Skocz do zawartości

Cenzura na forum


lukaszx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

A w związku z tym, że byłeś jak na razie najszybszy w znalezieniu odpowiedzi najbardziej Ci się dostało :D Zadałem już podobne pytanie w wątku "Wymień SD na HD..." i mam nadzieje, że zanim moderator stwierdzi pisanie nie na temat może ktoś zdąży odpowiedzieć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeszcze raz powtarzam - to jest zupełnie inna oferta, do innej grupy kierowana, w innej cenie, zawierana na inny okres i innymi wymaganiami. Nie jest to żadne rozszerzenie oferty wcześniejszej a jedynie odpowiedź na wysokie nią zainteresowanie. To, że Moderator nie widzi różnic a bynajmniej nie są one "kolosalne" (wg mnie więcej w tych ofertach różnic niż podobieństw) to już nie mój problem. Myślę, że łatwiej by było przyznać się do niewiedzy i błędu niż bezpodstawne i dziecinne kpienie z założenia nowego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to ja widzę tutaj jakiś off-topic.

Jeszcze raz powtarzam, to jest ta sama oferta. Jedna jej część jest skierowana do "wszystkich", druga jest dedykowana dla niektórych użytkowników TNK SD.

Ten sam tuner, ten sam sposób dystrybucji, zbliżone płatności.

Występuje pod dwiema nazwami? Norma, liczy się ilość. Jak widać skuteczne marketingowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Co robi Moderator jak nie potrafi przyznać się do błędu? "widzi tutaj jakiś off-topic"

 

Jeszcze raz powtarzam, to jest ta sama oferta...

ciekawe, że na infolinii N mają o tym inne zdanie...

 

Ten sam tuner, ten sam sposób dystrybucji, zbliżone płatności.

- inny czas obowiązywania promocji,

- inna grupa docelowa,

- zawierana na inny okres,

- inne zasady aktywacji,

- inne warunki promocji,

- inna cena nie zbliżona bo to żaden argument.

- inne wymagania muszą spełnić potencjalni nabywcy.

 

Występuje pod dwiema nazwami? Norma, liczy się ilość. Jak widać skuteczne marketingowo.

 

w takim razie wszystkie wątki TNK HD i N na kartę też powinny zostać połączone - mają znacznie mniej różnic.

 

Masz racje - Bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Mam pytanie dlaczego ankieta typu "Jaka masz grupę krwi?" wyleciała do kosza? Ankieta typu jakiego masz zwierzaka (bądź bardzo podobna) normalnie funkcjonuje i nikt jej nie wyrzucił do kosza! Czy mogę uzyskać informację dlaczego tak się stało. Proszę o opinię admina, który to zrobił, a nie forowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się dlaczego mój post wyleciał z wątku o Euro 2012, ale dlaczego innego nie wyleciały pomimo tego, że także mówiły o kwestiach wyznaniowych?

Może warto traktować wszystkich tak samo, a nie wybiórczo?

Inaczej także będę zmuszony stwierdzić, że na forum SK panuje PRL'owska cenzura!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dość głupie tłumaczenie, gdyż mogę łatwo wskazać ile ankiet na tym forum nie są związane z tematyką forum, a jednak istnieją!!! Może jakieś lepsze wytłumaczenie, albo z innymi ankietami też do kosza!!! pitter miej odwagę!!!

A nie sądzisz, że różnica między posiadaniem zwierzaka, a grupy krwi jest jednak dość duża?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pewnie,że obie ankiety nie były ani na kursie,ani na ścieżce,jednak w moim odczuciu ankieta z grupą krwi mogła mieć swój głęboki sens.Można by poszukać zależności pomiędzy np.poziomem posta a grupą krwi.Podobnie jest z tą o zwierzątkach.A najlepiej dopuszczajmy tylko te stricte związane z fundamentem istnienia forum...Wystarczy zmienić temat wątku chociażby na "ankiety z branży".Obecna nazwa może sugerować dowolność.

Pozdrawiam wszystkich.Korzystając z okazji załączam serdeczne życzenia noworoczne-oby nadchodzący rok skończył się nie wcześniej niż 31 grudnia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż wchodząc w dział "Ankiety" mamy napisane: "Tu zadajemy pytania w formie ankiet. Inne tematy będą usuwane"!

Dalej mamy regulamin działu "Ankiety" napisany przez samego MR. Orbita viewtopic.php?f=30&t=361&p=5655#p5655

Pytanie. Czy ankieta "Jaką grupę masz krwi?" złamała regulamin forum - pitter?

