Skocz do zawartości

Cenzura na forum


lukaszx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do cenzury można powiedzieć tak: dopóki nie krytykuje ie platform piszących na forum różnych maści dystrybutorów.. etc.. To jest w porządku ale starczy ich skrytykować za pisanie bzdur..

Temat się usuwa .... W konsekwencji zamyka krytykę Ja rozumiem względy biznesowe.

Ale gdzieś jest jeszcze coś takiego jak honor.. Rzecz u nas straszliwie deficytowa..

Mierzi mnie głupota i zakłamanie i czasami daję temu upust.. Że się to wielu nie podoba.. Prawda zazwyczaj boli I będę to robił. nadal . I nikt m tego nie zabroni.. I to niezależnie w tym czy innym miejscu

Ja rozumiem w pewnym sensie co niektórych

Pecunia non olet.. Panie Orbita czyż nie..????.

Pozdrawiam Pana... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że za działanie na forum złamanego centa nigdy nie zobaczyłem? Najwyraźniej nie. Względów biznesowych więc nie ma. "Pecunii" brak, a "olet" nieustannie leci ze strony niektórych użytkowników. Mnie mierzi dopisywanie sobie własnych teorii spiskowych do miejsc, w których spisku nie ma. Temat został usunięty na bazie regulaminu III. 6. Krytyka - nie ma problemu, ale nie w sposób mający na celu obrażenie konkretnych osób lub podważanie decyzji moderatorów - od takich uwag masz PW do zainteresowanego. Tematów krytykujących C+ jest na forum C+ cały stos, poczynając od rozciągającego się na 80 stron viewtopic.php?f=6&t=8442 . Czemu ich nie widzisz? Czy wydaje Ci się, że jeśli wisi na forum wielgachny temat krytykujący platformę (+ drobne inne), to ktokolwiek by za to zapłacił? :> Ale oczywiście najlepiej i najłatwiej jest zwalić wszystko na tajne układy biznesowe i kasę, której niestety ja nie widzę.

 

PS: Polecam także poćwiczyć cytowanie, ponieważ źle umieszczasz cytaty w swoich wypowiedziach i nie wiadomo od kogo pochodzą.

 

Cytat ma wyglądać tak:

tekst tekst tekst

 

a nie tak:

 

Piszesz:

tekst tekst tekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze Pan Orbita

sz, że za działanie na forum złamanego centa nigdy nie zobaczyłem

Nie posądzałem nigdy Pan że Pan ma korzyści osobiste.. Jeżeli to tak Pan odebrał ... Przepraszam.. Było to niezamierzone..

 

 

Chodziło mi o pewną strategi portalu Satkuriera. ..

 

Doskonale wiem że admin , moderator to funkcje społeczne.. Czasami można jedynie się złapać na jakieś gadżety w ramach prezentu od właścicieli portalu wiem po sobie bo kilka lat byłem moderatorem na jednym z portali M$..

Co do reszty ,, mam zdanie odrębne....

Cytowanie poprawię pewnie..

Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym że portal z tego też nic nie ma, tematy krytykujące każdą z platform na forum są, więc +/- 1 wiele nie zmienia. Może by zmieniło, gdyby zamknąć wszystkie tematy krytykujące, ale myślę, że wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że

- jest to niemożliwe,

- nie ma to żadnego sensu,

- byłoby to ze szkodą dla forum.

