Skocz do zawartości

Cenzura na forum


lukaszx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

serio phpBB nie oferuje takiej funkcjonalności? Aż z[beep]o mnie wzięło. Myślałem że jest. To faktycznie szkoda.

Ale moglibyście oszczędzać wszystkich, może najpierw wysłać ostrzeżenia do użytkowników, a potem jak nie poskutkuje to dawać ostrzeżenia. Wiem powiecie, że to regulamin etc., ale naprawdę można czasem się pogubić mimo iż się jest tu trochę czasu. Ja mianowicie, mam problem z ustanowieniem nowego tematu, bo boję się ostrzeżenia. Szukałem nie znalazłem takiego wątku, ale mimo to wolę nie wyskakiwać przed szereg.

 

 

Jeszcze jedno. Dlaczego prywatna wiadomość od innego użytkownika do mnie została usunięta zanim jeszcze ona do mnie dotarła. Czy nie jest to naruszenie prywatności???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jeszcze jedno. Dlaczego prywatna wiadomość od innego użytkownika do mnie została usunięta zanim jeszcze ona do mnie dotarła. Czy nie jest to naruszenie prywatności???

To nie moderator/administrator usuwa wiadomości, tylko nadawca. Myślisz, że obsługa forum czyta PW? :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

no właśnie takie miałem podejrzenie. Czyżby właściciel wiadomości mógł ją sam usunąć, to po co by ją wysyłał? Panie adminie prosimy o odpowiedź na to pytanie? Czekamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość może usunąć wyłącznie nadawca i wtedy pokazuje się zamiast niej, że wiadomość jest usunięta. A po co ją wysyłał, a później usuwał to nie wiem - zapytaj się go po prostu - przecież widać od kogo była (jest link do usunięcia ze skrzynki tego komunikatu, a pod nim nick autora usuniętej wiadomości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum panuje istna cenzura

przykład irc

Gdyby był irc była by wolność słowa

a na stuboxie wszystko cenzuruje Orbita i to co mu nie odpowiada kasuje

Istny skandal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Krisss16 nie obrażaj mnie!!! Zapytałem admina odpowiedział więc jest ok. Nie wiedziałem, że można usunąć wiadomość samemu!

Peter Parker pytanie dotyczyło Admina więc nie Ciebie więc może nie krytykuj!!!

Nie próbuję siać zamętu na forum, chcę znać tylko prawdę. Widać nie wszyscy zgadzają się z Waszymi opiniami i mają również obiekcje co do Admina. Stąd też ten wątek, w którym można pewne kwestie wyjaśnić. Gdybście dostali bana w niejasnej sprawie bądź ostrzeżenie, również bym obstawił się za Wami, ale Wy skoro co niektórzy są przyjaciółmi SatKuriera to ne powiem co robicie, jak to jeden z kabaretów polskich trafnie ujął.

A jeszcze do Mr.Orbita "Dawno nie miałeś BAN-a Może taki rekreacyjny BAN wypoczynkowy na 2 tygodnie?" Uważam, że taka wypowiedź jest nie na miejscu i jest to straszenie!!! Zrób to, albo nie pisz takich bzdur bo nie przystoi to Adminowi forum, świadczy to o tym, że nie wszystko tu jest ok, i Ty też nie jesteś zawsze ok(może tak sobie ostrzeżenie dać, albo bana na pół roku???), i z tym będę walczył, choćby mnie krytykowano i wyrzucano z tego forum. Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ brak_nicku nie widzę nic obraźliwego w wypowiedzi Krisssa16 stosunku do Twojej osoby.

Po drugie my już CIebie nie możemy krytykować ale za to Ty możesz krytykować wszystko i wszystkich? Mam na myśli użytkowników,moderatorów i administratorów? :shock::woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

chyba nie zrozumiałeś kontekstu wypowiedzi Krisssa16!!!

Peter Packer napisał "@brak_nicku - czy ty na siłę szukasz problemu? Wydaje mi się, że próbujesz siać zamęt, ale nie wiem po co."

Krisss16 odpowiadając do Petera Packera pisze: "No jak to po co? Po to, by później narzekać, że się go wszyscy czepiają, że się na niego uwzięli itp. (zwłaszcza Admin i moderatorzy)".

Ponadto, ktow powiedział, że krytykuje wszystko i wszystkich? To też nie jest miłe. Udowodnij, że tak jest, że krytykuje wszystko i wszystkich - jacekplacek? Czekam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejżyj wątek który sam założyłeś,niby czemu on ma służyć? Oczernianiu admina i moderatorów i reszty użytkowników ,bo innego sensu tego wątku nie widze. Chcesz zebym CI udowdnil że oczerniasz na przykład admina,moderatora lub jakiegoś innego użytkownika? A proszę CIe bardzo przejzyj wątek który sam założyłeś i poczytaj swoje wypowiedzi i zarzuty do innych,tam masz odpowiedź na swoje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

jakuplacku, chyba nie wiesz po co jest ten wątek! Wątek dotyczy niejasnych sytuacji na forum, gdy sie pojawiają, nasuwają sie pytania do Admina, choćby dlaczego nie ma prywatnej wiadomości!

