Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ja dopiero dzisiaj odkryłem opcje podłączania dysku do HD 5000. Probowalem z nowym Samsungiem 500GB na USB 3.0, ale jak można sie domyślić nic z tego nie wyszło.

 

Myślę, że nie jestem jedynym, który chciałby coś pokombinować, żeby udało się podłączać własne dyski. Tak w ramach walki z monopolem.

 

Dlatego dołączam się do prośby o wrzucenie na serwer plików, które znajdują się na dysku sformatowanym przez dekoder.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie poinformowano że dyski dla stałych klientów będą dostępne za tydzień w moim małym mieście .Pani w autoryzowanym punkcie polsat pokazała mi ten dysk tylko obecnie dla nowych klientów bardzo mi sie spodobał ( maleństwo ) zapytałem czy jest możliwość kupna na lewo ,po cichu,prywatnie,nielegalnie niestety nie dostałem odpowiedzi pozytywnej boks dziś bym nagrał w polsat sport transmitowany nocą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem wreszcie dysk do tego dekodera. Fajna rzecz. Jest mały, plaski, zajmuje bardzo niewiele miejsca. Ponagrywałem na próbę "na żywo", poprogramowałem, zatrzymałem aktualnie nadawany program i ładnie go sobie cofnąłem. Ten dysk na pewno ułatwi mi życie - oglądam dużo sportu, a nie zawsze mam czas oglądać bezpośrednie relacje, bo pracuję - no to sobie ponagrywam. Myślę, że każdy kto nabędzie tę zabawkę powinien być z niej zadowolony, o ile oczywiście nie będzie miał żadnych problemów technicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karel1981-mam do Ciebie prośbę ,bo niektórzy patrzą tylko na swój czubek nosa i nie bardzo chcą pomóc.Mógłbyś sformatować dysk w dekoderze,następnie podłączyć pod kompa i skopiować te wszystkie pliki co na nim są na kompa?Spakuj je Winrarem i wrzuć na jakiś serwer np. rapidshare.Może coś się wykombinuje żeby inni też mogli korzystać z nagrywania..Dzięki z góry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karel1981-mam do Ciebie prośbę ,bo niektórzy patrzą tylko na swój czubek nosa i nie bardzo chcą pomóc.Mógłbyś sformatować dysk w dekoderze,następnie podłączyć pod kompa i skopiować te wszystkie pliki co na nim są na kompa?Spakuj je Winrarem i wrzuć na jakiś serwer np. rapidshare.Może coś się wykombinuje żeby inni też mogli korzystać z nagrywania..Dzięki z góry ;)

Raczej, sformatować w dekoderze, nagrać jakieś urywki z kodowanych i niekodowanych programów i dopiero do kompa i przegrać je i dać na jakiś hosting :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...