 

Dlatego jak powiadam - ogólnie nie widzę żadnego problemu, żeby krytykować którąkolwiek z ofert. Cała sytuacja składa się z dwóch elementów. Pierwszy temat w dziale C+ zamknął cyfra.tv, bo generalnie każdy przedstawił swój punkt widzenia i zaczęło się przekomarzanie kto ma rację (znaczy czy można do sądu, czy nie można). Generalnie jego decyzję popieram, bo dyskusja w ten sposób mogłaby się ciągnąć bez końca bez rozstrzygnięcia. Każdy ma swoje zdanie, swoje racje, okopał się we własnych okopach i nikt go nie przekona ;) Temat póki co został, aby każdy mógł poczytać i wyrobić sobie swoje zdanie, a jak z niego widać zdania są podzielone. Ja uważam, że obydwaj macie rację, bo wedle mojej wiedzy można próbować z UOKiK-iem, można próbować drogą sądową (albo dwa na raz :D przecież co szkodzi spróbować, czyż nie? do sądu można iść zawsze, a kontrolne zgłoszenie do UOKiK-u nie zaszkodzi). Ale ja nie jestem od przyznawania racji, nie mam monopolu na prawdę i obawiam się, że Wy obydwaj także nie ;) Wydaje mi się, że tak jak podsumował cyfra.tv - nie zawadziłoby w tej kwestii zasięgnąć porady prawnej (mając komplet papierów), żeby ktoś dobrze zorientowany w meandrach polskich przepisów, mądrzejszy w tym zakresie od nas wszystkich, wydał jednoznaczny osąd co robić ;) Drugi temat to był już wjazd osobisty na moderatora (tytuł) - zamknąłem go ja i wywaliłem, bo pomijając kwestie regulaminowe po prostu nie przystoi. To jest tylko forum, zbitek literek w otchłani sieci, zbyt do Siebie to bierzecie ;) Dystans to słowo klucz.

 

Zupełnie osobną kwestią jest to, że spór jest o przysłowiową pietruszkę, ponieważ jak już ktoś się na platformę decyduje, to chyba nie po to, żeby sobie pooglądać 9 dni i oddać ;) Grupa osób objęta problemem jest malutka, a wojna o to, jakby co najmniej wszystkich abonentów CYFRY+ w jakiś sposób pokrzywdzono - bez przesady ;) Temat został poruszony - bardzo dobrze. Dyskusja zaczęła schodzić na ścieżkę okopowo-wojenną - zamykamy. Nie ma to jednak żadnego związku z forum, portalem, pieniędzmi, strategiami, biznesem ani niczym. To już dokładanie filozofii do (tak naprawdę) wewnętrznego sporu między Tobą, a użytkownikiem cyfra.tv (to moderator rekrut, nie znam go nawet, podobnie jak nikt w redakcji, nie ma związku z portalem, decyduje po swojemu). Zamiast tego tematu w Hyde Parku moim zdaniem dyskusja powinna się przenieść na PW. Za dużo zbędnych emocji.

 

W każdym razie przedstawiam tylko swój punkt widzenia/próbuję wyjaśnić sytuację.

 

PS: Prezentów też nie dostajemy (a szkoda, bo akurat jakiś ciepły polar z logo C+, Cyfrowego Polsatu lub n by się przydał :P To jakby ktoś z działu promocji platform czytał :P ) Widać M$ bardziej dba o takie sprawy :/ Trzeba by przerobić to forum na komputerowe, to się może załapiemy na jakieś bonusy z moderatorami :P

 

PS 2: Proszę bez "Pan", na forum porozumiewamy się bezpośrednio, jak w gronie przyjaciół - milej ;) Na "Pan" nie zasługuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze dopiero dzis trafiłem na ten obecnie zamknięty już temat.

Kilka razy również w innych tematach dotyczących przedłużania umów z C+ pisałem o podobnych praktykach.

 

I niestety mylisz się co do sedna sprawy Kolego @Orbita, a Kolega @godunow ma 100% racji.

