!

Gdzie w regulaminie napisane, że jak na temat, to można je usuwać? nawet jesli jest jak piszesz bez sensu?

Widzisz, sam szukasz zaczepki i powodu byle tylko oskarżyć kogoś o cenzurę (szukasz zaczepki, już nie powiem, jak kto, bo znowu by politykę trzeba poruszyć :roll:) lub o uwłaczanie twojej godności - tylko gdzie ta godność, skoro nie potrafisz stosować się do zasad, które zaakceptowałeś rejestrując się na tym forum :roll:

Nie ma takiego punktu, ale gdzie tu logika żeby zostawiać posty nie mające większego sensu :?::roll: Pomyśl logicznie, racjonalnie, a nie życzeniowo, bo ci się tak podoba :/

 

I nie jestem niczyim (tak poprawnie się pisze, nawet amerykańskie :google: o tym lepiej wie jak to słowo napisać :wink:) adwokatem :!: Tylko poirytowanym użytkownikiem, który uważa, że na siłę szukasz powodu na oskarżenie Administracji i Moderacji o stosowanie cenzury, a reszty użytkowników, którzy też uważają, że próbujesz na siłę znaleźć powód do wyżej wymienionych oskarżeń o cenzurę lub o uwłaczanie godności twojej szanownej osoby, także próbujesz coś zarzucić :roll:

Jak ci się nie podoba stosowanie do zasad (tych pisanych i niepisanych, które nakazywała by ludzka logika myślenia), które de facto zaakceptowałeś rejestrując się na forum, to nikt siłą cię tu nie trzyma (myślałem, że już to było wyjaśnione, ho ho, kilkanaście postów temu :]) - pisz PW do Admina o usunięcie konta i basta :roll: A jak nie to, jak pisał to Mr.Orbita trać czas - wyjdzie ci to na zdrowie :]

 

EDYCJA: O widzę, że ktoś nareszcie pomyślał logicznie i tym samym przestał obrażać sam siebie - nie uwłaczając niczyjej godności. Nie wiem jak można nie zgadzać się z czymś, co de facto samemu się zaakceptowało, a mimo to siedzieć w tym i szukać haka na to, bo się z tym nie zgadzam, pomimo fakt, że większość użytkowników nie widzi żadnych kontrowersji w regulaminie :roll:

 

(stwierdził, że nick będzie go identyfikować) - a

Aha, że niby ktoś będzie jeździł po Polsce albo i po świecie i szukał kogoś o użytkownika brak_nicku (wcześniej większość wie o jak nick chodzi :wink:) :] OK, komu tam na tym zależy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...