Oto linki do innych ankiet na tym forum "związane" z tematyką tego forum:

1. I Liga - Komu Kibicujecie? viewtopic.php?f=30&t=21282

2. Justyna Kowalczyk w PŚ viewtopic.php?f=30&t=23584

3. Ile macie lat? viewtopic.php?f=1&t=14735&p=573099#p573099

4. Ulubiony gatunek muzyki viewtopic.php?f=30&t=21294

5. Gdzie spędzasz/spędzałeś w tym roku wakacje? viewtopic.php?f=30&t=15384

6. Z jakiej przeglądarki internetowej korzystasz? viewtopic.php?f=30&t=2322

7. Jakiego odtwarzacza używacie viewtopic.php?f=30&t=8936

8. Jaką gazete codzienną czytasz najczęściej? viewtopic.php?f=30&t=6991

9. Legalizacja marihuany viewtopic.php?f=30&t=20999

10. Hit Lata 2011 viewtopic.php?f=30&t=22202

 

Oto tylko pierwszych dziesięć ankiet na tę chwilę z pierwszej strony działu "Ankiety"

Pytanie pitter czy one są związane z tematyką forum???

Myślę, że tytuł "Moderator" przysługuje bardziej obiektywnej osobie - moja subiektywna ocena.

Mam nadzieję, że pitter przeglądnie dział "Ankiety" i wyrzuci wszystkie te, które nie są związane z tematyką forum do kosza, na początek pierwsze 10 masz podane jak na talerzu! Albo mając honor zrezygnuje ze swego tytułu na forum. Mi nie zależy na niczym, ale "Cenzura" panuje tutaj jak nic!!!

PRL nigdy nie odszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Putin jest zajęty sprawami Moskwy - ruchawka we wsi na Czukotce schodzi na dalszy plan :P

 

Legenda:

- Putin = ja

- ruchawka = ruchawka

- Moskwa = TV Sat

- wieś na Czukotce = sprawa nie związana z tematyką forum (czyli nie o TV Sat)

 

Podtrzymuję zdanie już raz wyrażone w tym wątku, tj. to jest tylko forum i zdecydowanie zbytnio się pewnymi sprawami "podniecacie". Zalecam wrzucić na luz. Zresztą przypominam regulamin III, 6, żeby później nie było płaczu jak wyegzekwuję. Nie taki był cel tego wątku - cytacik: "Decyzje i działania Administratorów oraz Moderatorów nie mogą być w żadnej formie komentowane na Forum.". Moderatorzy dostają ode mnie kredyt zaufania i robią to, co uważają za słuszne - the end. Może @pitter się pośpieszył, nie wiem, nie wnikam. Dla świętego spokoju zaraz zagadam do niego jakby tą ruchawkę rozwiązać (bo Putin wraz z Miedwiediewem troszczą się o wszystkich obywateli Rosji! :D )

 

Sam temat z uwagi na utratę... sensu w ogóle - kwalifikuje się w chwili obecnej do zamknięcia, ale Putin jako dobry wódz na razie się przygląda i wysłucha obywateli, jeśli mają jeszcze coś ważnego do zakomunikowania. Przy okazji zastrzegam, że nie jestem na forum 24/7, a nawet jak mignę, to mogę nie mieć czasu (dla Was może być to nieznane uczucie, bo widzę, że macie go nadmiar jak o takie rzeczy jest wojna). Odpowiadam jak jestem, mam akurat czas i uważam, że jest potrzeba odpowiadania w ogóle (nie zawsze jest).

 

PS: Dlaczego tylko PRL? Takie wysiłki czynię, by na myśl przychodziły czasy sowieckie w Rosji, a tu tylko PRL, jestem rozczarowany, naprawdę :>

 

Dla porządku @Matthías - z tego co mi wiadomo tam wyleciało więcej, tylko partiami. W przypadku Twoim wraz z @pavl6 uważam, że twierdzenie iż przeciwieństwa się przyciągają jest prawdziwe :> Stale "wpadacie" na siebie w dyskusjach i gdy to następuje - natychmiast pojawia się wątek religii. Nie spodziewałbym się nawet, że podczas dyskusji o Euro 2012 da się płynnie przeskoczyć do religii, ale się da :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie tam czasy sowieckie, a Korea Północna to pies? Ja rozumiem, że Umiłowany Przywódca, słońce Dżucze i Wielki Wódz Wszystkich Koreańczyków odszedł do krainy Słońca, ale nie zapominajmy, naprawdę :D

 

PS. @Mr. Orbita - jak będziesz usuwał "śnieg" z forum, to zmień barwy na czerwone, będą bardziej pasowały, niż ten imperialistyczny niebieski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...