 

Zupełnie osobną kwestią jest to, że spór jest o przysłowiową pietruszkę, ponieważ jak już ktoś się na platformę decyduje, to chyba nie po to, żeby sobie pooglądać 9 dni i oddać ;) Grupa osób objęta problemem jest malutka, a wojna o to, jakby co najmniej wszystkich abonentów CYFRY+ w jakiś sposób pokrzywdzono - bez przesady ;) Temat został poruszony - bardzo dobrze. Dyskusja zaczęła schodzić na ścieżkę okopowo-wojenną - zamykamy. Nie ma to jednak żadnego związku z forum, portalem, pieniędzmi, strategiami, biznesem ani niczym. To już dokładanie filozofii do (tak naprawdę) wewnętrznego sporu między Tobą, a użytkownikiem cyfra.tv (to moderator rekrut, nie znam go nawet, podobnie jak nikt w redakcji, nie ma związku z portalem, decyduje po swojemu). Zamiast tego tematu w Hyde Parku moim zdaniem dyskusja powinna się przenieść na PW. Za dużo zbędnych emocji.

 

Specjalnie wytłuściłem - bo ten problem dotyczy WSZYSTKICH przedłużających/aneksujących telefonicznie, a tych są już dziesiątki tysięcy.

Więc może nie marginalizujmy i bagatelizujmy problemu tylko rzeczowo podyskutujmy na ten temat bez osobistych wycieczek?

Czyli proponuję otworzyć temat.

Co do meritum to nie chodzi, żeby była jasność o to, że ktoś zawiera umowę i 9 dni korzysta za darmo, tylko o to, że Ustawa daje mu taka możliwość i nikt nie ma prawa podważać tego przywileju obojętnie z jakiej przyczyny.

Ot choćby pomyłka w zamówieniu - w szybkiej rozmowie itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że wśród wszystkich przedłużających/aneksujących telefonicznie nadal większość wie co chce zrobić, jak chce zrobić, przedłuża i problemu nie ma. Sama dyskusja została zamknięta z innego powodu, który już podałem, tj.:

...każdy przedstawił swój punkt widzenia i zaczęło się przekomarzanie kto ma rację (znaczy czy można do sądu, czy nie można). Generalnie jego decyzję popieram, bo dyskusja w ten sposób mogłaby się ciągnąć bez końca bez rozstrzygnięcia. Każdy ma swoje zdanie, swoje racje, okopał się we własnych okopach i nikt go nie przekona.

Dodam do tego, że na tym forum nigdy nie uda się tego jasno rozstrzygnąć, bo to temat dla prawnika. Żaden z Was (w tym cyfra.tv i ja także) nie dysponuje wystarczającą wiedzą, aby dać sobie rękę uciąć za konkretne rozwiązanie, jednocześnie każdy podał swoją wersję, będąc jedną ze stron. Dalej zaczęła się wojna. Nie widzę możliwości prowadzenia tamtej dyskusji bez wycieczek osobistych, co zresztą zostało już udowodnione (temat z Hyde Parku). No najwyżej jeśli mam dla odmiany zamiast zamykania - punktować ostrzeżeniami, ale to dość szybko by niektórym brakło licznika.

 

Nadal nie widzę problemu, bo temat został poruszony (i jak wynika z Twojego postu - poruszany już na forum nawet był), swoje zdanie przedstawiły obydwie strony, argumenty merytoryczne zostały wyczerpane. Co można było do tego dodać? Tylko na zmianę "Ty nie masz racji, bo ja mam".

 

Resztę wyjaśniłem w poprzednim poście.

 

W każdym razie, żeby tej dyskusji w tym miejscu nie ciągnąć w nieskończoność - mogę warunkowo otworzyć tamten temat, ale muszę mieć od Was gwarancję, że się tam nie będziecie kłócić i jest tam cokolwiek do dodania/dyskutowania dalej. Jak tam ma być ciąg dalszy telenoweli "Ja mam rację", to nie otwieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie, żeby tej dyskusji w tym miejscu nie ciągnąć w nieskończoność - mogę warunkowo otworzyć tamten temat, ale muszę mieć od Was gwarancję, że się tam nie będziecie kłócić i jest tam cokolwiek do dodania/dyskutowania dalej. Jak tam ma być ciąg dalszy telenoweli "Ja mam rację", to nie otwieram.