Napisz mi, kiedy oczerniam "admina i moderatorów i resztę użytkowników (konkretnie 12606)???, bo ten wątek to nie jest całe forum!!! Gdybyś dostał bama, albo ostrzeżenie w jakieś nie całkiem jasnej sytuacji, znalazłbyś sojusznika w mojej osobie, która by stanęła za Tobą i czekała na wyjaśnienia w Twojej sprawie. Uwierz mi nie wszystko jest to ok, ktoś powie, to sobie stąd idź i nikt cię tutaj nie trzyma, ma rację, ale nie chodzi tutaj o oczernianie kogokolwiek tylko o pewnego rodzaju "patrzenie na ręce".

Czekam, kiedy udowodnisz, że oczerniam wszystkich użytkowników, bo to jest poważny zarzut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie @brak_nicku, strasznie jesteś stronniczy i tylko na swoją szalę chcesz wszystko przerzucić, by wszystko było po twojemu :/ Jak ktoś ci tylko powie, że zamęt siejesz i potem tylko masz pretensje do wszystkich, tylko nie do siebie, to odrazu, że obrażono twojeą "szanowną" osobę, za to jak ty jedziesz takim tekstem:

[...]ale Wy skoro co niektórzy są przyjaciółmi SatKuriera to ne powiem co robicie, jak to jeden z kabaretów polskich trafnie ujął.[...]

to :censored: co to niby jest :?: Że niby przekupiłem Orbitę by dostać VIPa :?: Za pomówienie już można skierować sprawę do sądu i tam będziesz udowadniał, że Admin tego forum cokolwiek otrzymał odemnie za rangę VIP :evil: A może chodzi ci o to, że ty nie masz rangi, a święcie jesteś przekonany, że ci się należy i to cię boli :] Jak chcesz rangę, to się postaraj pomagać innym userom na forum, a nie wszczynasz jakieś dyskusje, którymi tylko się pogrążasz :roll: A jak dostałeś ostrzeżenie, to widocznie za coś, czasy się zmieniają i teraz to nawet "po buzi" za darmo nie dostaniesz :|

 

Pozatym co nie wolno mi tak napisać, skoro cały ten temat służy tylko oczernianiu innych userów, a wywyższaniu twojej własnej osoby, bo niby niesłusznie dali ci ostrzeżenie :| Pozatym czy mi się zdaje, czy sam chcesz na mnie stosować cenzurę z którą tak tutaj walczysz :roll: Wiesz jak to się nazywa, HIPOKRYZJA :]

 

I skoro aż tak poczułeś się urażony, to przepraszam, ale wyraziłem tylko swoją opinię (może nie w gustowny sposób, ale już ten wątek przyprawia o kompletną irytację :/). Skoro uważałeś, że ktoś ci nie słusznie dał ostrzeżenie, to trzeba było zgłosić to Adminowi, sprawa by się wyjaśniła, a tak to tylko ciągnie się i ciągnie ten irytujący już wątek :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

napisałem do Admina i nic to nie dało, a żałuje tylko jednego, że wypowiedź Admina skasowałem. Nie uważam, że dostałeś rangę Vip za darmo, nigdy tego nie napisałem. Nie boli mnie to, że mam rangę taką jaką mam, dobrze mi z tą jaką mam.

Poczytaj, czy wszystko co napisałem w tym forum dotyczyło tylko mnie, czy również dotyczyło innych użytkowników tego forum!

Watęk dotyczy umownie "cenzury na forum" ale nie chodzi o moje ostrzeżenia, mam je i spoko. Kiedy zadałem pytanie dlaczego usunięta została moja prywatna wiadomość "wsiedliście" na mnie nie wiem za co? Czyżby już pytać nie wolno było?

Jackuplacku, w wątku "cenzura na forum" nie oczerniam wszystkich użytkowników tego forum, więc pomyśl co napisałeś! Twoja teza jest truda do obrony!

Fakt, moje wypowiedzi, nie zawsze są trafne, ale cóż ułomność ludzka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

brak_nicku@ Skasowales wypowiedz bo na pewno dotyczyla prawdy, a propo tezy ty tez nic nie masz na obrone.

Nikt ci nie mogl skasowac prywatnej wiadomosci poza nadawca.

Jak napiszesz jakis post to dobrze to przemysl. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

kolego, ale ja nie mam o to pretensji, zapytałem grzecznie, admin odpowiedział i po sprawie, usnął wiadomość nadawca, więc nie wiem po co jakaś aluzja. ja z tego nie robię zadnego problemu. A wiadomośc skasowałem,bo zazwyczaj robię to zawsze na bieżaco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze do Mr.Orbita "Dawno nie miałeś BAN-a Może taki rekreacyjny BAN wypoczynkowy na 2 tygodnie?" Uważam, że taka wypowiedź jest nie na miejscu i jest to straszenie!!! Zrób to, albo nie pisz takich bzdur bo nie przystoi to Adminowi forum, świadczy to o tym, że nie wszystko tu jest ok, i Ty też nie jesteś zawsze ok(może tak sobie ostrzeżenie dać, albo bana na pół roku???), i z tym będę walczył, choćby mnie krytykowano i wyrzucano z tego forum. Pozdrowienia.

Odniosę się tylko do tego, bo bezpośrednio mnie dotyczy. Ta wypowiedź nie jest kierowana do Ciebie, tylko do Jacka vel STARYWYGA, który jest nam świetnie znany i dyskusja z nim wymaga pewnego poziomu abstrakcji, ale żeby to wiedzieć, to trzeba go znać. Do Ciebie mogę powiedzieć tylko tyle, że ja Cię tu na siłę nie trzymam i to zamyka dalszą dyskusję. Forum to przywilej, nie obowiązek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...