Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mialem nigdy dysku od CP podpietego (chyba ze przed zakupem sprzedawca podlaczal, ale tego juz nie wiem). Generalnie to poczatkowo przez jakies 20 sekund mialem komunikat o niewykrywaniu i dopiero po tym czasie go wykrylo. no ale tak jak u kolegi lopezz2323'a czekalem nawet pol godziny i nic sie nie stalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie softu mam duży problem z dekoderem Bardzo często nie łapie sygnału na poszczególnych kanałach Dodam że w tym samym czasie z tej samej instalacji dekoder n pracuje bez żadnych problemów Czasem pomaga wyjęcie kabla od zasilania ale nie zawsze Poza tym nie łapie wszystkich kanałów z astry w tym ard hd i zdf hd Podejrzewam że głowica w dekoderze polsatu to jakiś ostatni syf a zmiana softu pogorszyła dzałanie sprzętu bo po co mi lepiej działający epg jak same programy często nie wskakują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamujcie , przecież płacicie za możliwość odbioru kanałów w przyzwoitej jakości , a nie za niedoróbki . Bez zmasowanych komunikatów do CP o zaistniałej awarii , nikt z CP samoistnie nie wpadnie na pomysł , aby cokolwiek poprawić . Każdy narzeka w ciszy , zmobilizujcie się i zacznijcie walczyć o swoje . Nikt za Was tego nie zrobi . Jak to mówią ,, w kupie siła ,, .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto jak odpowiada CP na reklamację. Zwracam uwagę na ostatnie zdanie, wykonaniem usługi jest podanie jakiegokolwiek sygnału na dekoder :)

 

 

Witam

 

Uprzejmie informuję, że nowe oprogramowanie jest niezbędne do prawidłowego świadczenia Usług przez Cyfrowy Polsat, dlatego też Cyfrowy Polsat nie przewiduje możliwości przywrócenia poprzedniej wersji oprogramowania. Jednocześnie wyjaśniam, że Cyfrowy Polsat cały czas prowadzi działania mające na celu poprawienie stabilności dekodera.

 

Wyjaśniam również, że Cyfrowy Polsat świadczy Usługę prawidłowo poprzez nadawanie sygnału na dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...