Gwarancji nikt Ci nie da ;) Prędzej czy później znajdzie się osoba, która choćby nie przeczyta Twoich postów/tego wątku albo się dopiero zarejestruje i zabawa zacznie się od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr Orbita

Dodam do tego, że na tym forum nigdy nie uda się tego jasno rozstrzygnąć, bo to temat dla prawnika.

Niestety u nas słowo prawnik jest trochę tak na siłę wstawiane.. demonizowane...

Dla wielu samo skończenie prawa czyni już go prawnikiem.. Prawnikiem jest ten kto ma prawo wykonywania zawodowe prawniczych to jest radcy adwokaci sędziowie etc. Którzy ukończyli odpowiednie aplikatury i mają prawo wykonywania zawodu prawniczego.. Ukończenie studiów prawniczych do niczego nie upoważnia..

 

Ze 20 lat temu życie mnie niejako zagnało przed sądy i brak kasy spowodował że sam musiałem się w sądach bronić . Kto miał do czynienia z prawem wie doskonale, że usługi prawne , porada adwokata , radcy prawnego sporo kosztuje... Profesjonalnych radców prawnych ( takich którzy ukończyli aplikaturę radcowską zatrudniają większe firmy) lub mają podpisane stałe umowy z kancelariami prawnymi.. ( radców prawnych) .

 

Cóż mi samemu przyszło wziąć kodeksy , ustawy do ręki i samemu zacząć studiować.. i sprawy w sądach gdzie obrońcami instytucji z którymi miałem do czynienia byli zawodowi prawnicy.. wygrywać. Zawodowy prawnik od takich amatorów miłośników prawa jak ja czy inny użytkownik różni się tym że zawodowy prawnik potrafi istniejące ustawy kodeksy naginać.. do swoich potrzeb z na kruczki prawne etc. , Prawo dla wszystkich jest jednakie.. Inna kwestia to jest zrozumienie zapisów aktów prawnych... I jego interpretacja..

 

Np. KK za ten sam czyn można dostać i dwa lata i 8 lat..

Gdy by w tej dyskusji na temat cyfry dyskutowali dwaj prawnicy byłaby ona bardziej zażarta jak między mną a cyfrą.. Przyjrzałem się w sadach jak to wygląda.. Nasza dyskusja nawet w nie zbliżyła się do zacietrzewienia jakie często i gęsto spotyka się w sądach zwłaszcza w sprawach bardziej skomplikowanych..

 

- zgoda co do tego że nie po to się zawiera umowy żeby je po 9 dniach zrywać.. Niemniej jednak zdarzają się przypadki : zwarliśmy umowę na pełny pakiet.. i okazuje się,ze sportu nie oglądamy i takich np. dokumentalnych programów nikt nie ogląda i w zupełności starczyłaby połowa tego pakietu..

Potem taki czeka delikwent wypatruje jak się z tej umowy wycofać czeka na zmiany regulaminu etc.

- Sama dyskusja prawna klientów stosunku do platform i dylematy prawne jest jak najbardziej uzasadniona.. Taka dyskusja sama w sobie dobra i dla pracowników platform piszących na forum.. Bo choćby będą się już zastanawiać co odpowiedzieć czy napisać na zadane pytanie.. Ja bym na miejscu taką dyskusje puścił w odpowiednim miejscu.. np. na HP

- Pamiętać należy o jednym nie ma głupich pytań , są jedynie nietrafnie sformułowane odpowiedzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem, niektórzy z ekipy nie raz zwracali Ci uwagę na sposób w jaki cytujesz. Ja też nie mogę się już na to patrzeć. Po prostu przeszkadza to w czytaniu. Należy trzymać się tutejszych zasad (m. in. w cytowaniu), gdzieś kiedyś ustalonych i przestrzeganych przez większość, a nie wprowadzać swoje. Co do Regulaminu, to bardzo proszę:

  • Nasz Regulamin (którego chyba nie znasz):
    • 2. Podczas korzystania z Forum należy przestrzegać zasad Netykiety.

    [*]Zalecenia netykiety:

    • stosowanie się do reguł pisania obowiązujących w danej grupie (sposób kodowania polskich liter, zasad cytowania, możliwości wysyłania (lub nie) wiadomości formatowanych w HTML-u, możliwości dołączania (lub nie) plików binarnych, co zwykle jest szczegółowo opisane w FAQ danej grupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś ostrzeżenie i nadal źle cytujesz. Możesz po prostu klikać CYTUJ nie usuwając danych osoby, którą cytujesz?

Na wszystkich znanych forach się cytuje w ten sposób

Pisze Pan Kowalski

treść wypowiedzi cytowanej

Tu na forum SAT za taką formę przyjęta na wszystkich forach w Internecie dostaje się ostrzeżenie a może i bana ..

 

To ja się pytam czym jest podyktowany taki idiotyczny moim zdaniem sposób cytowania adwersarza.. . ??? Niespotykany na innych miejsca w sieci.. Jeżeli tak to sporadycznie..

Jeszcze do tego dorabia się idiotyczną tezę nieetykiety...

No i w czym przeszkadza taki mój sposób cytowania...?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieetykiety...

To się nazywa NETYKIETA.

 

Na każdym forum obowiązują inne zasady, regulaminy. Tu obowiązuje taki i albo się do niego dostosowujesz albo przenosisz się na takie, które odpowiada Ci bardziej. Mnie ustalony powszechnie na tym forum sposób cytowania odpowiada. Kiedyś też kilka razy zapłaciłem frycowe, raz pokłóciłem się nawet z Mr. Orbitą mając błędne przekonanie o swojej racji. Zostawmy to co wszyscy stosują bezproblemowo. Jeśli chcesz zmieniać zasady na tym forum to oczywiście możemy o tym dyskutować ale na pewno wątek o cenzurze nie jest do tego odpowiedni bo to nie cenzura a starania by był ład i porządek a nie każdy sobie jak chce. Mimo tego, że i tak na tym forum jest mnóstwo bałaganu to i tak jest to jedno z lepiej uporządkowanych for w internecie. I niech tak zostanie.

 

PS. Nie cytujemy całej wypowiedzi jeśli odpowiadamy bezpośrednio przed nią. Kolejny punkt regulaminu się kłania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie możesz godunow cytować tak jak to jest tu wymagane?? Zresztą nie zawsze cytuje się ostatni post,tylko może post z innej strony i inni chcieli by wiedzieć do kogo się odnosisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wislok pisze

a nie możesz godunow cytować tak j

ja zapytam co jest niezgodnego w takim sposobie cytowania jak stosuje....

Czy nie wiadomo kogo cytuje..

Dwa lata temu nikt nic nie miał tu na forum do takiego sposobu cytowania uwag.. stosowało je wieli.. staczy zajrzeć do postów z 2009 i starszych....

Nagle jakaś odmiana w tym zakresie..???

W internecie pisze od roku 2002 i z takim sposobem cytowania spotykam się po raz pierwszy..

Cytuje z rozpędu tak jak to cytuje się na wszystkich szanujących się forach czy blogach i w Polsce i zagranicą . To czemu ja ma stosowac jakieś archaizmy wymysły których nikt nie stosuje..

Niech mi ktoś pokaże który punkt regulaminu zabrania stosowania tego typu cytowania

polecenie quote oznacza dosłownie cytuje przedstawiam czyli cytuje tym poleceniem tego kogo chcę cytować....

Pan moderator tworzy wyssane z palca zasady etykiety... Akceptując regulamin nic nie doczytałem o zasadach takiego lub innego cytowania.....

Komu i czemu przeszkadza ten mój sposób cytowania stosowany przez 99 procent użytkowników Internetu .. Pytam komu to przeszkadza..??? Gdy bym stosował taki sposób na innych forach czy blogach wyśmiano by mnie za takie archaizmy..

Pewnie by mnie karano za taki sposób cytowania jaki jest proponowany tu na forum SAT....

 

Z drugiej strony trzeba pogratulować modom że nie mają nic ważniejszego do roboty niż wprowadzać.. kuriozalne zasady języka cytowania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co Ci @godunow w ogóle chodzi, bo cytowanie w ten prawidłowy sposób robi się automatycznie w phpBB. Po prawej jest magiczny przycisk "CYTUJ", który robi wszystko za nas, wstawia nick i voila. Gotowe. Mało tego - jak się jest w odpowiedzi (tej dużej, nie tej szybkiej pod moim postem), to też po prawej są "CYTUJ" - zaznaczamy fragment, klikamy i mamy cytat wstawiony tam, gdzie ma być, opatrzony nickiem osoby cytowanej. Jest to tak świetnie zrobione w phpBB i tak później wygodnie się to czyta, że nie ogarniam tej sytuacji wpisywania nicka samemu - to dodatkowa robota...

 

Na wszystkich forach jest tak samo, że to skrypt sam robi ten fragment "ktośtam pisze" - nie wpisujesz tego ręcznie - zarówno na elektroda.pl, na radiopolska.pl - to wszystko robi automat, którym trzeba się umieć posługiwać. Nie rozumiem jak Ty w ogóle to robisz, że nie masz nicka osoby, którą cytujesz w cytacie? Ręcznie wstawiasz quote itp., czy jak? Przecież to się samo robi. Jeśli specjalnie kasujesz nick z cytatu, no to normalnie nie rozumiem po co sobie dokładać roboty. W samym regulaminie bezpośrednio o cytowaniu nie ma odniesienia, ale masz odniesienie do Netykiety, czyli: http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta - to co zacytował @tomekb1976 jest wśród zasad i na to powołuje się regulamin.

• stosowanie się do reguł pisania obowiązujących w danej grupie (sposób kodowania polskich liter, zasad cytowania, możliwości wysyłania (lub nie) wiadomości formatowanych w HTML-u, możliwości dołączania (lub nie) plików binarnych, co zwykle jest szczegółowo opisane w FAQ danej grupy

W czym przeszkadza Twoje cytowanie?

- w pierwszej wersji, kiedy sam osobiście zwróciłem Ci uwagę - kompletnie nie było żadnej informacji od kogo pochodzi cytat, co po prostu najnormalniej w świecie utrudnia mi i moderatorom robotę. Wstawiłeś tylko "Piszesz", a kto, to już wiadomo nie było, trzeba było szukać.

- drugą jeszcze by się przeżyło, ale od tego jest to zrobione w systemie forum, żeby używać i ma być używane, koniec kropka. Nie jest prawdą, że inni tak robili, bo tak nie robił nikt. System cytowania obejmujący nick jest od zawsze. Tu masz post z 14 sierpnia 2006 - z cytowaniem prawidłowym - 5 lat temu! Na forum nawet Cię wtedy nie było i już z cytowaniem nie było problemów. viewtopic.php?f=1&t=66#p400 Rozumiem, że raz na czas może się zdarzyć brak odwołania lub odwołanie wstawione jakoś dziwnie, pomylić się można, przymykamy na takie przypadki oko, ale to już jest po prostu złośliwość.

 

To nie jest jakaś zasada cytowania, tylko tak działa phpBB - naturalnie wstawiając nick w pole cytatu i na moje oko najnormalniej w świecie nie umiesz tego używać, ale zamiast wiedzę poszerzyć robisz wojnę. Nasze wysiłki, tj. moje i moderatorów idą w kierunku zapewnienia możliwej przejrzystości forum, jest to wbrew pozorom sporo pracy, dziennie poprawiam kilkanaście wypowiedzi wklejając swoje słynne: "Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości". Wszystko po to, żeby czytało się to łatwo, wygodnie, bezboleśnie dla oczu (choć jak czasami widzę ordynarne ortografy w postach to mi zęby zgrzytają).

 

Jesteś nieustannym generatorem ciągłych sporów i problemów na forum, za post w innym temacie dorzucam kolejne ostrzeżenie.

 

A same ostrzeżenia też należy przyjmować z klasą, bo nie są wieczne, są tylko na 90 dni (czasem wydaje mi się, że za krótko). To nie jest dramat, tylko po prostu subtelne zwrócenie uwagi ze strony obsługi forum.

 

To jest i tak pikuś, bo tak jak pisze @jarek999 - jest też nieco bałaganu, nie nad wszystkim jesteśmy w stanie zapanować, m.in. nie udało mi się rozpracować kwestii wydzielenia dyskusji w dziale Cyfrowego Polsatu o promocji świątecznej, nie dałem temu rady, widziałem, że @dziabolek7 edytował swój post, proponując inne rozwiązanie, ale dyskusja tak się zamotała, że nie podołałem. Ja bym z przyjemnością przykręcił śrubę bardziej, ale nie mamy mocy przerobowych, a do tego mam nieco własnych problemów na głowie. Wierz mi @godunow, że jakbym miał czas, to tu jeszcze większy terror by panował :]

 

Zamiast prowadzić działania wojenne, weź proszę spróbuj poużywać przycisku "CYTUJ", zobaczysz, że nawet samemu Ci będzie wygodniej (bo bez dopisywania ręcznego od kogo), a i nam też poprawi to moderowanie i obsługę forum. To jest jedna z lepiej opracowanych funkcji systemu phpBB. O ile mogę na wiele spraw związanych z phpBB ponarzekać, to cytowanie jest zrobione dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......

 

Na wszystkich forach jest tak samo, że to skrypt sam robi ten fragment "ktośtam pisze" - nie wpisujesz tego ręcznie - zarówno na elektroda.pl, na radiopolska.pl ...

-

.

Byłem widziałem na wspomnianych forach fora tamte znam praktycznie od momentu powstanie . I nikt tam nie robi z problemem cytowaniem.. Czyli

Veni, Vidi, Vici

 

Zasłaniasz się Pan się niby dbaniem i troską o porządek przez moderatorów.. Jak na razie to zajmują ich walką o stołki.. rangi etc. ( temat w tym dziale)..

A i coś o klasie Pan wspomina.... Mnie 40 lat temu w liceum uczono .. najpierw tej klasy trzeba wymagać od siebie potem od innych..!!!.

Panie Administratorze baw się Pan dobrze swoimi zabawkami....

Zdrowych i Wesołych Świąt..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Nie wiem za bardzo gdzie zamieścić takie pytanie więc zrobię to tu: Jaki jest powód zamknięcia założonego przeze mnie wątku o ofercie promocyjnej N na kratę - Przejdź na HD? - viewtopic.php?f=24&t=24154 Pytam bo to już nie pierwszy raz kiedy moderatorzy podejmują takie decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To jest zupełnie inna promocja.

 

1. Wymień SD na HD: http://n.pl/wymiana_dekoderow.html kierowana do obecnych użytkowników TNK SD,

2. Przejdź na HD: http://n.pl/przejdznahd.html kierowana do klientów innych płatnych telewizji w jakości SD.

 

Pasowało by zapoznać się z ofertami zanim podejmie się decyzje o usunięciu wątku.

 

 

Ps. po przeczytaniu ostatniej odpowiedzi: To to polega na szukaniu sposobu jak usunąć komuś wątek? To czemu w podanym miejscu nie piszą o promocji Wymień SD na HD tylko jako osobny wątek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...